Novi recepti

Hugh Acheson, Vinny Dotolo i Jon Shook udružili su se za Taste America® Fondacije James Beard Foundation u Los Angelesu

Hugh Acheson, Vinny Dotolo i Jon Shook udružili su se za Taste America® Fondacije James Beard Foundation u Los Angelesu

Kuvar nagrađen JBF -om, Hugh Acheson, preselio se u Los Angeles da udruži snage sa Jonom Shookom i Vinnyjem Dotolom i drugim fantastičnim talentom LA -a za vikend lokalnog okusa.

"Upravo otkrivamo svu zadivljujuću raznolikost koju imamo u ovoj zemlji", rekao je kuhar Taste America All-Star Hugh Acheson o bogatoj američkoj kuhinji dok je bio u Los Angelesu na posljednjoj stanici turneje Taste America Fondacije James Beard.

Fondacija James Beard donijela je svoju godišnju kulinarsku turneju Taste America u Los Angeles - grad sunca i sjajnih zvijezda svijeta hrane, poput lokalnih zvijezda Vinny Dotolo i Jon Shook of Animal, koji su se pridružili Achesonu u kuhinji kako bi skuhali večeru u petak navečer za 300 ljudi u Ebell Los Angelesu.

Glavni događaj, koji je započeo degustacijskim prijemom uz šetnju sa kuharima i restoranima koji Los Angeles čine jednim od najboljih odredišta za jelo u zemlji, uključujući Ray Garcia (Broken Spanish), koji je pravio sokove od voćnog repa s trputcima i habanerom; Dobitnik nagrade JBF-a Timothy Hollingsworth (iz Otiuma koji će se uskoro otvoriti), koji je služio brioš od ježeva s lardom, pistaćima i maslacem od tartufa; Michael Hung (iz novootvorenog restorana Viviane), koji je pravio parfeme od jastoga iz Mainea s jabukama Fuji, krem ​​fraicheom i ikrom pastrve; Jessica Koslow (Sqirl), koja je pravila dimljenu salatu od kaboče; Zach Pollack (Alimento), koji je napravio tonnato od telećeg jezika s kiselim kiselim krastavcima i briošom od maslinovog ulja; i domaćin kuhar Louis Pechan iz Ebella, koji je služio ronilačke kape sa suncokerom, hurmašicama i rotkvicama od lubenice.

Nakon degustacije, gosti su ušli u trpezariju na raskošnu večeru sa četiri sljeda pod naslovom Acheson, Dotolo i Shook. Prvo je krenuo s jakim okusom krastavaca i čeri paradajza sa za'atarom i kiselim rančem iz Dotola i Shook -a. Sljedeće, Acheson, koji je vlasnik atlantske Empire State South, među ostalim cijenjenim restoranima, ponudio je restoranima ukusno jelo sa seoskog jaja s hrskavim pirinčem, hrenovkama harissa, gljivama, porilukom i pireom od bundeve. Acheson je slijedio okus juga: Snake River Farms New York Strip sa prženim crnookim graškom, kuhanim preljevom, prokulicom, mrkvom i repom. Za desert, Margarita Manzke iz Los Angelesa hot spot République poslužila je dekadentni trio kikiriki maslaca - čokoladni mousse, sladoled od banane i vruću čokoladu.

U subotu ujutro svečanost se nastavila na Sur La Tableu, gdje je All-Star i dobitnik JBF-ove nagrade Hugh Acheson održao kuharsku demonstraciju svilenkaste juhe od slatkog luka s kimom, počastivši goste svojim dojmom o kolegama Vrhunski kuhar sudija Tom Colicchio i otpustio neko kuharsko znanje:

  1. Moja omiljena temperatura kuvanja je srednja.
  2. Za tostiranje začina: na srednjoj vatri, suha tava, kad počne dimiti, bacite začine okolo, a zatim ih izvadite iz posude.
  3. Kuhari koriste košer sol Diamond Crystal. Znamo kakav je osjećaj u našim rukama.
  4. Koristite peršin ravnog lista. Boljeg je okusa od kovrčavog peršina, koji je vjerovatno izmislio đavolji botaničar i leti oko daske za rezanje kad ga usitnite.
  5. Smišljamo kako sve koristiti. Sada ne koristimo samo listove bosiljka, ukrašavamo cvijećem i koristimo sjemenke bosiljka.
  6. Nabavite lijepu, dobru žlicu za kuhanje.
  7. Kuhari više ne koriste toliko kliješta. Koristimo pincetu.
  8. Celer je izuzetno nezapamćeno, jeftino povrće. Odličan je za pirjanje i za brijanje i posluživanje sirov.
  9. Bacite sve svoje osušeno bilje. Osim dobrog origana i lovorovog lišća.
  10. Razgovarajmo o soli. Želite ga koristiti, a ja nisam liječnik, ali želite ga pošteno koristiti.
  11. Tupi noževi nisu cool.
  12. Kuhanje je prilika za druženje s ljudima koje volite i s kojima želite provoditi vrijeme.
  13. Vraćamo se osnovama. Ako vidim drugog mladog kuhara kako pravi zrak od jastoga s pjenom od vanilije i četiri različite stvari koje su tražili na pločniku ...
  14. Kuharske vještine su poput hrpe Lego kockica. Što više komada imate, više možete izgraditi.

Prije nego što je potpisao kopije svoje najnovije kuharice, The Broad Fork, Acheson je pitao ima li netko pitanja o receptu. Kad nitko nije imao pitanja, pitao ih je ima li još gorućih pitanja, poput: „Ima li netko pitanja zašto imam samo jednu obrvu? Budimo samo iskreni i sklonimo to s puta. Biste li se riješili ovakvog ugrađenog brenda? Mislim da nije. "

Treću godinu zaredom, Zaklada je putovala u deset gradova širom zemlje kako bi priredila jedinstvene večere prikupljanja sredstava u kojima se ističe lokalna kuhinja, a na čelu su bili gostujući All-Star kuhar i kuhar Local Star, kao i demonstracije kuhanja, zanatske degustacije i potpisivanje knjiga.

Saznajte više o Taste America na jbftasteamerica.org i pratite obilazak na #JBFTasteAmerica na Twitteru i Instagramu.

Misija Fondacije James Beard je slaviti, njegovati i poštovati raznoliko američko kulinarsko naslijeđe i budućnost kroz programe koji obrazuju i inspiriraju. Saznajte više na jamesbeard.org.


Hugh Acheson, Vinny Dotolo i Jon Shook udružili su se za Taste America® Fondacije James Beard Foundation u Los Angelesu - Recepti

2014 Nagrade Fondacije James Beard

Fondacija James Beard će počastiti profesionalce kulinarske industrije iz cijele zemlje dodjelom nagrada JBF za 2014. godinu. Dobitnici nagrada za knjigu, emitiranje i novinarstvo bit će objavljeni večeras u Gotham Hallu, a svečana dodjela nagrada James Beard Awards održat će se u ponedjeljak, 5. maja, u kazalištu David H. Koch u Lincoln Centru. Nabavite karte danas! Čestitamo svim našim kandidatima!

Nagrade za emitiranje i nove medije 2014. godine zaklade James Beard

Radio emisija/audio webcast

Pobjednik: Ovaj američki život
Voditelj: Ben Calhoun
Područje: Javni radio
Producent: Ben Calhoun

Ovdje i sada
Voditelji: MeghnaChakrabarti, Jeremy Hobson i Robin Young
Područje: Javni radio
Proizvođač: KathyGunst

Sjajan sto
Voditelj: Lynne Rossetto Kasper
Područje: Američki javni mediji i javni radio
Producenti: Jennifer Russell i Sally Swift

Posebna/Dokumentarna

Pobjednik: Jedenje Alabama
Mreža: PBS
Producenti: Andrew Beck Grace i Bartley Powers

CBS nedjeljno jutro: "Jedite, pijte i budite veseli"
Domaćin: Charles Osgood
Mreža: CBS
Producenti: Gavin Boyle, Cathy Lewis, Amol Mhatre, Rand Morrison, Amy Rosner, Jason Sacca i Robin Sanders

Djevojke iz Harveyja: Povezane mogućnosti
Mreža: PBS
Producenti: Thaddeus Homan, Katrina Parks i Michael Parks

Televizijski program u studiju ili na fiksnoj lokaciji

Pobjednik: Škola kuhanja Marthe Stewart
Voditeljka: Martha Stewart
Mreža: PBS
Producenti: Greta Anthony, Christina Deyo, Michael Morrison, Olivia Schneider, Martha Stewart, Calia Van Dyk i Lisa Wagner

Heartland Table
Domaćin: Amy Thielen
Mreža: Mreža hrane
Producenti: Lidia Bastianich, Peter Gethers, Tanya Bastianich Manuali i Shelly Burgess Nicotra

Lidijina kuhinja
Domaćin: Lidia Bastianich
Mreža: PBS
Producent: Lidia Bastianich, Tanya Bastianich Manuali, Shelly Burgess Nicotra i John Parry

Televizijski program, na lokaciji

Pobjednik: Um kuhara
Voditelj: Anthony Bourdain
Mreža: PBS
Producenti: Jared Andrukanis, Anthony Bourdain, Joe Caterini, Chris Collins, Michael Steed i Lydia Tenaglia

Kuvarski život
Domaćin: Vivian Howard
Mreža: PBS
Producenti: Cynthia Hill i Markay Media

Lidia slavi Ameriku: sloboda i nezavisnost
Domaćin: Lidia Bastianich
Mreža: PBS
Producenti: Anne Adams, Mimi Adams, Lidia Bastianich, Laurie Donnelly, Shelly Burgess Nicotra i Rob Tate

Televizijski segment

Pobjednik: Friday Arts, Art of Food
Mreža: WHYY-TV
Producent: Monica Rogozinski

American Journey
Voditelj: Tom Foreman
Mreža: CNN i CNN.com
Producenti: Jeremy Harlan i Sarah LeTrent

CBS Sunday Morning
Voditeljka: Martha Teichner
Mreža: CBS
Producenti: Jon Carras i Mary Raffalli

Video webcast, fiksna lokacija i/ili uputstva

Pobjednik: Thirsty For.
youtube.com/tastemade
Producenti: Jay Holzer i Eric Slatkin

ChefSteps
chefsteps.com
Voditelj: Grant Lee Crilly i Christopher Young
Producent: Ryan Matthew Smith

Upwave Eat Videos
upwave.com
Voditelji: Pancho Gatchalian, Sarah Mastracco i Jamie Tiampo
Proizvođači: SeeFood Media, Space Station Media i Upwave

Video webcast, na lokaciji

Pobjednik: Višegodišnja ploča: Evropa i južna Azija
theperennialplate.com
Voditelji: Mirra Fine i Daniel Klein
Producenti: Mirra Fine i Daniel Klein

Tamna raž
darkrye.com
Producenti: Clyde Burley, Ira Chute i Kelly Le Castre

Kuhinjske vinjete
kitchenvignettes.blogspot.com/PBS
Producenti: Aube Giroux i Matt Schoch

Izvanredna ličnost/domaćin

Pobjednik: Domaćin: Ina Garten
Bosonoga Contessa: Povratak na osnove
Mreža: Mreža hrane

Voditeljka: Sara Moulton
Sarini večernji obroci
Mreža: PBS

Voditelj: Andrea Robinson
30-minutni vinski vizur
andreawine.com

Novinarske nagrade Fondacije James Beard 2014

Za članke objavljene na engleskom jeziku 2013.

Kuhanje, recepti ili upute

Pobjednik: Andy Ricker
Saveur
"Siam zvezda"

Scott Mowbray i Ann Taylor Pittman
Svjetlo za kuhanje
"7 jednostavnih načina da postanete bolji kuhar"

Razni urednici
Prijatno
"Kako kuvati odmah"

Hrana i kultura

Pobjednik: John Birdsall
Lucky Peach
"Ameriko, tvoja hrana je tako gay"

Lauren Collins
New Yorker
"Vatrogasci"

Corby Kummer
Smithsonian
"Može li Starbucks učiniti za kroasan ono što je učinio za kavu?"

Hrana i putovanja

Pobjednik: Nick Paumgarten
Prijatno
"Ručak na 8.500 ft."

Greg Larson
Lucky Peach
"Putovanje po sjevernoj zemlji"

Gary Shteyngart
Putovanje + slobodno vrijeme
"Maksimalni Bombaj"

Pokrivenost hrane u publikaciji od općeg interesa

Pobjednik: The Wall Street Journal
Odeljak "Van dužnosti"
Beth Kracklauer

San Francisco Chronicle
Odeljak "Hrana i vino"
Michael Bauer, Jon Bonné i Miriam Morgan

Washington
Odeljak "Ukus"
Todd Kliman i Ann Limpert

Politika hrane, politika i okoliš

Pobjednik: Eli Saslow
Washington Post
"Marke za hranu"

Maryn McKenna
Food & amp Environment Reporting NetworkandMedium
"Zamislite budućnost nakon antibiotika"

Craig Welch
Seattle Times
"Promjena mora: opasan zaokret Pacifika"

Kolone vezane za hranu

Pobjednik: Adam Sachs
Prijatno
Obsessivore

Tamar Haspel
Washington Post
Unearthed

Kristen Miglore
Hrana52
Genijalni recepti

Blog o grupnoj hrani

Pobjednik: Prva gozba

Zdravlje i blagostanje

Pobjednik: Rachael Moeller Gorman
EatingWell
"Cijela žitarica, sa smanjenom masnoćom, nula kalorija, visoko vlaknasta, blago zaslađena istina o oznakama hrane"

Elizabeth Gunnison Dunn
The Wall Street Journal
"Ovo nije karbonara"

Sidney Fry, MS, RD
Svjetlo za kuhanje
"Sol"

Pobjednik: Lisa Hanawalt
Lucky Peach
"Na tragu s Wylie"

Ira Chute i Chris Ying
Tamna raž
"Vizija postapokaliptične kuhinje: Frankenchicken"

Monica Hesse
Washington Post
"Gwyneth Paltrow: Volimo je mrziti, ali svejedno ćemo joj kupiti kuharicu"

Individualni blog o hrani

Pobjednik: Homesick Texan
Lisa Fain

Hrana za bezumne
Michael Procopio

Slava siromaha
Elissa Altman

Lični esej

Pobjednik: Fuchsia Dunlop
Lucky Peach
"Dick čorba"

Elizabeth Gilbert
Spolja
"Ne petljaj sa savršenim"

Gabrielle Hamilton
Prijatno
"Pogodite ko dolazi na večeru?"

Pobjednik: Francis Lam
Lucky Peach
"Dan na Long Islandu s Alex Leejem"

Alex Halberstadt
Magazin New York Times
"Transformacijska moć pravog začina"

Peter Meehan
Lucky Peach
"Život i kako se to događa s kuharom"

Vizuelno pripovijedanje

Pobjednik: James Maikowski, Patricia Sanchez, Stephen Scoble i Fredrika Stjärne
Hrana i vino
"Najbolji novi kuhar All-Stars", "Oysters & amp Gumbo: Chef's New Orleans Party", "Vegetables Now"

Jeff Allen, Jonathan Boncek, Andrew Cebulka, Langdon Clay, Tim Hussey, Allston McCrady i Susan Puckett
Lokalno nepce
"Dinin 'Down in the Delta", "Ferm Belief", "Fire It Up"

Chris Higdon, Jessie Kriech-Higdon i Jen White
Spenser Magazine
"Kontrolisano sagorijevanje", "Vodi nas u iskušenje", "Slatki eliksir juga"

Vino, žestoka pića i druga pića

Pobjednik: Besha Rodell
Punch
"40 unci do slobode"

Ray Isle
Hrana i vino
"Bitka za najstarije američke loze"

Josh Ozersky
The Wall Street Journal
"Bourbon Mania!"

Nagrada Craig Claiborne za ugledni restoran

Pobjednik: Alan Richman
GQ
"Alan Richman ušetao u jevrejsku poslasticu." "Brijest: Je li Brooklyn spreman za sofisticiranu trpezu?", "ZZ -ovi, najskupljih 58 minuta u New Yorku"

Alison Cook
Houston Chronicle
"Roštilj s vadičepom, nova klasika Houstona", "Kozmička juha Pho Hung", "Prolaz oslobađa ploče razigranosti"

Besha Rodell
L.A. sedmično
"Black Hogg Down", "Outback Steakhouse Review: Please Don't nazivajte ovu hranu australijskom", "Sqirl Review: Mali restoran Jessice Koslow poslužuje neke od najboljih jela u LA -u."

Nagrada MFK Fisher za istaknuto pisanje

Pobjednik: John Jeremiah Sullivan
Lucky Peach
"Stavio sam teglu u Tennessee"

Francis Lam
Prijatno
"Poboljšava se sa godinama"

Guy Martin
Garden & amp Gun
"Priča o dvije kuhinje"

Publikacija godine

2014 Knjižne nagrade Fondacije James Beard

American Cooking

Pobjednik: Tabela Novog Srednjeg Zapada: 200 Heartland recepata
Amy Thielen
(Slučajna kuća)

Volim New York: Sastojci i recepti
Daniel Humm i Will Guidara
(Pritisnite deset brzina)

Kiseli krastavci, svinje i viski: recepti iz moje tri omiljene grupe hrane, a zatim i neki
John Currence
(Andrews McMeel Publishing)

Pečenje i desert

Pobjednik: Umjetnost francuskog peciva
Jacquy Pfeiffer sa Marthom Rose Shulman
(Knopf)

Slatko
Valerie Gordon
(Zanatlija)

Tartinska knjiga br. 3: Moderna antička klasična cjelina
Chad Robertson
(Ljetopisne knjige)

Pobjednik: Laboratorij za koktele: otkrivanje misterija okusa i arome u piću, s receptima
Tony Conigliaro
(Pritisnite deset brzina)

Pijani botaničar: biljke koje stvaraju najveća svjetska pića
Amy Stewart

(Algonquin knjige)

Novo kalifornijsko vino: Vodič za proizvođače i vina iza revolucije u okusu
Jon Bonne
(Pritisnite deset brzina)

Kuvanje sa profesionalne tačke gledišta

Pobjednik: Historijski Heston
Heston Blumenthal
(Bloomsbury SAD)

Manresa: jestivo odraz
David Kinch sa Christine Muhlke
(Pritisnite deset brzina)

René Redzepi: Rad u tijeku
René Redzepi
(Phaidon Press)

Fokus na zdravlje

Pobjednik: Djevojka bez glutena svaki dan
Shauna James Ahern i Daniel Ahern
(Houghton Mifflin Harcourt)

VB6: Jedite veganski prije 6:00 kako biste smršavjeli i povratili zdravlje. . . za dobro
Mark Bittman
(Izdavači Clarkson Potter)

Čudesa tokom noći: Ukusne, zdrave večere za 30 minuta ili manje
Ellie Krieger
(Houghton Mifflin Harcourt)

Opće kuhanje

Pobjednik: Dim: Nova drva za kuhanje
Tim Byres
(Rizzoli New York)

Jedno dobro jelo
David Tanis
(Zanatlija)

Isprobajte ovo kod kuće: recepti od moje glave do tanjura
Richard Blais
(Izdavači Clarkson Potter)

Međunarodni

Pobjednik: Svako zrno pirinča: Jednostavno kinesko kuvanje kod kuće
Fuchsia Dunlop
(W. W. Norton & amp Company)

Povratak rijekama: recepti i sjećanja na doline rijeka Himalaje
Vikas Khanna s Andrewom Blackmore-Dobbynom
(Lake Isle Press)

Umaci i oblici: Pasta na italijanski način
Oretta Zanini DeVita i Maureen B. Fant
(W. W. Norton & amp Company)

Fotografija

Pobjednik: René Redzepi: Rad u tijeku
Fotografi: Ali Kurshat Altinsoy, Ditte Isager, René Redzepi, Lars Williams i tim Noma
(Phaidon Press)

Historijski Heston
Fotograf: Romas Foord
(Bloomsbury SAD)

Mast Brothers Chocolate
Fotograf: Tuukka Koski
(Little, Brown and Company)

Reference i stipendije

Pobjednik: Soul Food: Iznenađujuća priča o jednoj kuhinji jedne američke kuhinje
Adrian Miller
(Press Univerziteta u Sjevernoj Karolini)

Povijest hrane u 100 recepata
William Sitwell
(Little, Brown and Company)

Moderna hrana, moralna hrana: samokontrola, nauka i uspon moderne američke prehrane u ranom dvadesetom stoljeću
Helen Zoe Veit
(Press Univerziteta u Sjevernoj Karolini)

Single Subject

Pobjednik: Culinary Birds: The Ultimate Poultry Cookbook
John Ash s Jamesom O. Fraiolijem
(Running Press)

Ribe: 54 blagdana morskih plodova
Cree LeFavour
(Ljetopisne knjige)

U šargarepi: Vodič za utovljeno tele za izradu kobasica, salumija, pašteta, pečenja, konfita i druge mesne robe
Taylor Boetticher i Toponia Miller
(Pritisnite deset brzina)

Fokusirano na povrće i vegetarijansko

Pobjednik: Povrće pismenosti
Deborah Madison
(Pritisnite deset brzina)

Gozba: Velikodušni vegetarijanski obroci za sve koji jedu i za svaki apetit
Sarah Copeland
(Ljetopisne knjige)

River Cottage Veg
Hugh Fearnley-Whittingstall
(Pritisnite deset brzina)

Pisanje i književnost

Pobjednik: Slana šećerna mast: Kako su nas navukli divovi hrane
Michael Moss
(Slučajna kuća)

Vila na putu: Priče o hrani, zadovoljstvu i otkrićima na cesti
Uredio James Oseland
(Usamljena planeta)

Provence, 1970: M. F. K. Fisher, Julia Child, James Beard i Reinvention of American Taste
Luke Barr
(Izdavači Clarkson Potter)

Kuhara Kuće slavnih

Kuvar godine

Historijski Heston
Heston Blumenthal
(Bloomsbury SAD)

2014 James Beard Foundation dodjeljuje nagrade za izvanredan dizajn restorana

75 sedišta i ispod (Za najbolji dizajn ili renoviranje restorana u Sjevernoj Americi od 1. januara 2011.)

Pobjednik: Dizajn firma: Lawton Stanley Architects
Dizajneri: Maria Contreras, Christopher Lawton i Micah Stanley
Projekt: Grace, Chicago

Dizajnerska firma: Assimilation Design Lab LLC i Otto Architects LLC
Dizajneri: Josh Otto i David Whipple
Projekt: Tria Taproom, Philadelphia

Dizajnerska firma: The Huxley Wallace Collective i Graham Baba Architects
Dizajneri: Joshua Henderson i Matthew Parker
Projekat: Westward, Seattle

76 Sedišta i više (Za najbolji dizajn ili renoviranje restorana u Sjevernoj Americi od 1. januara 2011.)

Pobjednik: Dizajnerska firma: Jensen Architects
Dizajneri: Scott Davis, Mark Jensen, Lincoln Lighthill, Dean Orr i Andy Pluess
Projekat: Shed, Healdsburg, CA

Dizajnerska firma: Munge Leung
Dizajner: Sai Leung i Alessandro Munge
Projekat: Restoran Hawksworth, Vancouver

Dizajnerska firma: Slade arhitektura
Dizajneri: Hayes Slade i James Slade
Projekat: Klubska kuća Virgin Atlantic Airway -a na međunarodnom aerodromu Newark Liberty, Newark, NJ

2014 James Beard Foundation Restaurant and Chef Awards

Najbolji kuhar: Velika jezera (IL, IN, MI, OH)

Pobjednik: Dave Beran, Next, Chicago

Curtis Duffy, Grace, Chicago

Jonathon Sawyer, The Greenhouse Tavern, Cleveland

Paul Virant, restoran Vie, Western Springs, IL

Andrew Zimmerman, Sepia, Chicago

Najbolji kuhar: Mid-Atlantic (D.C., DE, MD, NJ, PA, VA)

Pobjednik: Vikram Sunderam, Rasika, Washington, D.C.

Cathal Armstrong, Restaurant Eve, Alexandria, VA

Spike Gjerde, Woodberry Kitchen, Baltimore

Brad Spence, Amis, Philadelphia

Cindy Wolf, Charleston, Baltimore

Najbolji kuhar: Srednji zapad (IA, KS, MN, MO, ND, NE, SD, WI)

Pobjednik: Justin Aprahamian, Sanford, Milwaukee

Paul Berglund, neženja farmer, Minneapolis

Gerard Craft, Niche, Clayton, MO

Michelle Gayer, Salty Tart, Minneapolis

Kevin Nashan, Sidney Street Café, St. Louis

Lenny Russo, Heartland Restaurant & amp Farm Direct Market, St. Paul, MN

Najbolji kuhar: New York City (pet okruga)

Pobjednik: April Bloomfield, Pjegava svinja

Najbolji kuhar: Sjeveroistok (CT, MA, ME, NH, NY STATE, RI, VT)

Pobjednik: Jamie Bissonnette, Coppa, Boston

Joanne Chang, Flour Bakery + Café, Boston

Gerry Hayden, The North Fork Table & amp Inn, Southold, NY

Matt Jennings, Farmstead Inc., Providence, RI

Michael Leviton, Lumière, Newton, MA

Barry Maiden, Hungry Mother, Cambridge, MA

Najbolji kuhar: Sjeverozapadni (AK, ID, MT, OR, WA, WY)

Pobjednik: Naomi Pomeroy, Beast, Portland, OR

Renee Erickson, The Whale Wins, Seattle

Jason Franey, Canlis, Seattle

Ethan Stowell, Staple & amp Fancy, Seattle

Cathy Whims, Nostrana, Portland, OR

Najbolji kuhar: Jug (AL, AR, FL, LA, MS, PR)

Pobjednik: Ryan Prewitt, Pêche Seafood Grill, New Orleans

Pobjednik: Sue Zemanick, Gautreau's, New Orleans

Vishwesh Bhatt, Snackbar, Oxford, MS

Justin Devillier, La Petite Grocery, New Orleans

Alon Shaya, Domenica, New Orleans

Najbolji kuhar: Jugoistok (GA, KY, NC, SC, TN, WV)

Pobjednik: Ashley Christensen, Poole's Downtown Diner, Raleigh, NC

Kathy Cary, Lilly's, Louisville, KY

Edward Lee, 610 Magnolia, Louisville, KY

Steven Satterfield, Miller Union, Atlanta

Tandy Wilson, Gradska kuća, Nashville

Najbolji kuhar: jugozapad (AZ, CO, NM, OK, TX, UT)

Pobjednik: Chris Shepherd, Underbelly, Houston

Kevin Binkley, Binkley's, Cave Creek, AZ

Bryce Gilmore, Barley Swine, Austin

Hugo Ortega, Hugo's, Houston

Justin Yu, Oxheart, Houston

Pobjednik: Daniel Patterson, Coi, San Francisco

Stuart Brioza i Nicole Krasinski, State Bird Provision, San Francisco

Michael Cimarusti, Providence, Los Angeles

Corey Lee, Benu, San Francisco

Jon Shook i Vinny Dotolo, Animal, Los Angeles

Najbolji novi restoran

Pobjednik: Pêche Seafood Grill, New Orleans

Izuzetno profesionalno vino, pivo ili žestoka pića

Pobjednik: Garrett Oliver, Brooklyn Brewery, Brooklyn, NY

Sam Calagione, Dogfish Head Craft Brewery, Milton, DE

Ron Cooper, Del Maguey Single Village Mezcal, Ranchos de Taos, NM

Harlen Wheatley, Destilerija Buffalo Trace, Frankfort, KY

David Wondrich, pedagog duhova, Brooklyn, NY

Izvanredan vinski program

Pobjednik: Barn at Blackberry Farm, Walland, TN

Izvanredan barski program

Pobjednik: Bar u hotelu NoMad, NYC

Bar Agricole, San Francisko

Maison Premiere, Brooklyn, NY

Izuzetna usluga
Predstavlja Stella Artois®
Restoran koji pokazuje visoke standarde gostoprimstva i usluge. Kandidati moraju biti u funkciji najmanje posljednjih 5 godina.

Pobjednik: Restoran u Meadowoodu, Sveta Helena, CA

Izuzetan kuhar
Kuhar ili pekar koji priprema deserte, peciva ili kruh i koji služi kao nosilac standarda za izvrsnost. Kandidati moraju biti slastičari ili pekari najmanje posljednjih 5 godina.

Pobjednik: Dominique Ansel, pekara Dominique Ansel, NYC

Dana Cree, Blackbird, Chicago

Belinda Leong, rođ. slastičarna, San Francisco

Dahlia Narvaez, Osteria Mozza, Los Angeles

Christina Tosi, Momofuku, NYC

Izuzetan restoran
Radni ugostitelj koji postavlja visoke nacionalne standarde u poslovanju restorana i poduzetništvu. Kandidati moraju biti zaposleni u restoranu najmanje 10 godina. Kandidati nisu smjeli biti nominirani za nagradu kuhara Fondacije James Beard u posljednjih 10 godina.

Pobjednik: Barbara Lynch, Barbara Lynch Gruppo (br. 9 Park, Menton, B & ampG Oysters i drugi), Boston

Donnie Madia, One Off Hospitality Group, (Blackbird, Avec, The Publican i drugi), Chicago

Cindy Pawlcyn, Mustards Grill i Cindy's Back Street Kitchen, Napa Valley, CA

Caroline Styne, Lucques, A.O.C., Tavern i drugi, Los Angeles

Phil Suarez, Suarez Restaurant Group, NYC (ABC Kitchen, Jean-Georges, wd

Zvjezdani kuhar u usponu godine
Predstavlja gazirana prirodna mineralna voda S.Pellegrino®
Kuhar star 30 godina ili mlađi koji pokazuje impresivan talent i koji će vjerovatno imati značajan utjecaj na industriju u godinama koje dolaze.

Pobjednik: Jimmy Bannos Jr., The Purple Pig, Chicago

Pobjednik: Blaine Wetzel, The Willows Inn na otoku Lummi, otok Lummi, WA

Katie Button, Cúrate, Asheville, NC

Jessica Largey, Manresa, Los Gatos, CA

David Posey, Blackbird, Chicago

Izuzetan restoran
Predstavlja Acqua Panna® prirodna izvorska voda
Restoran u Sjedinjenim Državama koji služi kao nacionalni nosilac standarda za dosljedan kvalitet i izvrsnost u hrani, atmosferi i usluzi.
Kandidati moraju raditi najmanje 10 ili više uzastopnih godina.

Pobjednik: Kosa vrata, San Francisco

Highlands Bar and Grill, Birmingham, AL

Izvanredan kuhar
Predstavljaju All-Clad Metalcrafters
Radni kuhar u Americi čija je karijera postavila nacionalne industrijske standarde i koji je poslužio kao inspiracija drugim profesionalcima u hrani. Kandidati moraju raditi kao kuhari najmanje posljednjih 5 godina.

Pobjednik: Nancy Silverton, Pizzeria Mozza, Los Angeles

Michael Anthony, Gramercy Tavern, NYC

Sean Brock, McCrady's, Charleston, SC

Suzanne Goin, Lucques, Los Angeles

David Kinch, Manresa, Los Gatos, CA

Marc Vetri, Vetri, Philadelphia

2014 James Beard Foundation Američki klasici

Hansenov Sno-Bliz, New Orleans
Vlasnik: Ashley Hansen

Nick's Italian Café, McMinnville, OR
Vlasnici: Nick Peirano, Carmen Peirano i Eric Ferguson

Olneyville New York System, Providence, RI
Vlasnici: Stephanie Stevens Turini i Greg Stevens

Perini Ranch Steakhouse, Buffalo Gap, Teksas
Vlasnici: Lisa i Tom Perini

Sokolowski's University Inn, Cleveland
Vlasnici: Bernard Sokolowski, Mary Balbier i Michael Sokolowski

2014 James Beard Foundation Who's Who za hranu i piće u Americi


Hugh Acheson, Vinny Dotolo i Jon Shook udružili su se za Taste America® Fondacije James Beard Foundation u Los Angelesu - Recepti

2014 Nagrade Fondacije James Beard

Fondacija James Beard će počastiti profesionalce kulinarske industrije iz cijele zemlje dodjelom nagrada JBF za 2014. godinu. Dobitnici nagrada za knjigu, emitiranje i novinarstvo bit će objavljeni večeras u Gotham Hallu, a svečana dodjela nagrada James Beard Awards održat će se u ponedjeljak, 5. maja, u kazalištu David H. Koch u Lincoln Centru. Nabavite karte danas! Čestitamo svim našim kandidatima!

Nagrade za emitiranje i nove medije 2014. godine zaklade James Beard

Radio emisija/audio webcast

Pobjednik: Ovaj američki život
Voditelj: Ben Calhoun
Područje: Javni radio
Producent: Ben Calhoun

Ovdje i sada
Voditelji: MeghnaChakrabarti, Jeremy Hobson i Robin Young
Područje: Javni radio
Proizvođač: KathyGunst

Sjajan sto
Voditelj: Lynne Rossetto Kasper
Područje: Američki javni mediji i javni radio
Producenti: Jennifer Russell i Sally Swift

Posebna/Dokumentarna

Pobjednik: Jedenje Alabama
Mreža: PBS
Producenti: Andrew Beck Grace i Bartley Powers

CBS nedjeljno jutro: "Jedite, pijte i budite veseli"
Domaćin: Charles Osgood
Mreža: CBS
Producenti: Gavin Boyle, Cathy Lewis, Amol Mhatre, Rand Morrison, Amy Rosner, Jason Sacca i Robin Sanders

Djevojke iz Harveyja: Povezane mogućnosti
Mreža: PBS
Producenti: Thaddeus Homan, Katrina Parks i Michael Parks

Televizijski program u studiju ili na fiksnoj lokaciji

Pobjednik: Škola kuhanja Marthe Stewart
Voditeljka: Martha Stewart
Mreža: PBS
Producenti: Greta Anthony, Christina Deyo, Michael Morrison, Olivia Schneider, Martha Stewart, Calia Van Dyk i Lisa Wagner

Heartland Table
Domaćin: Amy Thielen
Mreža: Mreža hrane
Producenti: Lidia Bastianich, Peter Gethers, Tanya Bastianich Manuali i Shelly Burgess Nicotra

Lidijina kuhinja
Domaćin: Lidia Bastianich
Mreža: PBS
Producent: Lidia Bastianich, Tanya Bastianich Manuali, Shelly Burgess Nicotra i John Parry

Televizijski program, na lokaciji

Pobjednik: Um kuhara
Voditelj: Anthony Bourdain
Mreža: PBS
Producenti: Jared Andrukanis, Anthony Bourdain, Joe Caterini, Chris Collins, Michael Steed i Lydia Tenaglia

Kuvarski život
Domaćin: Vivian Howard
Mreža: PBS
Producenti: Cynthia Hill i Markay Media

Lidia slavi Ameriku: sloboda i nezavisnost
Domaćin: Lidia Bastianich
Mreža: PBS
Producenti: Anne Adams, Mimi Adams, Lidia Bastianich, Laurie Donnelly, Shelly Burgess Nicotra i Rob Tate

Televizijski segment

Pobjednik: Friday Arts, Art of Food
Mreža: WHYY-TV
Producent: Monica Rogozinski

American Journey
Voditelj: Tom Foreman
Mreža: CNN i CNN.com
Producenti: Jeremy Harlan i Sarah LeTrent

CBS Sunday Morning
Voditeljka: Martha Teichner
Mreža: CBS
Producenti: Jon Carras i Mary Raffalli

Video webcast, fiksna lokacija i/ili uputstva

Pobjednik: Thirsty For.
youtube.com/tastemade
Producenti: Jay Holzer i Eric Slatkin

ChefSteps
chefsteps.com
Voditelj: Grant Lee Crilly i Christopher Young
Producent: Ryan Matthew Smith

Upwave Eat Videos
upwave.com
Voditelji: Pancho Gatchalian, Sarah Mastracco i Jamie Tiampo
Proizvođači: SeeFood Media, Space Station Media i Upwave

Video webcast, na lokaciji

Pobjednik: Višegodišnja ploča: Evropa i južna Azija
theperennialplate.com
Voditelji: Mirra Fine i Daniel Klein
Producenti: Mirra Fine i Daniel Klein

Tamna raž
darkrye.com
Producenti: Clyde Burley, Ira Chute i Kelly Le Castre

Kuhinjske vinjete
kitchenvignettes.blogspot.com/PBS
Producenti: Aube Giroux i Matt Schoch

Izvanredna ličnost/domaćin

Pobjednik: Domaćin: Ina Garten
Bosonoga Contessa: Povratak na osnove
Mreža: Mreža hrane

Voditeljka: Sara Moulton
Sarini večernji obroci
Mreža: PBS

Voditelj: Andrea Robinson
30-minutni vinski vizur
andreawine.com

Novinarske nagrade Fondacije James Beard 2014

Za članke objavljene na engleskom jeziku 2013.

Kuhanje, recepti ili upute

Pobjednik: Andy Ricker
Saveur
"Siam zvezda"

Scott Mowbray i Ann Taylor Pittman
Svjetlo za kuhanje
"7 jednostavnih načina da postanete bolji kuhar"

Razni urednici
Prijatno
"Kako kuvati odmah"

Hrana i kultura

Pobjednik: John Birdsall
Lucky Peach
"Ameriko, tvoja hrana je tako gay"

Lauren Collins
New Yorker
"Vatrogasci"

Corby Kummer
Smithsonian
"Može li Starbucks učiniti za kroasan ono što je učinio za kavu?"

Hrana i putovanja

Pobjednik: Nick Paumgarten
Prijatno
"Ručak na 8.500 ft."

Greg Larson
Lucky Peach
"Putovanje po sjevernoj zemlji"

Gary Shteyngart
Putovanje + slobodno vrijeme
"Maksimalni Bombaj"

Pokrivenost hrane u publikaciji od općeg interesa

Pobjednik: The Wall Street Journal
Odeljak "Van dužnosti"
Beth Kracklauer

San Francisco Chronicle
Odeljak "Hrana i vino"
Michael Bauer, Jon Bonné i Miriam Morgan

Washington
Odeljak "Ukus"
Todd Kliman i Ann Limpert

Politika hrane, politika i okoliš

Pobjednik: Eli Saslow
Washington Post
"Marke za hranu"

Maryn McKenna
Food & amp Environment Reporting NetworkandMedium
"Zamislite budućnost nakon antibiotika"

Craig Welch
Seattle Times
"Promjena mora: opasan zaokret Pacifika"

Kolone vezane za hranu

Pobjednik: Adam Sachs
Prijatno
Obsessivore

Tamar Haspel
Washington Post
Unearthed

Kristen Miglore
Hrana52
Genijalni recepti

Blog o grupnoj hrani

Pobjednik: Prva gozba

Zdravlje i blagostanje

Pobjednik: Rachael Moeller Gorman
EatingWell
"Cijela žitarica, sa smanjenom masnoćom, nula kalorija, visoko vlaknasta, blago zaslađena istina o oznakama hrane"

Elizabeth Gunnison Dunn
The Wall Street Journal
"Ovo nije karbonara"

Sidney Fry, MS, RD
Svjetlo za kuhanje
"Sol"

Pobjednik: Lisa Hanawalt
Lucky Peach
"Na tragu s Wylie"

Ira Chute i Chris Ying
Tamna raž
"Vizija postapokaliptične kuhinje: Frankenchicken"

Monica Hesse
Washington Post
"Gwyneth Paltrow: Volimo je mrziti, ali svejedno ćemo joj kupiti kuharicu"

Individualni blog o hrani

Pobjednik: Homesick Texan
Lisa Fain

Hrana za bezumne
Michael Procopio

Slava siromaha
Elissa Altman

Lični esej

Pobjednik: Fuchsia Dunlop
Lucky Peach
"Dick čorba"

Elizabeth Gilbert
Spolja
"Ne petljaj sa savršenim"

Gabrielle Hamilton
Prijatno
"Pogodite ko dolazi na večeru?"

Pobjednik: Francis Lam
Lucky Peach
"Dan na Long Islandu s Alex Leejem"

Alex Halberstadt
Magazin New York Times
"Transformacijska moć pravog začina"

Peter Meehan
Lucky Peach
"Život i kako se to događa s kuharom"

Vizuelno pripovijedanje

Pobjednik: James Maikowski, Patricia Sanchez, Stephen Scoble i Fredrika Stjärne
Hrana i vino
"Najbolji novi kuhar All-Stars", "Oysters & amp Gumbo: Chef's New Orleans Party", "Vegetables Now"

Jeff Allen, Jonathan Boncek, Andrew Cebulka, Langdon Clay, Tim Hussey, Allston McCrady i Susan Puckett
Lokalno nepce
"Dinin 'Down in the Delta", "Ferm Belief", "Fire It Up"

Chris Higdon, Jessie Kriech-Higdon i Jen White
Spenser Magazine
"Kontrolisano sagorijevanje", "Vodi nas u iskušenje", "Slatki eliksir juga"

Vino, žestoka pića i druga pića

Pobjednik: Besha Rodell
Punch
"40 unci do slobode"

Ray Isle
Hrana i vino
"Bitka za najstarije američke loze"

Josh Ozersky
The Wall Street Journal
"Bourbon Mania!"

Nagrada Craig Claiborne za ugledni restoran

Pobjednik: Alan Richman
GQ
"Alan Richman ušetao u jevrejsku poslasticu." "Brijest: Je li Brooklyn spreman za sofisticiranu trpezu?", "ZZ -ovi, najskupljih 58 minuta u New Yorku"

Alison Cook
Houston Chronicle
"Roštilj s vadičepom, nova klasika Houstona", "Kozmička juha Pho Hung", "Prolaz oslobađa ploče razigranosti"

Besha Rodell
L.A. sedmično
"Black Hogg Down", "Outback Steakhouse Review: Please Don't nazivajte ovu hranu australijskom", "Sqirl Review: Mali restoran Jessice Koslow poslužuje neke od najboljih jela u LA -u."

Nagrada MFK Fisher za istaknuto pisanje

Pobjednik: John Jeremiah Sullivan
Lucky Peach
"Stavio sam teglu u Tennessee"

Francis Lam
Prijatno
"Poboljšava se sa godinama"

Guy Martin
Garden & amp Gun
"Priča o dvije kuhinje"

Publikacija godine

2014 Knjižne nagrade Fondacije James Beard

American Cooking

Pobjednik: Tabela Novog Srednjeg Zapada: 200 Heartland recepata
Amy Thielen
(Slučajna kuća)

Volim New York: Sastojci i recepti
Daniel Humm i Will Guidara
(Pritisnite deset brzina)

Kiseli krastavci, svinje i viski: recepti iz moje tri omiljene grupe hrane, a zatim i neki
John Currence
(Andrews McMeel Publishing)

Pečenje i desert

Pobjednik: Umjetnost francuskog peciva
Jacquy Pfeiffer sa Marthom Rose Shulman
(Knopf)

Slatko
Valerie Gordon
(Zanatlija)

Tartinska knjiga br. 3: Moderna antička klasična cjelina
Chad Robertson
(Ljetopisne knjige)

Pobjednik: Laboratorij za koktele: otkrivanje misterija okusa i arome u piću, s receptima
Tony Conigliaro
(Pritisnite deset brzina)

Pijani botaničar: biljke koje stvaraju najveća svjetska pića
Amy Stewart

(Algonquin knjige)

Novo kalifornijsko vino: Vodič za proizvođače i vina iza revolucije u okusu
Jon Bonne
(Pritisnite deset brzina)

Kuvanje sa profesionalne tačke gledišta

Pobjednik: Historijski Heston
Heston Blumenthal
(Bloomsbury SAD)

Manresa: jestivo odraz
David Kinch sa Christine Muhlke
(Pritisnite deset brzina)

René Redzepi: Rad u tijeku
René Redzepi
(Phaidon Press)

Fokus na zdravlje

Pobjednik: Djevojka bez glutena svaki dan
Shauna James Ahern i Daniel Ahern
(Houghton Mifflin Harcourt)

VB6: Jedite veganski prije 6:00 kako biste smršavjeli i povratili zdravlje. . . za dobro
Mark Bittman
(Izdavači Clarkson Potter)

Čudesa tokom noći: Ukusne, zdrave večere za 30 minuta ili manje
Ellie Krieger
(Houghton Mifflin Harcourt)

Opće kuhanje

Pobjednik: Dim: Nova drva za kuhanje
Tim Byres
(Rizzoli New York)

Jedno dobro jelo
David Tanis
(Zanatlija)

Isprobajte ovo kod kuće: recepti od moje glave do tanjura
Richard Blais
(Izdavači Clarkson Potter)

Međunarodni

Pobjednik: Svako zrno pirinča: Jednostavno kinesko kuvanje kod kuće
Fuchsia Dunlop
(W. W. Norton & amp Company)

Povratak rijekama: recepti i sjećanja na doline rijeka Himalaje
Vikas Khanna s Andrewom Blackmore-Dobbynom
(Lake Isle Press)

Umaci i oblici: Pasta na italijanski način
Oretta Zanini DeVita i Maureen B. Fant
(W. W. Norton & amp Company)

Fotografija

Pobjednik: René Redzepi: Rad u tijeku
Fotografi: Ali Kurshat Altinsoy, Ditte Isager, René Redzepi, Lars Williams i tim Noma
(Phaidon Press)

Historijski Heston
Fotograf: Romas Foord
(Bloomsbury SAD)

Mast Brothers Chocolate
Fotograf: Tuukka Koski
(Little, Brown and Company)

Reference i stipendije

Pobjednik: Soul Food: Iznenađujuća priča o jednoj kuhinji jedne američke kuhinje
Adrian Miller
(Press Univerziteta u Sjevernoj Karolini)

Povijest hrane u 100 recepata
William Sitwell
(Little, Brown and Company)

Moderna hrana, moralna hrana: samokontrola, nauka i uspon moderne američke prehrane u ranom dvadesetom stoljeću
Helen Zoe Veit
(Press Univerziteta u Sjevernoj Karolini)

Single Subject

Pobjednik: Culinary Birds: The Ultimate Poultry Cookbook
John Ash s Jamesom O. Fraiolijem
(Running Press)

Ribe: 54 blagdana morskih plodova
Cree LeFavour
(Ljetopisne knjige)

U šargarepi: Vodič za utovljeno tele za izradu kobasica, salumija, pašteta, pečenja, konfita i druge mesne robe
Taylor Boetticher i Toponia Miller
(Pritisnite deset brzina)

Fokusirano na povrće i vegetarijansko

Pobjednik: Povrće pismenosti
Deborah Madison
(Pritisnite deset brzina)

Gozba: Velikodušni vegetarijanski obroci za sve koji jedu i za svaki apetit
Sarah Copeland
(Ljetopisne knjige)

River Cottage Veg
Hugh Fearnley-Whittingstall
(Pritisnite deset brzina)

Pisanje i književnost

Pobjednik: Slana šećerna mast: Kako su nas navukli divovi hrane
Michael Moss
(Slučajna kuća)

Vila na putu: Priče o hrani, zadovoljstvu i otkrićima na cesti
Uredio James Oseland
(Usamljena planeta)

Provence, 1970: M. F. K. Fisher, Julia Child, James Beard i Reinvention of American Taste
Luke Barr
(Izdavači Clarkson Potter)

Kuhara Kuće slavnih

Kuvar godine

Historijski Heston
Heston Blumenthal
(Bloomsbury SAD)

2014 James Beard Foundation dodjeljuje nagrade za izvanredan dizajn restorana

75 sedišta i ispod (Za najbolji dizajn ili renoviranje restorana u Sjevernoj Americi od 1. januara 2011.)

Pobjednik: Dizajn firma: Lawton Stanley Architects
Dizajneri: Maria Contreras, Christopher Lawton i Micah Stanley
Projekt: Grace, Chicago

Dizajnerska firma: Assimilation Design Lab LLC i Otto Architects LLC
Dizajneri: Josh Otto i David Whipple
Projekt: Tria Taproom, Philadelphia

Dizajnerska firma: The Huxley Wallace Collective i Graham Baba Architects
Dizajneri: Joshua Henderson i Matthew Parker
Projekat: Westward, Seattle

76 Sedišta i više (Za najbolji dizajn ili renoviranje restorana u Sjevernoj Americi od 1. januara 2011.)

Pobjednik: Dizajnerska firma: Jensen Architects
Dizajneri: Scott Davis, Mark Jensen, Lincoln Lighthill, Dean Orr i Andy Pluess
Projekat: Shed, Healdsburg, CA

Dizajnerska firma: Munge Leung
Dizajner: Sai Leung i Alessandro Munge
Projekat: Restoran Hawksworth, Vancouver

Dizajnerska firma: Slade arhitektura
Dizajneri: Hayes Slade i James Slade
Projekat: Klubska kuća Virgin Atlantic Airway -a na međunarodnom aerodromu Newark Liberty, Newark, NJ

2014 James Beard Foundation Restaurant and Chef Awards

Najbolji kuhar: Velika jezera (IL, IN, MI, OH)

Pobjednik: Dave Beran, Next, Chicago

Curtis Duffy, Grace, Chicago

Jonathon Sawyer, The Greenhouse Tavern, Cleveland

Paul Virant, restoran Vie, Western Springs, IL

Andrew Zimmerman, Sepia, Chicago

Najbolji kuhar: Mid-Atlantic (D.C., DE, MD, NJ, PA, VA)

Pobjednik: Vikram Sunderam, Rasika, Washington, D.C.

Cathal Armstrong, Restaurant Eve, Alexandria, VA

Spike Gjerde, Woodberry Kitchen, Baltimore

Brad Spence, Amis, Philadelphia

Cindy Wolf, Charleston, Baltimore

Najbolji kuhar: Srednji zapad (IA, KS, MN, MO, ND, NE, SD, WI)

Pobjednik: Justin Aprahamian, Sanford, Milwaukee

Paul Berglund, neženja farmer, Minneapolis

Gerard Craft, Niche, Clayton, MO

Michelle Gayer, Salty Tart, Minneapolis

Kevin Nashan, Sidney Street Café, St. Louis

Lenny Russo, Heartland Restaurant & amp Farm Direct Market, St. Paul, MN

Najbolji kuhar: New York City (pet okruga)

Pobjednik: April Bloomfield, Pjegava svinja

Najbolji kuhar: Sjeveroistok (CT, MA, ME, NH, NY STATE, RI, VT)

Pobjednik: Jamie Bissonnette, Coppa, Boston

Joanne Chang, Flour Bakery + Café, Boston

Gerry Hayden, The North Fork Table & amp Inn, Southold, NY

Matt Jennings, Farmstead Inc., Providence, RI

Michael Leviton, Lumière, Newton, MA

Barry Maiden, Hungry Mother, Cambridge, MA

Najbolji kuhar: Sjeverozapadni (AK, ID, MT, OR, WA, WY)

Pobjednik: Naomi Pomeroy, Beast, Portland, OR

Renee Erickson, The Whale Wins, Seattle

Jason Franey, Canlis, Seattle

Ethan Stowell, Staple & amp Fancy, Seattle

Cathy Whims, Nostrana, Portland, OR

Najbolji kuhar: Jug (AL, AR, FL, LA, MS, PR)

Pobjednik: Ryan Prewitt, Pêche Seafood Grill, New Orleans

Pobjednik: Sue Zemanick, Gautreau's, New Orleans

Vishwesh Bhatt, Snackbar, Oxford, MS

Justin Devillier, La Petite Grocery, New Orleans

Alon Shaya, Domenica, New Orleans

Najbolji kuhar: Jugoistok (GA, KY, NC, SC, TN, WV)

Pobjednik: Ashley Christensen, Poole's Downtown Diner, Raleigh, NC

Kathy Cary, Lilly's, Louisville, KY

Edward Lee, 610 Magnolia, Louisville, KY

Steven Satterfield, Miller Union, Atlanta

Tandy Wilson, Gradska kuća, Nashville

Najbolji kuhar: jugozapad (AZ, CO, NM, OK, TX, UT)

Pobjednik: Chris Shepherd, Underbelly, Houston

Kevin Binkley, Binkley's, Cave Creek, AZ

Bryce Gilmore, Barley Swine, Austin

Hugo Ortega, Hugo's, Houston

Justin Yu, Oxheart, Houston

Pobjednik: Daniel Patterson, Coi, San Francisco

Stuart Brioza i Nicole Krasinski, State Bird Provision, San Francisco

Michael Cimarusti, Providence, Los Angeles

Corey Lee, Benu, San Francisco

Jon Shook i Vinny Dotolo, Animal, Los Angeles

Najbolji novi restoran

Pobjednik: Pêche Seafood Grill, New Orleans

Izuzetno profesionalno vino, pivo ili žestoka pića

Pobjednik: Garrett Oliver, Brooklyn Brewery, Brooklyn, NY

Sam Calagione, Dogfish Head Craft Brewery, Milton, DE

Ron Cooper, Del Maguey Single Village Mezcal, Ranchos de Taos, NM

Harlen Wheatley, Destilerija Buffalo Trace, Frankfort, KY

David Wondrich, pedagog duhova, Brooklyn, NY

Izvanredan vinski program

Pobjednik: Barn at Blackberry Farm, Walland, TN

Izvanredan barski program

Pobjednik: Bar u hotelu NoMad, NYC

Bar Agricole, San Francisko

Maison Premiere, Brooklyn, NY

Izuzetna usluga
Predstavlja Stella Artois®
Restoran koji pokazuje visoke standarde gostoprimstva i usluge. Kandidati moraju biti u funkciji najmanje posljednjih 5 godina.

Pobjednik: Restoran u Meadowoodu, Sveta Helena, CA

Izuzetan kuhar
Kuhar ili pekar koji priprema deserte, peciva ili kruh i koji služi kao nosilac standarda za izvrsnost. Kandidati moraju biti slastičari ili pekari najmanje posljednjih 5 godina.

Pobjednik: Dominique Ansel, pekara Dominique Ansel, NYC

Dana Cree, Blackbird, Chicago

Belinda Leong, rođ. slastičarna, San Francisco

Dahlia Narvaez, Osteria Mozza, Los Angeles

Christina Tosi, Momofuku, NYC

Izuzetan restoran
Radni ugostitelj koji postavlja visoke nacionalne standarde u poslovanju restorana i poduzetništvu. Kandidati moraju biti zaposleni u restoranu najmanje 10 godina. Kandidati nisu smjeli biti nominirani za nagradu kuhara Fondacije James Beard u posljednjih 10 godina.

Pobjednik: Barbara Lynch, Barbara Lynch Gruppo (br. 9 Park, Menton, B & ampG Oysters i drugi), Boston

Donnie Madia, One Off Hospitality Group, (Blackbird, Avec, The Publican i drugi), Chicago

Cindy Pawlcyn, Mustards Grill i Cindy's Back Street Kitchen, Napa Valley, CA

Caroline Styne, Lucques, A.O.C., Tavern i drugi, Los Angeles

Phil Suarez, Suarez Restaurant Group, NYC (ABC Kitchen, Jean-Georges, wd

Zvjezdani kuhar u usponu godine
Predstavlja gazirana prirodna mineralna voda S.Pellegrino®
Kuhar star 30 godina ili mlađi koji pokazuje impresivan talent i koji će vjerovatno imati značajan utjecaj na industriju u godinama koje dolaze.

Pobjednik: Jimmy Bannos Jr., The Purple Pig, Chicago

Pobjednik: Blaine Wetzel, The Willows Inn na otoku Lummi, otok Lummi, WA

Katie Button, Cúrate, Asheville, NC

Jessica Largey, Manresa, Los Gatos, CA

David Posey, Blackbird, Chicago

Izuzetan restoran
Predstavlja Acqua Panna® prirodna izvorska voda
Restoran u Sjedinjenim Državama koji služi kao nacionalni nosilac standarda za dosljedan kvalitet i izvrsnost u hrani, atmosferi i usluzi.
Kandidati moraju raditi najmanje 10 ili više uzastopnih godina.

Pobjednik: Kosa vrata, San Francisco

Highlands Bar and Grill, Birmingham, AL

Izvanredan kuhar
Predstavljaju All-Clad Metalcrafters
Radni kuhar u Americi čija je karijera postavila nacionalne industrijske standarde i koji je poslužio kao inspiracija drugim profesionalcima u hrani. Kandidati moraju raditi kao kuhari najmanje posljednjih 5 godina.

Pobjednik: Nancy Silverton, Pizzeria Mozza, Los Angeles

Michael Anthony, Gramercy Tavern, NYC

Sean Brock, McCrady's, Charleston, SC

Suzanne Goin, Lucques, Los Angeles

David Kinch, Manresa, Los Gatos, CA

Marc Vetri, Vetri, Philadelphia

2014 James Beard Foundation Američki klasici

Hansenov Sno-Bliz, New Orleans
Vlasnik: Ashley Hansen

Nick's Italian Café, McMinnville, OR
Vlasnici: Nick Peirano, Carmen Peirano i Eric Ferguson

Olneyville New York System, Providence, RI
Vlasnici: Stephanie Stevens Turini i Greg Stevens

Perini Ranch Steakhouse, Buffalo Gap, Teksas
Vlasnici: Lisa i Tom Perini

Sokolowski's University Inn, Cleveland
Vlasnici: Bernard Sokolowski, Mary Balbier i Michael Sokolowski

2014 James Beard Foundation Who's Who za hranu i piće u Americi


Hugh Acheson, Vinny Dotolo i Jon Shook udružili su se za Taste America® Fondacije James Beard Foundation u Los Angelesu - Recepti

2014 Nagrade Fondacije James Beard

Fondacija James Beard će počastiti profesionalce kulinarske industrije iz cijele zemlje dodjelom nagrada JBF za 2014. godinu. Dobitnici nagrada za knjigu, emitiranje i novinarstvo bit će objavljeni večeras u Gotham Hallu, a svečana dodjela nagrada James Beard Awards održat će se u ponedjeljak, 5. maja, u kazalištu David H. Koch u Lincoln Centru. Nabavite karte danas! Čestitamo svim našim kandidatima!

Nagrade za emitiranje i nove medije 2014. godine zaklade James Beard

Radio emisija/audio webcast

Pobjednik: Ovaj američki život
Voditelj: Ben Calhoun
Područje: Javni radio
Producent: Ben Calhoun

Ovdje i sada
Voditelji: MeghnaChakrabarti, Jeremy Hobson i Robin Young
Područje: Javni radio
Proizvođač: KathyGunst

Sjajan sto
Voditelj: Lynne Rossetto Kasper
Područje: Američki javni mediji i javni radio
Producenti: Jennifer Russell i Sally Swift

Posebna/Dokumentarna

Pobjednik: Jedenje Alabama
Mreža: PBS
Producenti: Andrew Beck Grace i Bartley Powers

CBS nedjeljno jutro: "Jedite, pijte i budite veseli"
Domaćin: Charles Osgood
Mreža: CBS
Producenti: Gavin Boyle, Cathy Lewis, Amol Mhatre, Rand Morrison, Amy Rosner, Jason Sacca i Robin Sanders

Djevojke iz Harveyja: Povezane mogućnosti
Mreža: PBS
Producenti: Thaddeus Homan, Katrina Parks i Michael Parks

Televizijski program u studiju ili na fiksnoj lokaciji

Pobjednik: Škola kuhanja Marthe Stewart
Voditeljka: Martha Stewart
Mreža: PBS
Producenti: Greta Anthony, Christina Deyo, Michael Morrison, Olivia Schneider, Martha Stewart, Calia Van Dyk i Lisa Wagner

Heartland Table
Domaćin: Amy Thielen
Mreža: Mreža hrane
Producenti: Lidia Bastianich, Peter Gethers, Tanya Bastianich Manuali i Shelly Burgess Nicotra

Lidijina kuhinja
Domaćin: Lidia Bastianich
Mreža: PBS
Producent: Lidia Bastianich, Tanya Bastianich Manuali, Shelly Burgess Nicotra i John Parry

Televizijski program, na lokaciji

Pobjednik: Um kuhara
Voditelj: Anthony Bourdain
Mreža: PBS
Producenti: Jared Andrukanis, Anthony Bourdain, Joe Caterini, Chris Collins, Michael Steed i Lydia Tenaglia

Kuvarski život
Domaćin: Vivian Howard
Mreža: PBS
Producenti: Cynthia Hill i Markay Media

Lidia slavi Ameriku: sloboda i nezavisnost
Domaćin: Lidia Bastianich
Mreža: PBS
Producenti: Anne Adams, Mimi Adams, Lidia Bastianich, Laurie Donnelly, Shelly Burgess Nicotra i Rob Tate

Televizijski segment

Pobjednik: Friday Arts, Art of Food
Mreža: WHYY-TV
Producent: Monica Rogozinski

American Journey
Voditelj: Tom Foreman
Mreža: CNN i CNN.com
Producenti: Jeremy Harlan i Sarah LeTrent

CBS Sunday Morning
Voditeljka: Martha Teichner
Mreža: CBS
Producenti: Jon Carras i Mary Raffalli

Video webcast, fiksna lokacija i/ili uputstva

Pobjednik: Thirsty For.
youtube.com/tastemade
Producenti: Jay Holzer i Eric Slatkin

ChefSteps
chefsteps.com
Voditelj: Grant Lee Crilly i Christopher Young
Producent: Ryan Matthew Smith

Upwave Eat Videos
upwave.com
Voditelji: Pancho Gatchalian, Sarah Mastracco i Jamie Tiampo
Proizvođači: SeeFood Media, Space Station Media i Upwave

Video webcast, na lokaciji

Pobjednik: Višegodišnja ploča: Evropa i južna Azija
theperennialplate.com
Voditelji: Mirra Fine i Daniel Klein
Producenti: Mirra Fine i Daniel Klein

Tamna raž
darkrye.com
Producenti: Clyde Burley, Ira Chute i Kelly Le Castre

Kuhinjske vinjete
kitchenvignettes.blogspot.com/PBS
Producenti: Aube Giroux i Matt Schoch

Izvanredna ličnost/domaćin

Pobjednik: Domaćin: Ina Garten
Bosonoga Contessa: Povratak na osnove
Mreža: Mreža hrane

Voditeljka: Sara Moulton
Sarini večernji obroci
Mreža: PBS

Voditelj: Andrea Robinson
30-minutni vinski vizur
andreawine.com

Novinarske nagrade Fondacije James Beard 2014

Za članke objavljene na engleskom jeziku 2013.

Kuhanje, recepti ili upute

Pobjednik: Andy Ricker
Saveur
"Siam zvezda"

Scott Mowbray i Ann Taylor Pittman
Svjetlo za kuhanje
"7 jednostavnih načina da postanete bolji kuhar"

Razni urednici
Prijatno
"Kako kuvati odmah"

Hrana i kultura

Pobjednik: John Birdsall
Lucky Peach
"Ameriko, tvoja hrana je tako gay"

Lauren Collins
New Yorker
"Vatrogasci"

Corby Kummer
Smithsonian
"Može li Starbucks učiniti za kroasan ono što je učinio za kavu?"

Hrana i putovanja

Pobjednik: Nick Paumgarten
Prijatno
"Ručak na 8.500 ft."

Greg Larson
Lucky Peach
"Putovanje po sjevernoj zemlji"

Gary Shteyngart
Putovanje + slobodno vrijeme
"Maksimalni Bombaj"

Pokrivenost hrane u publikaciji od općeg interesa

Pobjednik: The Wall Street Journal
Odeljak "Van dužnosti"
Beth Kracklauer

San Francisco Chronicle
Odeljak "Hrana i vino"
Michael Bauer, Jon Bonné i Miriam Morgan

Washington
Odeljak "Ukus"
Todd Kliman i Ann Limpert

Politika hrane, politika i okoliš

Pobjednik: Eli Saslow
Washington Post
"Marke za hranu"

Maryn McKenna
Food & amp Environment Reporting NetworkandMedium
"Zamislite budućnost nakon antibiotika"

Craig Welch
Seattle Times
"Promjena mora: opasan zaokret Pacifika"

Kolone vezane za hranu

Pobjednik: Adam Sachs
Prijatno
Obsessivore

Tamar Haspel
Washington Post
Unearthed

Kristen Miglore
Hrana52
Genijalni recepti

Blog o grupnoj hrani

Pobjednik: Prva gozba

Zdravlje i blagostanje

Pobjednik: Rachael Moeller Gorman
EatingWell
"Cijela žitarica, sa smanjenom masnoćom, nula kalorija, visoko vlaknasta, blago zaslađena istina o oznakama hrane"

Elizabeth Gunnison Dunn
The Wall Street Journal
"Ovo nije karbonara"

Sidney Fry, MS, RD
Svjetlo za kuhanje
"Sol"

Pobjednik: Lisa Hanawalt
Lucky Peach
"Na tragu s Wylie"

Ira Chute i Chris Ying
Tamna raž
"Vizija postapokaliptične kuhinje: Frankenchicken"

Monica Hesse
Washington Post
"Gwyneth Paltrow: Volimo je mrziti, ali svejedno ćemo joj kupiti kuharicu"

Individualni blog o hrani

Pobjednik: Homesick Texan
Lisa Fain

Hrana za bezumne
Michael Procopio

Slava siromaha
Elissa Altman

Lični esej

Pobjednik: Fuchsia Dunlop
Lucky Peach
"Dick čorba"

Elizabeth Gilbert
Spolja
"Ne petljaj sa savršenim"

Gabrielle Hamilton
Prijatno
"Pogodite ko dolazi na večeru?"

Pobjednik: Francis Lam
Lucky Peach
"Dan na Long Islandu s Alex Leejem"

Alex Halberstadt
Magazin New York Times
"Transformacijska moć pravog začina"

Peter Meehan
Lucky Peach
"Život i kako se to događa s kuharom"

Vizuelno pripovijedanje

Pobjednik: James Maikowski, Patricia Sanchez, Stephen Scoble i Fredrika Stjärne
Hrana i vino
"Najbolji novi kuhar All-Stars", "Oysters & amp Gumbo: Chef's New Orleans Party", "Vegetables Now"

Jeff Allen, Jonathan Boncek, Andrew Cebulka, Langdon Clay, Tim Hussey, Allston McCrady i Susan Puckett
Lokalno nepce
"Dinin 'Down in the Delta", "Ferm Belief", "Fire It Up"

Chris Higdon, Jessie Kriech-Higdon i Jen White
Spenser Magazine
"Kontrolisano sagorijevanje", "Vodi nas u iskušenje", "Slatki eliksir juga"

Vino, žestoka pića i druga pića

Pobjednik: Besha Rodell
Punch
"40 unci do slobode"

Ray Isle
Hrana i vino
"Bitka za najstarije američke loze"

Josh Ozersky
The Wall Street Journal
"Bourbon Mania!"

Nagrada Craig Claiborne za ugledni restoran

Pobjednik: Alan Richman
GQ
"Alan Richman ušetao u jevrejsku poslasticu." "Brijest: Je li Brooklyn spreman za sofisticiranu trpezu?", "ZZ -ovi, najskupljih 58 minuta u New Yorku"

Alison Cook
Houston Chronicle
"Roštilj s vadičepom, nova klasika Houstona", "Kozmička juha Pho Hung", "Prolaz oslobađa ploče razigranosti"

Besha Rodell
L.A. sedmično
"Black Hogg Down", "Outback Steakhouse Review: Please Don't nazivajte ovu hranu australijskom", "Sqirl Review: Mali restoran Jessice Koslow poslužuje neke od najboljih jela u LA -u."

Nagrada MFK Fisher za istaknuto pisanje

Pobjednik: John Jeremiah Sullivan
Lucky Peach
"Stavio sam teglu u Tennessee"

Francis Lam
Prijatno
"Poboljšava se sa godinama"

Guy Martin
Garden & amp Gun
"Priča o dvije kuhinje"

Publikacija godine

2014 Knjižne nagrade Fondacije James Beard

American Cooking

Pobjednik: Tabela Novog Srednjeg Zapada: 200 Heartland recepata
Amy Thielen
(Slučajna kuća)

Volim New York: Sastojci i recepti
Daniel Humm i Will Guidara
(Pritisnite deset brzina)

Kiseli krastavci, svinje i viski: recepti iz moje tri omiljene grupe hrane, a zatim i neki
John Currence
(Andrews McMeel Publishing)

Pečenje i desert

Pobjednik: Umjetnost francuskog peciva
Jacquy Pfeiffer sa Marthom Rose Shulman
(Knopf)

Slatko
Valerie Gordon
(Zanatlija)

Tartinska knjiga br. 3: Moderna antička klasična cjelina
Chad Robertson
(Ljetopisne knjige)

Pobjednik: Laboratorij za koktele: otkrivanje misterija okusa i arome u piću, s receptima
Tony Conigliaro
(Pritisnite deset brzina)

Pijani botaničar: biljke koje stvaraju najveća svjetska pića
Amy Stewart

(Algonquin knjige)

Novo kalifornijsko vino: Vodič za proizvođače i vina iza revolucije u okusu
Jon Bonne
(Pritisnite deset brzina)

Kuvanje sa profesionalne tačke gledišta

Pobjednik: Historijski Heston
Heston Blumenthal
(Bloomsbury SAD)

Manresa: jestivo odraz
David Kinch sa Christine Muhlke
(Pritisnite deset brzina)

René Redzepi: Rad u tijeku
René Redzepi
(Phaidon Press)

Fokus na zdravlje

Pobjednik: Djevojka bez glutena svaki dan
Shauna James Ahern i Daniel Ahern
(Houghton Mifflin Harcourt)

VB6: Jedite veganski prije 6:00 kako biste smršavjeli i povratili zdravlje. . . za dobro
Mark Bittman
(Izdavači Clarkson Potter)

Čudesa tokom noći: Ukusne, zdrave večere za 30 minuta ili manje
Ellie Krieger
(Houghton Mifflin Harcourt)

Opće kuhanje

Pobjednik: Dim: Nova drva za kuhanje
Tim Byres
(Rizzoli New York)

Jedno dobro jelo
David Tanis
(Zanatlija)

Isprobajte ovo kod kuće: recepti od moje glave do tanjura
Richard Blais
(Izdavači Clarkson Potter)

Međunarodni

Pobjednik: Svako zrno pirinča: Jednostavno kinesko kuvanje kod kuće
Fuchsia Dunlop
(W. W. Norton & amp Company)

Povratak rijekama: recepti i sjećanja na doline rijeka Himalaje
Vikas Khanna s Andrewom Blackmore-Dobbynom
(Lake Isle Press)

Umaci i oblici: Pasta na italijanski način
Oretta Zanini DeVita i Maureen B. Fant
(W. W. Norton & amp Company)

Fotografija

Pobjednik: René Redzepi: Rad u tijeku
Fotografi: Ali Kurshat Altinsoy, Ditte Isager, René Redzepi, Lars Williams i tim Noma
(Phaidon Press)

Historijski Heston
Fotograf: Romas Foord
(Bloomsbury SAD)

Mast Brothers Chocolate
Fotograf: Tuukka Koski
(Little, Brown and Company)

Reference i stipendije

Pobjednik: Soul Food: Iznenađujuća priča o jednoj kuhinji jedne američke kuhinje
Adrian Miller
(Press Univerziteta u Sjevernoj Karolini)

Povijest hrane u 100 recepata
William Sitwell
(Little, Brown and Company)

Moderna hrana, moralna hrana: samokontrola, nauka i uspon moderne američke prehrane u ranom dvadesetom stoljeću
Helen Zoe Veit
(Press Univerziteta u Sjevernoj Karolini)

Single Subject

Pobjednik: Culinary Birds: The Ultimate Poultry Cookbook
John Ash s Jamesom O. Fraiolijem
(Running Press)

Ribe: 54 blagdana morskih plodova
Cree LeFavour
(Ljetopisne knjige)

U šargarepi: Vodič za utovljeno tele za izradu kobasica, salumija, pašteta, pečenja, konfita i druge mesne robe
Taylor Boetticher i Toponia Miller
(Pritisnite deset brzina)

Fokusirano na povrće i vegetarijansko

Pobjednik: Povrće pismenosti
Deborah Madison
(Pritisnite deset brzina)

Gozba: Velikodušni vegetarijanski obroci za sve koji jedu i za svaki apetit
Sarah Copeland
(Ljetopisne knjige)

River Cottage Veg
Hugh Fearnley-Whittingstall
(Pritisnite deset brzina)

Pisanje i književnost

Pobjednik: Slana šećerna mast: Kako su nas navukli divovi hrane
Michael Moss
(Slučajna kuća)

Vila na putu: Priče o hrani, zadovoljstvu i otkrićima na cesti
Uredio James Oseland
(Usamljena planeta)

Provence, 1970: M. F. K. Fisher, Julia Child, James Beard i Reinvention of American Taste
Luke Barr
(Izdavači Clarkson Potter)

Kuhara Kuće slavnih

Kuvar godine

Historijski Heston
Heston Blumenthal
(Bloomsbury SAD)

2014 James Beard Foundation dodjeljuje nagrade za izvanredan dizajn restorana

75 sedišta i ispod (Za najbolji dizajn ili renoviranje restorana u Sjevernoj Americi od 1. januara 2011.)

Pobjednik: Dizajn firma: Lawton Stanley Architects
Dizajneri: Maria Contreras, Christopher Lawton i Micah Stanley
Projekt: Grace, Chicago

Dizajnerska firma: Assimilation Design Lab LLC i Otto Architects LLC
Dizajneri: Josh Otto i David Whipple
Projekt: Tria Taproom, Philadelphia

Dizajnerska firma: The Huxley Wallace Collective i Graham Baba Architects
Dizajneri: Joshua Henderson i Matthew Parker
Projekat: Westward, Seattle

76 Sedišta i više (Za najbolji dizajn ili renoviranje restorana u Sjevernoj Americi od 1. januara 2011.)

Pobjednik: Dizajnerska firma: Jensen Architects
Dizajneri: Scott Davis, Mark Jensen, Lincoln Lighthill, Dean Orr i Andy Pluess
Projekat: Shed, Healdsburg, CA

Dizajnerska firma: Munge Leung
Dizajner: Sai Leung i Alessandro Munge
Projekat: Restoran Hawksworth, Vancouver

Dizajnerska firma: Slade arhitektura
Dizajneri: Hayes Slade i James Slade
Projekat: Klubska kuća Virgin Atlantic Airway -a na međunarodnom aerodromu Newark Liberty, Newark, NJ

2014 James Beard Foundation Restaurant and Chef Awards

Najbolji kuhar: Velika jezera (IL, IN, MI, OH)

Pobjednik: Dave Beran, Next, Chicago

Curtis Duffy, Grace, Chicago

Jonathon Sawyer, The Greenhouse Tavern, Cleveland

Paul Virant, restoran Vie, Western Springs, IL

Andrew Zimmerman, Sepia, Chicago

Najbolji kuhar: Mid-Atlantic (D.C., DE, MD, NJ, PA, VA)

Pobjednik: Vikram Sunderam, Rasika, Washington, D.C.

Cathal Armstrong, Restaurant Eve, Alexandria, VA

Spike Gjerde, Woodberry Kitchen, Baltimore

Brad Spence, Amis, Philadelphia

Cindy Wolf, Charleston, Baltimore

Najbolji kuhar: Srednji zapad (IA, KS, MN, MO, ND, NE, SD, WI)

Pobjednik: Justin Aprahamian, Sanford, Milwaukee

Paul Berglund, neženja farmer, Minneapolis

Gerard Craft, Niche, Clayton, MO

Michelle Gayer, Salty Tart, Minneapolis

Kevin Nashan, Sidney Street Café, St. Louis

Lenny Russo, Heartland Restaurant & amp Farm Direct Market, St. Paul, MN

Najbolji kuhar: New York City (pet okruga)

Pobjednik: April Bloomfield, Pjegava svinja

Najbolji kuhar: Sjeveroistok (CT, MA, ME, NH, NY STATE, RI, VT)

Pobjednik: Jamie Bissonnette, Coppa, Boston

Joanne Chang, Flour Bakery + Café, Boston

Gerry Hayden, The North Fork Table & amp Inn, Southold, NY

Matt Jennings, Farmstead Inc., Providence, RI

Michael Leviton, Lumière, Newton, MA

Barry Maiden, Hungry Mother, Cambridge, MA

Najbolji kuhar: Sjeverozapadni (AK, ID, MT, OR, WA, WY)

Pobjednik: Naomi Pomeroy, Beast, Portland, OR

Renee Erickson, The Whale Wins, Seattle

Jason Franey, Canlis, Seattle

Ethan Stowell, Staple & amp Fancy, Seattle

Cathy Whims, Nostrana, Portland, OR

Najbolji kuhar: Jug (AL, AR, FL, LA, MS, PR)

Pobjednik: Ryan Prewitt, Pêche Seafood Grill, New Orleans

Pobjednik: Sue Zemanick, Gautreau's, New Orleans

Vishwesh Bhatt, Snackbar, Oxford, MS

Justin Devillier, La Petite Grocery, New Orleans

Alon Shaya, Domenica, New Orleans

Najbolji kuhar: Jugoistok (GA, KY, NC, SC, TN, WV)

Pobjednik: Ashley Christensen, Poole's Downtown Diner, Raleigh, NC

Kathy Cary, Lilly's, Louisville, KY

Edward Lee, 610 Magnolia, Louisville, KY

Steven Satterfield, Miller Union, Atlanta

Tandy Wilson, Gradska kuća, Nashville

Najbolji kuhar: jugozapad (AZ, CO, NM, OK, TX, UT)

Pobjednik: Chris Shepherd, Underbelly, Houston

Kevin Binkley, Binkley's, Cave Creek, AZ

Bryce Gilmore, Barley Swine, Austin

Hugo Ortega, Hugo's, Houston

Justin Yu, Oxheart, Houston

Pobjednik: Daniel Patterson, Coi, San Francisco

Stuart Brioza i Nicole Krasinski, State Bird Provision, San Francisco

Michael Cimarusti, Providence, Los Angeles

Corey Lee, Benu, San Francisco

Jon Shook i Vinny Dotolo, Animal, Los Angeles

Najbolji novi restoran

Pobjednik: Pêche Seafood Grill, New Orleans

Izuzetno profesionalno vino, pivo ili žestoka pića

Pobjednik: Garrett Oliver, Brooklyn Brewery, Brooklyn, NY

Sam Calagione, Dogfish Head Craft Brewery, Milton, DE

Ron Cooper, Del Maguey Single Village Mezcal, Ranchos de Taos, NM

Harlen Wheatley, Destilerija Buffalo Trace, Frankfort, KY

David Wondrich, pedagog duhova, Brooklyn, NY

Izvanredan vinski program

Pobjednik: Barn at Blackberry Farm, Walland, TN

Izvanredan barski program

Pobjednik: Bar u hotelu NoMad, NYC

Bar Agricole, San Francisko

Maison Premiere, Brooklyn, NY

Izuzetna usluga
Predstavlja Stella Artois®
Restoran koji pokazuje visoke standarde gostoprimstva i usluge. Kandidati moraju biti u funkciji najmanje posljednjih 5 godina.

Pobjednik: Restoran u Meadowoodu, Sveta Helena, CA

Izuzetan kuhar
Kuhar ili pekar koji priprema deserte, peciva ili kruh i koji služi kao nosilac standarda za izvrsnost. Kandidati moraju biti slastičari ili pekari najmanje posljednjih 5 godina.

Pobjednik: Dominique Ansel, pekara Dominique Ansel, NYC

Dana Cree, Blackbird, Chicago

Belinda Leong, rođ. slastičarna, San Francisco

Dahlia Narvaez, Osteria Mozza, Los Angeles

Christina Tosi, Momofuku, NYC

Izuzetan restoran
Radni ugostitelj koji postavlja visoke nacionalne standarde u poslovanju restorana i poduzetništvu. Kandidati moraju biti zaposleni u restoranu najmanje 10 godina. Kandidati nisu smjeli biti nominirani za nagradu kuhara Fondacije James Beard u posljednjih 10 godina.

Pobjednik: Barbara Lynch, Barbara Lynch Gruppo (br. 9 Park, Menton, B & ampG Oysters i drugi), Boston

Donnie Madia, One Off Hospitality Group, (Blackbird, Avec, The Publican i drugi), Chicago

Cindy Pawlcyn, Mustards Grill i Cindy's Back Street Kitchen, Napa Valley, CA

Caroline Styne, Lucques, A.O.C., Tavern i drugi, Los Angeles

Phil Suarez, Suarez Restaurant Group, NYC (ABC Kitchen, Jean-Georges, wd

Zvjezdani kuhar u usponu godine
Predstavlja gazirana prirodna mineralna voda S.Pellegrino®
Kuhar star 30 godina ili mlađi koji pokazuje impresivan talent i koji će vjerovatno imati značajan utjecaj na industriju u godinama koje dolaze.

Pobjednik: Jimmy Bannos Jr., The Purple Pig, Chicago

Pobjednik: Blaine Wetzel, The Willows Inn na otoku Lummi, otok Lummi, WA

Katie Button, Cúrate, Asheville, NC

Jessica Largey, Manresa, Los Gatos, CA

David Posey, Blackbird, Chicago

Izuzetan restoran
Predstavlja Acqua Panna® prirodna izvorska voda
Restoran u Sjedinjenim Državama koji služi kao nacionalni nosilac standarda za dosljedan kvalitet i izvrsnost u hrani, atmosferi i usluzi.
Kandidati moraju raditi najmanje 10 ili više uzastopnih godina.

Pobjednik: Kosa vrata, San Francisco

Highlands Bar and Grill, Birmingham, AL

Izvanredan kuhar
Predstavljaju All-Clad Metalcrafters
Radni kuhar u Americi čija je karijera postavila nacionalne industrijske standarde i koji je poslužio kao inspiracija drugim profesionalcima u hrani. Kandidati moraju raditi kao kuhari najmanje posljednjih 5 godina.

Pobjednik: Nancy Silverton, Pizzeria Mozza, Los Angeles

Michael Anthony, Gramercy Tavern, NYC

Sean Brock, McCrady's, Charleston, SC

Suzanne Goin, Lucques, Los Angeles

David Kinch, Manresa, Los Gatos, CA

Marc Vetri, Vetri, Philadelphia

2014 James Beard Foundation Američki klasici

Hansenov Sno-Bliz, New Orleans
Vlasnik: Ashley Hansen

Nick's Italian Café, McMinnville, OR
Vlasnici: Nick Peirano, Carmen Peirano i Eric Ferguson

Olneyville New York System, Providence, RI
Vlasnici: Stephanie Stevens Turini i Greg Stevens

Perini Ranch Steakhouse, Buffalo Gap, Teksas
Vlasnici: Lisa i Tom Perini

Sokolowski's University Inn, Cleveland
Vlasnici: Bernard Sokolowski, Mary Balbier i Michael Sokolowski

2014 James Beard Foundation Who's Who za hranu i piće u Americi


Hugh Acheson, Vinny Dotolo i Jon Shook udružili su se za Taste America® Fondacije James Beard Foundation u Los Angelesu - Recepti

2014 Nagrade Fondacije James Beard

Fondacija James Beard će počastiti profesionalce kulinarske industrije iz cijele zemlje dodjelom nagrada JBF za 2014. godinu. Dobitnici nagrada za knjigu, emitiranje i novinarstvo bit će objavljeni večeras u Gotham Hallu, a svečana dodjela nagrada James Beard Awards održat će se u ponedjeljak, 5. maja, u kazalištu David H. Koch u Lincoln Centru. Nabavite karte danas! Čestitamo svim našim kandidatima!

Nagrade za emitiranje i nove medije 2014. godine zaklade James Beard

Radio emisija/audio webcast

Pobjednik: Ovaj američki život
Voditelj: Ben Calhoun
Područje: Javni radio
Producent: Ben Calhoun

Ovdje i sada
Voditelji: MeghnaChakrabarti, Jeremy Hobson i Robin Young
Područje: Javni radio
Proizvođač: KathyGunst

Sjajan sto
Voditelj: Lynne Rossetto Kasper
Područje: Američki javni mediji i javni radio
Producenti: Jennifer Russell i Sally Swift

Posebna/Dokumentarna

Pobjednik: Jedenje Alabama
Mreža: PBS
Producenti: Andrew Beck Grace i Bartley Powers

CBS nedjeljno jutro: "Jedite, pijte i budite veseli"
Domaćin: Charles Osgood
Mreža: CBS
Producenti: Gavin Boyle, Cathy Lewis, Amol Mhatre, Rand Morrison, Amy Rosner, Jason Sacca i Robin Sanders

Djevojke iz Harveyja: Povezane mogućnosti
Mreža: PBS
Producenti: Thaddeus Homan, Katrina Parks i Michael Parks

Televizijski program u studiju ili na fiksnoj lokaciji

Pobjednik: Škola kuhanja Marthe Stewart
Voditeljka: Martha Stewart
Mreža: PBS
Producenti: Greta Anthony, Christina Deyo, Michael Morrison, Olivia Schneider, Martha Stewart, Calia Van Dyk i Lisa Wagner

Heartland Table
Domaćin: Amy Thielen
Mreža: Mreža hrane
Producenti: Lidia Bastianich, Peter Gethers, Tanya Bastianich Manuali i Shelly Burgess Nicotra

Lidijina kuhinja
Domaćin: Lidia Bastianich
Mreža: PBS
Producent: Lidia Bastianich, Tanya Bastianich Manuali, Shelly Burgess Nicotra i John Parry

Televizijski program, na lokaciji

Pobjednik: Um kuhara
Voditelj: Anthony Bourdain
Mreža: PBS
Producenti: Jared Andrukanis, Anthony Bourdain, Joe Caterini, Chris Collins, Michael Steed i Lydia Tenaglia

Kuvarski život
Domaćin: Vivian Howard
Mreža: PBS
Producenti: Cynthia Hill i Markay Media

Lidia slavi Ameriku: sloboda i nezavisnost
Domaćin: Lidia Bastianich
Mreža: PBS
Producenti: Anne Adams, Mimi Adams, Lidia Bastianich, Laurie Donnelly, Shelly Burgess Nicotra i Rob Tate

Televizijski segment

Pobjednik: Friday Arts, Art of Food
Mreža: WHYY-TV
Producent: Monica Rogozinski

American Journey
Voditelj: Tom Foreman
Mreža: CNN i CNN.com
Producenti: Jeremy Harlan i Sarah LeTrent

CBS Sunday Morning
Voditeljka: Martha Teichner
Mreža: CBS
Producenti: Jon Carras i Mary Raffalli

Video webcast, fiksna lokacija i/ili uputstva

Pobjednik: Thirsty For.
youtube.com/tastemade
Producenti: Jay Holzer i Eric Slatkin

ChefSteps
chefsteps.com
Voditelj: Grant Lee Crilly i Christopher Young
Producent: Ryan Matthew Smith

Upwave Eat Videos
upwave.com
Voditelji: Pancho Gatchalian, Sarah Mastracco i Jamie Tiampo
Proizvođači: SeeFood Media, Space Station Media i Upwave

Video webcast, na lokaciji

Pobjednik: Višegodišnja ploča: Evropa i južna Azija
theperennialplate.com
Voditelji: Mirra Fine i Daniel Klein
Producenti: Mirra Fine i Daniel Klein

Tamna raž
darkrye.com
Producenti: Clyde Burley, Ira Chute i Kelly Le Castre

Kuhinjske vinjete
kitchenvignettes.blogspot.com/PBS
Producenti: Aube Giroux i Matt Schoch

Izvanredna ličnost/domaćin

Pobjednik: Domaćin: Ina Garten
Bosonoga Contessa: Povratak na osnove
Mreža: Mreža hrane

Voditeljka: Sara Moulton
Sarini večernji obroci
Mreža: PBS

Voditelj: Andrea Robinson
30-minutni vinski vizur
andreawine.com

Novinarske nagrade Fondacije James Beard 2014

Za članke objavljene na engleskom jeziku 2013.

Kuhanje, recepti ili upute

Pobjednik: Andy Ricker
Saveur
"Siam zvezda"

Scott Mowbray i Ann Taylor Pittman
Svjetlo za kuhanje
"7 jednostavnih načina da postanete bolji kuhar"

Razni urednici
Prijatno
"Kako kuvati odmah"

Hrana i kultura

Pobjednik: John Birdsall
Lucky Peach
"Ameriko, tvoja hrana je tako gay"

Lauren Collins
New Yorker
"Vatrogasci"

Corby Kummer
Smithsonian
"Može li Starbucks učiniti za kroasan ono što je učinio za kavu?"

Hrana i putovanja

Pobjednik: Nick Paumgarten
Prijatno
"Ručak na 8.500 ft."

Greg Larson
Lucky Peach
"Putovanje po sjevernoj zemlji"

Gary Shteyngart
Putovanje + slobodno vrijeme
"Maksimalni Bombaj"

Pokrivenost hrane u publikaciji od općeg interesa

Pobjednik: The Wall Street Journal
Odeljak "Van dužnosti"
Beth Kracklauer

San Francisco Chronicle
Odeljak "Hrana i vino"
Michael Bauer, Jon Bonné i Miriam Morgan

Washington
Odeljak "Ukus"
Todd Kliman i Ann Limpert

Politika hrane, politika i okoliš

Pobjednik: Eli Saslow
Washington Post
"Marke za hranu"

Maryn McKenna
Food & amp Environment Reporting NetworkandMedium
"Zamislite budućnost nakon antibiotika"

Craig Welch
Seattle Times
"Promjena mora: opasan zaokret Pacifika"

Kolone vezane za hranu

Pobjednik: Adam Sachs
Prijatno
Obsessivore

Tamar Haspel
Washington Post
Unearthed

Kristen Miglore
Hrana52
Genijalni recepti

Blog o grupnoj hrani

Pobjednik: Prva gozba

Zdravlje i blagostanje

Pobjednik: Rachael Moeller Gorman
EatingWell
"Cijela žitarica, sa smanjenom masnoćom, nula kalorija, visoko vlaknasta, blago zaslađena istina o oznakama hrane"

Elizabeth Gunnison Dunn
The Wall Street Journal
"Ovo nije karbonara"

Sidney Fry, MS, RD
Svjetlo za kuhanje
"Sol"

Pobjednik: Lisa Hanawalt
Lucky Peach
"Na tragu s Wylie"

Ira Chute i Chris Ying
Tamna raž
"Vizija postapokaliptične kuhinje: Frankenchicken"

Monica Hesse
Washington Post
"Gwyneth Paltrow: Volimo je mrziti, ali svejedno ćemo joj kupiti kuharicu"

Individualni blog o hrani

Pobjednik: Homesick Texan
Lisa Fain

Hrana za bezumne
Michael Procopio

Slava siromaha
Elissa Altman

Lični esej

Pobjednik: Fuchsia Dunlop
Lucky Peach
"Dick čorba"

Elizabeth Gilbert
Spolja
"Ne petljaj sa savršenim"

Gabrielle Hamilton
Prijatno
"Pogodite ko dolazi na večeru?"

Pobjednik: Francis Lam
Lucky Peach
"Dan na Long Islandu s Alex Leejem"

Alex Halberstadt
Magazin New York Times
"Transformacijska moć pravog začina"

Peter Meehan
Lucky Peach
"Život i kako se to događa s kuharom"

Vizuelno pripovijedanje

Pobjednik: James Maikowski, Patricia Sanchez, Stephen Scoble i Fredrika Stjärne
Hrana i vino
"Najbolji novi kuhar All-Stars", "Oysters & amp Gumbo: Chef's New Orleans Party", "Vegetables Now"

Jeff Allen, Jonathan Boncek, Andrew Cebulka, Langdon Clay, Tim Hussey, Allston McCrady i Susan Puckett
Lokalno nepce
"Dinin 'Down in the Delta", "Ferm Belief", "Fire It Up"

Chris Higdon, Jessie Kriech-Higdon i Jen White
Spenser Magazine
"Kontrolisano sagorijevanje", "Vodi nas u iskušenje", "Slatki eliksir juga"

Vino, žestoka pića i druga pića

Pobjednik: Besha Rodell
Punch
"40 unci do slobode"

Ray Isle
Hrana i vino
"Bitka za najstarije američke loze"

Josh Ozersky
The Wall Street Journal
"Bourbon Mania!"

Nagrada Craig Claiborne za ugledni restoran

Pobjednik: Alan Richman
GQ
"Alan Richman ušetao u jevrejsku poslasticu." "Brijest: Je li Brooklyn spreman za sofisticiranu trpezu?", "ZZ -ovi, najskupljih 58 minuta u New Yorku"

Alison Cook
Houston Chronicle
"Roštilj s vadičepom, nova klasika Houstona", "Kozmička juha Pho Hung", "Prolaz oslobađa ploče razigranosti"

Besha Rodell
L.A. sedmično
"Black Hogg Down", "Outback Steakhouse Review: Please Don't nazivajte ovu hranu australijskom", "Sqirl Review: Mali restoran Jessice Koslow poslužuje neke od najboljih jela u LA -u."

Nagrada MFK Fisher za istaknuto pisanje

Pobjednik: John Jeremiah Sullivan
Lucky Peach
"Stavio sam teglu u Tennessee"

Francis Lam
Prijatno
"Poboljšava se sa godinama"

Guy Martin
Garden & amp Gun
"Priča o dvije kuhinje"

Publikacija godine

2014 Knjižne nagrade Fondacije James Beard

American Cooking

Pobjednik: Tabela Novog Srednjeg Zapada: 200 Heartland recepata
Amy Thielen
(Slučajna kuća)

Volim New York: Sastojci i recepti
Daniel Humm i Will Guidara
(Pritisnite deset brzina)

Kiseli krastavci, svinje i viski: recepti iz moje tri omiljene grupe hrane, a zatim i neki
John Currence
(Andrews McMeel Publishing)

Pečenje i desert

Pobjednik: Umjetnost francuskog peciva
Jacquy Pfeiffer sa Marthom Rose Shulman
(Knopf)

Slatko
Valerie Gordon
(Zanatlija)

Tartinska knjiga br. 3: Moderna antička klasična cjelina
Chad Robertson
(Ljetopisne knjige)

Pobjednik: Laboratorij za koktele: otkrivanje misterija okusa i arome u piću, s receptima
Tony Conigliaro
(Pritisnite deset brzina)

Pijani botaničar: biljke koje stvaraju najveća svjetska pića
Amy Stewart

(Algonquin knjige)

Novo kalifornijsko vino: Vodič za proizvođače i vina iza revolucije u okusu
Jon Bonne
(Pritisnite deset brzina)

Kuvanje sa profesionalne tačke gledišta

Pobjednik: Historijski Heston
Heston Blumenthal
(Bloomsbury SAD)

Manresa: jestivo odraz
David Kinch sa Christine Muhlke
(Pritisnite deset brzina)

René Redzepi: Rad u tijeku
René Redzepi
(Phaidon Press)

Fokus na zdravlje

Pobjednik: Djevojka bez glutena svaki dan
Shauna James Ahern i Daniel Ahern
(Houghton Mifflin Harcourt)

VB6: Jedite veganski prije 6:00 kako biste smršavjeli i povratili zdravlje. . . za dobro
Mark Bittman
(Izdavači Clarkson Potter)

Čudesa tokom noći: Ukusne, zdrave večere za 30 minuta ili manje
Ellie Krieger
(Houghton Mifflin Harcourt)

Opće kuhanje

Pobjednik: Dim: Nova drva za kuhanje
Tim Byres
(Rizzoli New York)

Jedno dobro jelo
David Tanis
(Zanatlija)

Isprobajte ovo kod kuće: recepti od moje glave do tanjura
Richard Blais
(Izdavači Clarkson Potter)

Međunarodni

Pobjednik: Svako zrno pirinča: Jednostavno kinesko kuvanje kod kuće
Fuchsia Dunlop
(W. W. Norton & amp Company)

Povratak rijekama: recepti i sjećanja na doline rijeka Himalaje
Vikas Khanna s Andrewom Blackmore-Dobbynom
(Lake Isle Press)

Umaci i oblici: Pasta na italijanski način
Oretta Zanini DeVita i Maureen B. Fant
(W. W. Norton & amp Company)

Fotografija

Pobjednik: René Redzepi: Rad u tijeku
Fotografi: Ali Kurshat Altinsoy, Ditte Isager, René Redzepi, Lars Williams i tim Noma
(Phaidon Press)

Historijski Heston
Fotograf: Romas Foord
(Bloomsbury SAD)

Mast Brothers Chocolate
Fotograf: Tuukka Koski
(Little, Brown and Company)

Reference i stipendije

Pobjednik: Soul Food: Iznenađujuća priča o jednoj kuhinji jedne američke kuhinje
Adrian Miller
(Press Univerziteta u Sjevernoj Karolini)

Povijest hrane u 100 recepata
William Sitwell
(Little, Brown and Company)

Moderna hrana, moralna hrana: samokontrola, nauka i uspon moderne američke prehrane u ranom dvadesetom stoljeću
Helen Zoe Veit
(Press Univerziteta u Sjevernoj Karolini)

Single Subject

Pobjednik: Culinary Birds: The Ultimate Poultry Cookbook
John Ash s Jamesom O. Fraiolijem
(Running Press)

Ribe: 54 blagdana morskih plodova
Cree LeFavour
(Ljetopisne knjige)

U šargarepi: Vodič za utovljeno tele za izradu kobasica, salumija, pašteta, pečenja, konfita i druge mesne robe
Taylor Boetticher i Toponia Miller
(Pritisnite deset brzina)

Fokusirano na povrće i vegetarijansko

Pobjednik: Povrće pismenosti
Deborah Madison
(Pritisnite deset brzina)

Gozba: Velikodušni vegetarijanski obroci za sve koji jedu i za svaki apetit
Sarah Copeland
(Ljetopisne knjige)

River Cottage Veg
Hugh Fearnley-Whittingstall
(Pritisnite deset brzina)

Pisanje i književnost

Pobjednik: Slana šećerna mast: Kako su nas navukli divovi hrane
Michael Moss
(Slučajna kuća)

Vila na putu: Priče o hrani, zadovoljstvu i otkrićima na cesti
Uredio James Oseland
(Usamljena planeta)

Provence, 1970: M. F. K. Fisher, Julia Child, James Beard i Reinvention of American Taste
Luke Barr
(Izdavači Clarkson Potter)

Kuhara Kuće slavnih

Kuvar godine

Historijski Heston
Heston Blumenthal
(Bloomsbury SAD)

2014 James Beard Foundation dodjeljuje nagrade za izvanredan dizajn restorana

75 sedišta i ispod (Za najbolji dizajn ili renoviranje restorana u Sjevernoj Americi od 1. januara 2011.)

Pobjednik: Dizajn firma: Lawton Stanley Architects
Dizajneri: Maria Contreras, Christopher Lawton i Micah Stanley
Projekt: Grace, Chicago

Dizajnerska firma: Assimilation Design Lab LLC i Otto Architects LLC
Dizajneri: Josh Otto i David Whipple
Projekt: Tria Taproom, Philadelphia

Dizajnerska firma: The Huxley Wallace Collective i Graham Baba Architects
Dizajneri: Joshua Henderson i Matthew Parker
Projekat: Westward, Seattle

76 Sedišta i više (Za najbolji dizajn ili renoviranje restorana u Sjevernoj Americi od 1. januara 2011.)

Pobjednik: Dizajnerska firma: Jensen Architects
Dizajneri: Scott Davis, Mark Jensen, Lincoln Lighthill, Dean Orr i Andy Pluess
Projekat: Shed, Healdsburg, CA

Dizajnerska firma: Munge Leung
Dizajner: Sai Leung i Alessandro Munge
Projekat: Restoran Hawksworth, Vancouver

Dizajnerska firma: Slade arhitektura
Dizajneri: Hayes Slade i James Slade
Projekat: Klubska kuća Virgin Atlantic Airway -a na međunarodnom aerodromu Newark Liberty, Newark, NJ

2014 James Beard Foundation Restaurant and Chef Awards

Najbolji kuhar: Velika jezera (IL, IN, MI, OH)

Pobjednik: Dave Beran, Next, Chicago

Curtis Duffy, Grace, Chicago

Jonathon Sawyer, The Greenhouse Tavern, Cleveland

Paul Virant, restoran Vie, Western Springs, IL

Andrew Zimmerman, Sepia, Chicago

Najbolji kuhar: Mid-Atlantic (D.C., DE, MD, NJ, PA, VA)

Pobjednik: Vikram Sunderam, Rasika, Washington, D.C.

Cathal Armstrong, Restaurant Eve, Alexandria, VA

Spike Gjerde, Woodberry Kitchen, Baltimore

Brad Spence, Amis, Philadelphia

Cindy Wolf, Charleston, Baltimore

Najbolji kuhar: Srednji zapad (IA, KS, MN, MO, ND, NE, SD, WI)

Pobjednik: Justin Aprahamian, Sanford, Milwaukee

Paul Berglund, neženja farmer, Minneapolis

Gerard Craft, Niche, Clayton, MO

Michelle Gayer, Salty Tart, Minneapolis

Kevin Nashan, Sidney Street Café, St. Louis

Lenny Russo, Heartland Restaurant & amp Farm Direct Market, St. Paul, MN

Najbolji kuhar: New York City (pet okruga)

Pobjednik: April Bloomfield, Pjegava svinja

Najbolji kuhar: Sjeveroistok (CT, MA, ME, NH, NY STATE, RI, VT)

Pobjednik: Jamie Bissonnette, Coppa, Boston

Joanne Chang, Flour Bakery + Café, Boston

Gerry Hayden, The North Fork Table & amp Inn, Southold, NY

Matt Jennings, Farmstead Inc., Providence, RI

Michael Leviton, Lumière, Newton, MA

Barry Maiden, Hungry Mother, Cambridge, MA

Najbolji kuhar: Sjeverozapadni (AK, ID, MT, OR, WA, WY)

Pobjednik: Naomi Pomeroy, Beast, Portland, OR

Renee Erickson, The Whale Wins, Seattle

Jason Franey, Canlis, Seattle

Ethan Stowell, Staple & amp Fancy, Seattle

Cathy Whims, Nostrana, Portland, OR

Najbolji kuhar: Jug (AL, AR, FL, LA, MS, PR)

Pobjednik: Ryan Prewitt, Pêche Seafood Grill, New Orleans

Pobjednik: Sue Zemanick, Gautreau's, New Orleans

Vishwesh Bhatt, Snackbar, Oxford, MS

Justin Devillier, La Petite Grocery, New Orleans

Alon Shaya, Domenica, New Orleans

Najbolji kuhar: Jugoistok (GA, KY, NC, SC, TN, WV)

Pobjednik: Ashley Christensen, Poole's Downtown Diner, Raleigh, NC

Kathy Cary, Lilly's, Louisville, KY

Edward Lee, 610 Magnolia, Louisville, KY

Steven Satterfield, Miller Union, Atlanta

Tandy Wilson, Gradska kuća, Nashville

Najbolji kuhar: jugozapad (AZ, CO, NM, OK, TX, UT)

Pobjednik: Chris Shepherd, Underbelly, Houston

Kevin Binkley, Binkley's, Cave Creek, AZ

Bryce Gilmore, Barley Swine, Austin

Hugo Ortega, Hugo's, Houston

Justin Yu, Oxheart, Houston

Pobjednik: Daniel Patterson, Coi, San Francisco

Stuart Brioza i Nicole Krasinski, State Bird Provision, San Francisco

Michael Cimarusti, Providence, Los Angeles

Corey Lee, Benu, San Francisco

Jon Shook i Vinny Dotolo, Animal, Los Angeles

Najbolji novi restoran

Pobjednik: Pêche Seafood Grill, New Orleans

Izuzetno profesionalno vino, pivo ili žestoka pića

Pobjednik: Garrett Oliver, Brooklyn Brewery, Brooklyn, NY

Sam Calagione, Dogfish Head Craft Brewery, Milton, DE

Ron Cooper, Del Maguey Single Village Mezcal, Ranchos de Taos, NM

Harlen Wheatley, Destilerija Buffalo Trace, Frankfort, KY

David Wondrich, pedagog duhova, Brooklyn, NY

Izvanredan vinski program

Pobjednik: Barn at Blackberry Farm, Walland, TN

Izvanredan barski program

Pobjednik: Bar u hotelu NoMad, NYC

Bar Agricole, San Francisko

Maison Premiere, Brooklyn, NY

Izuzetna usluga
Predstavlja Stella Artois®
Restoran koji pokazuje visoke standarde gostoprimstva i usluge. Kandidati moraju biti u funkciji najmanje posljednjih 5 godina.

Pobjednik: Restoran u Meadowoodu, Sveta Helena, CA

Izuzetan kuhar
Kuhar ili pekar koji priprema deserte, peciva ili kruh i koji služi kao nosilac standarda za izvrsnost. Kandidati moraju biti slastičari ili pekari najmanje posljednjih 5 godina.

Pobjednik: Dominique Ansel, pekara Dominique Ansel, NYC

Dana Cree, Blackbird, Chicago

Belinda Leong, rođ. slastičarna, San Francisco

Dahlia Narvaez, Osteria Mozza, Los Angeles

Christina Tosi, Momofuku, NYC

Izuzetan restoran
Radni ugostitelj koji postavlja visoke nacionalne standarde u poslovanju restorana i poduzetništvu. Kandidati moraju biti zaposleni u restoranu najmanje 10 godina. Kandidati nisu smjeli biti nominirani za nagradu kuhara Fondacije James Beard u posljednjih 10 godina.

Pobjednik: Barbara Lynch, Barbara Lynch Gruppo (br. 9 Park, Menton, B & ampG Oysters i drugi), Boston

Donnie Madia, One Off Hospitality Group, (Blackbird, Avec, The Publican i drugi), Chicago

Cindy Pawlcyn, Mustards Grill i Cindy's Back Street Kitchen, Napa Valley, CA

Caroline Styne, Lucques, A.O.C., Tavern i drugi, Los Angeles

Phil Suarez, Suarez Restaurant Group, NYC (ABC Kitchen, Jean-Georges, wd

Zvjezdani kuhar u usponu godine
Predstavlja gazirana prirodna mineralna voda S.Pellegrino®
Kuhar star 30 godina ili mlađi koji pokazuje impresivan talent i koji će vjerovatno imati značajan utjecaj na industriju u godinama koje dolaze.

Pobjednik: Jimmy Bannos Jr., The Purple Pig, Chicago

Pobjednik: Blaine Wetzel, The Willows Inn na otoku Lummi, otok Lummi, WA

Katie Button, Cúrate, Asheville, NC

Jessica Largey, Manresa, Los Gatos, CA

David Posey, Blackbird, Chicago

Izuzetan restoran
Predstavlja Acqua Panna® prirodna izvorska voda
Restoran u Sjedinjenim Državama koji služi kao nacionalni nosilac standarda za dosljedan kvalitet i izvrsnost u hrani, atmosferi i usluzi.
Kandidati moraju raditi najmanje 10 ili više uzastopnih godina.

Pobjednik: Kosa vrata, San Francisco

Highlands Bar and Grill, Birmingham, AL

Izvanredan kuhar
Predstavljaju All-Clad Metalcrafters
Radni kuhar u Americi čija je karijera postavila nacionalne industrijske standarde i koji je poslužio kao inspiracija drugim profesionalcima u hrani. Kandidati moraju raditi kao kuhari najmanje posljednjih 5 godina.

Pobjednik: Nancy Silverton, Pizzeria Mozza, Los Angeles

Michael Anthony, Gramercy Tavern, NYC

Sean Brock, McCrady's, Charleston, SC

Suzanne Goin, Lucques, Los Angeles

David Kinch, Manresa, Los Gatos, CA

Marc Vetri, Vetri, Philadelphia

2014 James Beard Foundation Američki klasici

Hansenov Sno-Bliz, New Orleans
Vlasnik: Ashley Hansen

Nick's Italian Café, McMinnville, OR
Vlasnici: Nick Peirano, Carmen Peirano i Eric Ferguson

Olneyville New York System, Providence, RI
Vlasnici: Stephanie Stevens Turini i Greg Stevens

Perini Ranch Steakhouse, Buffalo Gap, Teksas
Vlasnici: Lisa i Tom Perini

Sokolowski's University Inn, Cleveland
Vlasnici: Bernard Sokolowski, Mary Balbier i Michael Sokolowski

2014 James Beard Foundation Who's Who za hranu i piće u Americi


Hugh Acheson, Vinny Dotolo i Jon Shook udružili su se za Taste America® Fondacije James Beard Foundation u Los Angelesu - Recepti

2014 Nagrade Fondacije James Beard

Fondacija James Beard će počastiti profesionalce kulinarske industrije iz cijele zemlje dodjelom nagrada JBF za 2014. godinu. Dobitnici nagrada za knjigu, emitiranje i novinarstvo bit će objavljeni večeras u Gotham Hallu, a svečana dodjela nagrada James Beard Awards održat će se u ponedjeljak, 5. maja, u kazalištu David H. Koch u Lincoln Centru. Nabavite karte danas! Čestitamo svim našim kandidatima!

Nagrade za emitiranje i nove medije 2014. godine zaklade James Beard

Radio emisija/audio webcast

Pobjednik: Ovaj američki život
Voditelj: Ben Calhoun
Područje: Javni radio
Producent: Ben Calhoun

Ovdje i sada
Voditelji: MeghnaChakrabarti, Jeremy Hobson i Robin Young
Područje: Javni radio
Proizvođač: KathyGunst

Sjajan sto
Voditelj: Lynne Rossetto Kasper
Područje: Američki javni mediji i javni radio
Producenti: Jennifer Russell i Sally Swift

Posebna/Dokumentarna

Pobjednik: Jedenje Alabama
Mreža: PBS
Producenti: Andrew Beck Grace i Bartley Powers

CBS nedjeljno jutro: "Jedite, pijte i budite veseli"
Domaćin: Charles Osgood
Mreža: CBS
Producenti: Gavin Boyle, Cathy Lewis, Amol Mhatre, Rand Morrison, Amy Rosner, Jason Sacca i Robin Sanders

Djevojke iz Harveyja: Povezane mogućnosti
Mreža: PBS
Producenti: Thaddeus Homan, Katrina Parks i Michael Parks

Televizijski program u studiju ili na fiksnoj lokaciji

Pobjednik: Škola kuhanja Marthe Stewart
Voditeljka: Martha Stewart
Mreža: PBS
Producenti: Greta Anthony, Christina Deyo, Michael Morrison, Olivia Schneider, Martha Stewart, Calia Van Dyk i Lisa Wagner

Heartland Table
Domaćin: Amy Thielen
Mreža: Mreža hrane
Producenti: Lidia Bastianich, Peter Gethers, Tanya Bastianich Manuali i Shelly Burgess Nicotra

Lidijina kuhinja
Domaćin: Lidia Bastianich
Mreža: PBS
Producent: Lidia Bastianich, Tanya Bastianich Manuali, Shelly Burgess Nicotra i John Parry

Televizijski program, na lokaciji

Pobjednik: Um kuhara
Voditelj: Anthony Bourdain
Mreža: PBS
Producenti: Jared Andrukanis, Anthony Bourdain, Joe Caterini, Chris Collins, Michael Steed i Lydia Tenaglia

Kuvarski život
Domaćin: Vivian Howard
Mreža: PBS
Producenti: Cynthia Hill i Markay Media

Lidia slavi Ameriku: sloboda i nezavisnost
Domaćin: Lidia Bastianich
Mreža: PBS
Producenti: Anne Adams, Mimi Adams, Lidia Bastianich, Laurie Donnelly, Shelly Burgess Nicotra i Rob Tate

Televizijski segment

Pobjednik: Friday Arts, Art of Food
Mreža: WHYY-TV
Producent: Monica Rogozinski

American Journey
Voditelj: Tom Foreman
Mreža: CNN i CNN.com
Producenti: Jeremy Harlan i Sarah LeTrent

CBS Sunday Morning
Voditeljka: Martha Teichner
Mreža: CBS
Producenti: Jon Carras i Mary Raffalli

Video webcast, fiksna lokacija i/ili uputstva

Pobjednik: Thirsty For.
youtube.com/tastemade
Producenti: Jay Holzer i Eric Slatkin

ChefSteps
chefsteps.com
Voditelj: Grant Lee Crilly i Christopher Young
Producent: Ryan Matthew Smith

Upwave Eat Videos
upwave.com
Voditelji: Pancho Gatchalian, Sarah Mastracco i Jamie Tiampo
Proizvođači: SeeFood Media, Space Station Media i Upwave

Video webcast, na lokaciji

Pobjednik: Višegodišnja ploča: Evropa i južna Azija
theperennialplate.com
Voditelji: Mirra Fine i Daniel Klein
Producenti: Mirra Fine i Daniel Klein

Tamna raž
darkrye.com
Producenti: Clyde Burley, Ira Chute i Kelly Le Castre

Kuhinjske vinjete
kitchenvignettes.blogspot.com/PBS
Producenti: Aube Giroux i Matt Schoch

Izvanredna ličnost/domaćin

Pobjednik: Domaćin: Ina Garten
Bosonoga Contessa: Povratak na osnove
Mreža: Mreža hrane

Voditeljka: Sara Moulton
Sarini večernji obroci
Mreža: PBS

Voditelj: Andrea Robinson
30-minutni vinski vizur
andreawine.com

Novinarske nagrade Fondacije James Beard 2014

Za članke objavljene na engleskom jeziku 2013.

Kuhanje, recepti ili upute

Pobjednik: Andy Ricker
Saveur
"Siam zvezda"

Scott Mowbray i Ann Taylor Pittman
Svjetlo za kuhanje
"7 jednostavnih načina da postanete bolji kuhar"

Razni urednici
Prijatno
"Kako kuvati odmah"

Hrana i kultura

Pobjednik: John Birdsall
Lucky Peach
"Ameriko, tvoja hrana je tako gay"

Lauren Collins
New Yorker
"Vatrogasci"

Corby Kummer
Smithsonian
"Može li Starbucks učiniti za kroasan ono što je učinio za kavu?"

Hrana i putovanja

Pobjednik: Nick Paumgarten
Prijatno
"Ručak na 8.500 ft."

Greg Larson
Lucky Peach
"Putovanje po sjevernoj zemlji"

Gary Shteyngart
Putovanje + slobodno vrijeme
"Maksimalni Bombaj"

Pokrivenost hrane u publikaciji od općeg interesa

Pobjednik: The Wall Street Journal
Odeljak "Van dužnosti"
Beth Kracklauer

San Francisco Chronicle
Odeljak "Hrana i vino"
Michael Bauer, Jon Bonné i Miriam Morgan

Washington
Odeljak "Ukus"
Todd Kliman i Ann Limpert

Politika hrane, politika i okoliš

Pobjednik: Eli Saslow
Washington Post
"Marke za hranu"

Maryn McKenna
Food & amp Environment Reporting NetworkandMedium
"Zamislite budućnost nakon antibiotika"

Craig Welch
Seattle Times
"Promjena mora: opasan zaokret Pacifika"

Kolone vezane za hranu

Pobjednik: Adam Sachs
Prijatno
Obsessivore

Tamar Haspel
Washington Post
Unearthed

Kristen Miglore
Hrana52
Genijalni recepti

Blog o grupnoj hrani

Pobjednik: Prva gozba

Zdravlje i blagostanje

Pobjednik: Rachael Moeller Gorman
EatingWell
"Cijela žitarica, sa smanjenom masnoćom, nula kalorija, visoko vlaknasta, blago zaslađena istina o oznakama hrane"

Elizabeth Gunnison Dunn
The Wall Street Journal
"Ovo nije karbonara"

Sidney Fry, MS, RD
Svjetlo za kuhanje
"Sol"

Pobjednik: Lisa Hanawalt
Lucky Peach
"Na tragu s Wylie"

Ira Chute i Chris Ying
Tamna raž
"Vizija postapokaliptične kuhinje: Frankenchicken"

Monica Hesse
Washington Post
"Gwyneth Paltrow: Volimo je mrziti, ali svejedno ćemo joj kupiti kuharicu"

Individualni blog o hrani

Pobjednik: Homesick Texan
Lisa Fain

Hrana za bezumne
Michael Procopio

Slava siromaha
Elissa Altman

Lični esej

Pobjednik: Fuchsia Dunlop
Lucky Peach
"Dick čorba"

Elizabeth Gilbert
Spolja
"Ne petljaj sa savršenim"

Gabrielle Hamilton
Prijatno
"Pogodite ko dolazi na večeru?"

Pobjednik: Francis Lam
Lucky Peach
"Dan na Long Islandu s Alex Leejem"

Alex Halberstadt
Magazin New York Times
"Transformacijska moć pravog začina"

Peter Meehan
Lucky Peach
"Život i kako se to događa s kuharom"

Vizuelno pripovijedanje

Pobjednik: James Maikowski, Patricia Sanchez, Stephen Scoble i Fredrika Stjärne
Hrana i vino
"Najbolji novi kuhar All-Stars", "Oysters & amp Gumbo: Chef's New Orleans Party", "Vegetables Now"

Jeff Allen, Jonathan Boncek, Andrew Cebulka, Langdon Clay, Tim Hussey, Allston McCrady i Susan Puckett
Lokalno nepce
"Dinin 'Down in the Delta", "Ferm Belief", "Fire It Up"

Chris Higdon, Jessie Kriech-Higdon i Jen White
Spenser Magazine
"Kontrolisano sagorijevanje", "Vodi nas u iskušenje", "Slatki eliksir juga"

Vino, žestoka pića i druga pića

Pobjednik: Besha Rodell
Punch
"40 unci do slobode"

Ray Isle
Hrana i vino
"Bitka za najstarije američke loze"

Josh Ozersky
The Wall Street Journal
"Bourbon Mania!"

Nagrada Craig Claiborne za ugledni restoran

Pobjednik: Alan Richman
GQ
"Alan Richman ušetao u jevrejsku poslasticu." "Brijest: Je li Brooklyn spreman za sofisticiranu trpezu?", "ZZ -ovi, najskupljih 58 minuta u New Yorku"

Alison Cook
Houston Chronicle
"Roštilj s vadičepom, nova klasika Houstona", "Kozmička juha Pho Hung", "Prolaz oslobađa ploče razigranosti"

Besha Rodell
L.A. sedmično
"Black Hogg Down", "Outback Steakhouse Review: Please Don't nazivajte ovu hranu australijskom", "Sqirl Review: Mali restoran Jessice Koslow poslužuje neke od najboljih jela u LA -u."

Nagrada MFK Fisher za istaknuto pisanje

Pobjednik: John Jeremiah Sullivan
Lucky Peach
"Stavio sam teglu u Tennessee"

Francis Lam
Prijatno
"Poboljšava se sa godinama"

Guy Martin
Garden & amp Gun
"Priča o dvije kuhinje"

Publikacija godine

2014 Knjižne nagrade Fondacije James Beard

American Cooking

Pobjednik: Tabela Novog Srednjeg Zapada: 200 Heartland recepata
Amy Thielen
(Slučajna kuća)

Volim New York: Sastojci i recepti
Daniel Humm i Will Guidara
(Pritisnite deset brzina)

Kiseli krastavci, svinje i viski: recepti iz moje tri omiljene grupe hrane, a zatim i neki
John Currence
(Andrews McMeel Publishing)

Pečenje i desert

Pobjednik: Umjetnost francuskog peciva
Jacquy Pfeiffer sa Marthom Rose Shulman
(Knopf)

Slatko
Valerie Gordon
(Zanatlija)

Tartinska knjiga br. 3: Moderna antička klasična cjelina
Chad Robertson
(Ljetopisne knjige)

Pobjednik: Laboratorij za koktele: otkrivanje misterija okusa i arome u piću, s receptima
Tony Conigliaro
(Pritisnite deset brzina)

Pijani botaničar: biljke koje stvaraju najveća svjetska pića
Amy Stewart

(Algonquin knjige)

Novo kalifornijsko vino: Vodič za proizvođače i vina iza revolucije u okusu
Jon Bonne
(Pritisnite deset brzina)

Kuvanje sa profesionalne tačke gledišta

Pobjednik: Historijski Heston
Heston Blumenthal
(Bloomsbury SAD)

Manresa: jestivo odraz
David Kinch sa Christine Muhlke
(Pritisnite deset brzina)

René Redzepi: Rad u tijeku
René Redzepi
(Phaidon Press)

Fokus na zdravlje

Pobjednik: Djevojka bez glutena svaki dan
Shauna James Ahern i Daniel Ahern
(Houghton Mifflin Harcourt)

VB6: Jedite veganski prije 6:00 kako biste smršavjeli i povratili zdravlje. . . za dobro
Mark Bittman
(Izdavači Clarkson Potter)

Čudesa tokom noći: Ukusne, zdrave večere za 30 minuta ili manje
Ellie Krieger
(Houghton Mifflin Harcourt)

Opće kuhanje

Pobjednik: Dim: Nova drva za kuhanje
Tim Byres
(Rizzoli New York)

Jedno dobro jelo
David Tanis
(Zanatlija)

Isprobajte ovo kod kuće: recepti od moje glave do tanjura
Richard Blais
(Izdavači Clarkson Potter)

Međunarodni

Pobjednik: Svako zrno pirinča: Jednostavno kinesko kuvanje kod kuće
Fuchsia Dunlop
(W. W. Norton & amp Company)

Povratak rijekama: recepti i sjećanja na doline rijeka Himalaje
Vikas Khanna s Andrewom Blackmore-Dobbynom
(Lake Isle Press)

Umaci i oblici: Pasta na italijanski način
Oretta Zanini DeVita i Maureen B. Fant
(W. W. Norton & amp Company)

Fotografija

Pobjednik: René Redzepi: Rad u tijeku
Fotografi: Ali Kurshat Altinsoy, Ditte Isager, René Redzepi, Lars Williams i tim Noma
(Phaidon Press)

Historijski Heston
Fotograf: Romas Foord
(Bloomsbury SAD)

Mast Brothers Chocolate
Fotograf: Tuukka Koski
(Little, Brown and Company)

Reference i stipendije

Pobjednik: Soul Food: Iznenađujuća priča o jednoj kuhinji jedne američke kuhinje
Adrian Miller
(Press Univerziteta u Sjevernoj Karolini)

Povijest hrane u 100 recepata
William Sitwell
(Little, Brown and Company)

Moderna hrana, moralna hrana: samokontrola, nauka i uspon moderne američke prehrane u ranom dvadesetom stoljeću
Helen Zoe Veit
(Press Univerziteta u Sjevernoj Karolini)

Single Subject

Pobjednik: Culinary Birds: The Ultimate Poultry Cookbook
John Ash s Jamesom O. Fraiolijem
(Running Press)

Ribe: 54 blagdana morskih plodova
Cree LeFavour
(Ljetopisne knjige)

U šargarepi: Vodič za utovljeno tele za izradu kobasica, salumija, pašteta, pečenja, konfita i druge mesne robe
Taylor Boetticher i Toponia Miller
(Pritisnite deset brzina)

Fokusirano na povrće i vegetarijansko

Pobjednik: Povrće pismenosti
Deborah Madison
(Pritisnite deset brzina)

Gozba: Velikodušni vegetarijanski obroci za sve koji jedu i za svaki apetit
Sarah Copeland
(Ljetopisne knjige)

River Cottage Veg
Hugh Fearnley-Whittingstall
(Pritisnite deset brzina)

Pisanje i književnost

Pobjednik: Slana šećerna mast: Kako su nas navukli divovi hrane
Michael Moss
(Slučajna kuća)

Vila na putu: Priče o hrani, zadovoljstvu i otkrićima na cesti
Uredio James Oseland
(Usamljena planeta)

Provence, 1970: M. F. K. Fisher, Julia Child, James Beard i Reinvention of American Taste
Luke Barr
(Izdavači Clarkson Potter)

Kuhara Kuće slavnih

Kuvar godine

Historijski Heston
Heston Blumenthal
(Bloomsbury SAD)

2014 James Beard Foundation dodjeljuje nagrade za izvanredan dizajn restorana

75 sedišta i ispod (Za najbolji dizajn ili renoviranje restorana u Sjevernoj Americi od 1. januara 2011.)

Pobjednik: Dizajn firma: Lawton Stanley Architects
Dizajneri: Maria Contreras, Christopher Lawton i Micah Stanley
Projekt: Grace, Chicago

Dizajnerska firma: Assimilation Design Lab LLC i Otto Architects LLC
Dizajneri: Josh Otto i David Whipple
Projekt: Tria Taproom, Philadelphia

Dizajnerska firma: The Huxley Wallace Collective i Graham Baba Architects
Dizajneri: Joshua Henderson i Matthew Parker
Projekat: Westward, Seattle

76 Sedišta i više (Za najbolji dizajn ili renoviranje restorana u Sjevernoj Americi od 1. januara 2011.)

Pobjednik: Dizajnerska firma: Jensen Architects
Dizajneri: Scott Davis, Mark Jensen, Lincoln Lighthill, Dean Orr i Andy Pluess
Projekat: Shed, Healdsburg, CA

Dizajnerska firma: Munge Leung
Dizajner: Sai Leung i Alessandro Munge
Projekat: Restoran Hawksworth, Vancouver

Dizajnerska firma: Slade arhitektura
Dizajneri: Hayes Slade i James Slade
Projekat: Klubska kuća Virgin Atlantic Airway -a na međunarodnom aerodromu Newark Liberty, Newark, NJ

2014 James Beard Foundation Restaurant and Chef Awards

Najbolji kuhar: Velika jezera (IL, IN, MI, OH)

Pobjednik: Dave Beran, Next, Chicago

Curtis Duffy, Grace, Chicago

Jonathon Sawyer, The Greenhouse Tavern, Cleveland

Paul Virant, restoran Vie, Western Springs, IL

Andrew Zimmerman, Sepia, Chicago

Najbolji kuhar: Mid-Atlantic (D.C., DE, MD, NJ, PA, VA)

Pobjednik: Vikram Sunderam, Rasika, Washington, D.C.

Cathal Armstrong, Restaurant Eve, Alexandria, VA

Spike Gjerde, Woodberry Kitchen, Baltimore

Brad Spence, Amis, Philadelphia

Cindy Wolf, Charleston, Baltimore

Najbolji kuhar: Srednji zapad (IA, KS, MN, MO, ND, NE, SD, WI)

Pobjednik: Justin Aprahamian, Sanford, Milwaukee

Paul Berglund, neženja farmer, Minneapolis

Gerard Craft, Niche, Clayton, MO

Michelle Gayer, Salty Tart, Minneapolis

Kevin Nashan, Sidney Street Café, St. Louis

Lenny Russo, Heartland Restaurant & amp Farm Direct Market, St. Paul, MN

Najbolji kuhar: New York City (pet okruga)

Pobjednik: April Bloomfield, Pjegava svinja

Najbolji kuhar: Sjeveroistok (CT, MA, ME, NH, NY STATE, RI, VT)

Pobjednik: Jamie Bissonnette, Coppa, Boston

Joanne Chang, Flour Bakery + Café, Boston

Gerry Hayden, The North Fork Table & amp Inn, Southold, NY

Matt Jennings, Farmstead Inc., Providence, RI

Michael Leviton, Lumière, Newton, MA

Barry Maiden, Hungry Mother, Cambridge, MA

Najbolji kuhar: Sjeverozapadni (AK, ID, MT, OR, WA, WY)

Pobjednik: Naomi Pomeroy, Beast, Portland, OR

Renee Erickson, The Whale Wins, Seattle

Jason Franey, Canlis, Seattle

Ethan Stowell, Staple & amp Fancy, Seattle

Cathy Whims, Nostrana, Portland, OR

Najbolji kuhar: Jug (AL, AR, FL, LA, MS, PR)

Pobjednik: Ryan Prewitt, Pêche Seafood Grill, New Orleans

Pobjednik: Sue Zemanick, Gautreau's, New Orleans

Vishwesh Bhatt, Snackbar, Oxford, MS

Justin Devillier, La Petite Grocery, New Orleans

Alon Shaya, Domenica, New Orleans

Najbolji kuhar: Jugoistok (GA, KY, NC, SC, TN, WV)

Pobjednik: Ashley Christensen, Poole's Downtown Diner, Raleigh, NC

Kathy Cary, Lilly's, Louisville, KY

Edward Lee, 610 Magnolia, Louisville, KY

Steven Satterfield, Miller Union, Atlanta

Tandy Wilson, Gradska kuća, Nashville

Najbolji kuhar: jugozapad (AZ, CO, NM, OK, TX, UT)

Pobjednik: Chris Shepherd, Underbelly, Houston

Kevin Binkley, Binkley's, Cave Creek, AZ

Bryce Gilmore, Barley Swine, Austin

Hugo Ortega, Hugo's, Houston

Justin Yu, Oxheart, Houston

Pobjednik: Daniel Patterson, Coi, San Francisco

Stuart Brioza i Nicole Krasinski, State Bird Provision, San Francisco

Michael Cimarusti, Providence, Los Angeles

Corey Lee, Benu, San Francisco

Jon Shook i Vinny Dotolo, Animal, Los Angeles

Najbolji novi restoran

Pobjednik: Pêche Seafood Grill, New Orleans

Izuzetno profesionalno vino, pivo ili žestoka pića

Pobjednik: Garrett Oliver, Brooklyn Brewery, Brooklyn, NY

Sam Calagione, Dogfish Head Craft Brewery, Milton, DE

Ron Cooper, Del Maguey Single Village Mezcal, Ranchos de Taos, NM

Harlen Wheatley, Destilerija Buffalo Trace, Frankfort, KY

David Wondrich, pedagog duhova, Brooklyn, NY

Izvanredan vinski program

Pobjednik: Barn at Blackberry Farm, Walland, TN

Izvanredan barski program

Pobjednik: Bar u hotelu NoMad, NYC

Bar Agricole, San Francisko

Maison Premiere, Brooklyn, NY

Izuzetna usluga
Predstavlja Stella Artois®
Restoran koji pokazuje visoke standarde gostoprimstva i usluge. Kandidati moraju biti u funkciji najmanje posljednjih 5 godina.

Pobjednik: Restoran u Meadowoodu, Sveta Helena, CA

Izuzetan kuhar
Kuhar ili pekar koji priprema deserte, peciva ili kruh i koji služi kao nosilac standarda za izvrsnost. Kandidati moraju biti slastičari ili pekari najmanje posljednjih 5 godina.

Pobjednik: Dominique Ansel, pekara Dominique Ansel, NYC

Dana Cree, Blackbird, Chicago

Belinda Leong, rođ. slastičarna, San Francisco

Dahlia Narvaez, Osteria Mozza, Los Angeles

Christina Tosi, Momofuku, NYC

Izuzetan restoran
Radni ugostitelj koji postavlja visoke nacionalne standarde u poslovanju restorana i poduzetništvu. Kandidati moraju biti zaposleni u restoranu najmanje 10 godina. Kandidati nisu smjeli biti nominirani za nagradu kuhara Fondacije James Beard u posljednjih 10 godina.

Pobjednik: Barbara Lynch, Barbara Lynch Gruppo (br. 9 Park, Menton, B & ampG Oysters i drugi), Boston

Donnie Madia, One Off Hospitality Group, (Blackbird, Avec, The Publican i drugi), Chicago

Cindy Pawlcyn, Mustards Grill i Cindy's Back Street Kitchen, Napa Valley, CA

Caroline Styne, Lucques, A.O.C., Tavern i drugi, Los Angeles

Phil Suarez, Suarez Restaurant Group, NYC (ABC Kitchen, Jean-Georges, wd

Zvjezdani kuhar u usponu godine
Predstavlja gazirana prirodna mineralna voda S.Pellegrino®
Kuhar star 30 godina ili mlađi koji pokazuje impresivan talent i koji će vjerovatno imati značajan utjecaj na industriju u godinama koje dolaze.

Pobjednik: Jimmy Bannos Jr., The Purple Pig, Chicago

Pobjednik: Blaine Wetzel, The Willows Inn na otoku Lummi, otok Lummi, WA

Katie Button, Cúrate, Asheville, NC

Jessica Largey, Manresa, Los Gatos, CA

David Posey, Blackbird, Chicago

Izuzetan restoran
Predstavlja Acqua Panna® prirodna izvorska voda
Restoran u Sjedinjenim Državama koji služi kao nacionalni nosilac standarda za dosljedan kvalitet i izvrsnost u hrani, atmosferi i usluzi.
Kandidati moraju raditi najmanje 10 ili više uzastopnih godina.

Pobjednik: Kosa vrata, San Francisco

Highlands Bar and Grill, Birmingham, AL

Izvanredan kuhar
Predstavljaju All-Clad Metalcrafters
Radni kuhar u Americi čija je karijera postavila nacionalne industrijske standarde i koji je poslužio kao inspiracija drugim profesionalcima u hrani. Kandidati moraju raditi kao kuhari najmanje posljednjih 5 godina.

Pobjednik: Nancy Silverton, Pizzeria Mozza, Los Angeles

Michael Anthony, Gramercy Tavern, NYC

Sean Brock, McCrady's, Charleston, SC

Suzanne Goin, Lucques, Los Angeles

David Kinch, Manresa, Los Gatos, CA

Marc Vetri, Vetri, Philadelphia

2014 James Beard Foundation Američki klasici

Hansenov Sno-Bliz, New Orleans
Vlasnik: Ashley Hansen

Nick's Italian Café, McMinnville, OR
Vlasnici: Nick Peirano, Carmen Peirano i Eric Ferguson

Olneyville New York System, Providence, RI
Vlasnici: Stephanie Stevens Turini i Greg Stevens

Perini Ranch Steakhouse, Buffalo Gap, Teksas
Vlasnici: Lisa i Tom Perini

Sokolowski's University Inn, Cleveland
Vlasnici: Bernard Sokolowski, Mary Balbier i Michael Sokolowski

2014 James Beard Foundation Who's Who za hranu i piće u Americi


Hugh Acheson, Vinny Dotolo i Jon Shook udružili su se za Taste America® Fondacije James Beard Foundation u Los Angelesu - Recepti

2014 Nagrade Fondacije James Beard

Fondacija James Beard će počastiti profesionalce kulinarske industrije iz cijele zemlje dodjelom nagrada JBF za 2014. godinu. Dobitnici nagrada za knjigu, emitiranje i novinarstvo bit će objavljeni večeras u Gotham Hallu, a svečana dodjela nagrada James Beard Awards održat će se u ponedjeljak, 5. maja, u kazalištu David H. Koch u Lincoln Centru. Nabavite karte danas! Čestitamo svim našim kandidatima!

Nagrade za emitiranje i nove medije 2014. godine zaklade James Beard

Radio emisija/audio webcast

Pobjednik: Ovaj američki život
Voditelj: Ben Calhoun
Područje: Javni radio
Producent: Ben Calhoun

Ovdje i sada
Voditelji: MeghnaChakrabarti, Jeremy Hobson i Robin Young
Područje: Javni radio
Proizvođač: KathyGunst

Sjajan sto
Voditelj: Lynne Rossetto Kasper
Područje: Američki javni mediji i javni radio
Producenti: Jennifer Russell i Sally Swift

Posebna/Dokumentarna

Pobjednik: Jedenje Alabama
Mreža: PBS
Producenti: Andrew Beck Grace i Bartley Powers

CBS nedjeljno jutro: "Jedite, pijte i budite veseli"
Domaćin: Charles Osgood
Mreža: CBS
Producenti: Gavin Boyle, Cathy Lewis, Amol Mhatre, Rand Morrison, Amy Rosner, Jason Sacca i Robin Sanders

Djevojke iz Harveyja: Povezane mogućnosti
Mreža: PBS
Producenti: Thaddeus Homan, Katrina Parks i Michael Parks

Televizijski program u studiju ili na fiksnoj lokaciji

Pobjednik: Škola kuhanja Marthe Stewart
Voditeljka: Martha Stewart
Mreža: PBS
Producenti: Greta Anthony, Christina Deyo, Michael Morrison, Olivia Schneider, Martha Stewart, Calia Van Dyk i Lisa Wagner

Heartland Table
Domaćin: Amy Thielen
Mreža: Mreža hrane
Producenti: Lidia Bastianich, Peter Gethers, Tanya Bastianich Manuali i Shelly Burgess Nicotra

Lidijina kuhinja
Domaćin: Lidia Bastianich
Mreža: PBS
Producent: Lidia Bastianich, Tanya Bastianich Manuali, Shelly Burgess Nicotra i John Parry

Televizijski program, na lokaciji

Pobjednik: Um kuhara
Voditelj: Anthony Bourdain
Mreža: PBS
Producenti: Jared Andrukanis, Anthony Bourdain, Joe Caterini, Chris Collins, Michael Steed i Lydia Tenaglia

Kuvarski život
Domaćin: Vivian Howard
Mreža: PBS
Producenti: Cynthia Hill i Markay Media

Lidia slavi Ameriku: sloboda i nezavisnost
Domaćin: Lidia Bastianich
Mreža: PBS
Producenti: Anne Adams, Mimi Adams, Lidia Bastianich, Laurie Donnelly, Shelly Burgess Nicotra i Rob Tate

Televizijski segment

Pobjednik: Friday Arts, Art of Food
Mreža: WHYY-TV
Producent: Monica Rogozinski

American Journey
Voditelj: Tom Foreman
Mreža: CNN i CNN.com
Producenti: Jeremy Harlan i Sarah LeTrent

CBS Sunday Morning
Voditeljka: Martha Teichner
Mreža: CBS
Producenti: Jon Carras i Mary Raffalli

Video webcast, fiksna lokacija i/ili uputstva

Pobjednik: Thirsty For.
youtube.com/tastemade
Producenti: Jay Holzer i Eric Slatkin

ChefSteps
chefsteps.com
Voditelj: Grant Lee Crilly i Christopher Young
Producent: Ryan Matthew Smith

Upwave Eat Videos
upwave.com
Voditelji: Pancho Gatchalian, Sarah Mastracco i Jamie Tiampo
Proizvođači: SeeFood Media, Space Station Media i Upwave

Video webcast, na lokaciji

Pobjednik: Višegodišnja ploča: Evropa i južna Azija
theperennialplate.com
Voditelji: Mirra Fine i Daniel Klein
Producenti: Mirra Fine i Daniel Klein

Tamna raž
darkrye.com
Producenti: Clyde Burley, Ira Chute i Kelly Le Castre

Kuhinjske vinjete
kitchenvignettes.blogspot.com/PBS
Producenti: Aube Giroux i Matt Schoch

Izvanredna ličnost/domaćin

Pobjednik: Domaćin: Ina Garten
Bosonoga Contessa: Povratak na osnove
Mreža: Mreža hrane

Voditeljka: Sara Moulton
Sarini večernji obroci
Mreža: PBS

Voditelj: Andrea Robinson
30-minutni vinski vizur
andreawine.com

Novinarske nagrade Fondacije James Beard 2014

Za članke objavljene na engleskom jeziku 2013.

Kuhanje, recepti ili upute

Pobjednik: Andy Ricker
Saveur
"Siam zvezda"

Scott Mowbray i Ann Taylor Pittman
Svjetlo za kuhanje
"7 jednostavnih načina da postanete bolji kuhar"

Razni urednici
Prijatno
"Kako kuvati odmah"

Hrana i kultura

Pobjednik: John Birdsall
Lucky Peach
"Ameriko, tvoja hrana je tako gay"

Lauren Collins
New Yorker
"Vatrogasci"

Corby Kummer
Smithsonian
"Može li Starbucks učiniti za kroasan ono što je učinio za kavu?"

Hrana i putovanja

Pobjednik: Nick Paumgarten
Prijatno
"Ručak na 8.500 ft."

Greg Larson
Lucky Peach
"Putovanje po sjevernoj zemlji"

Gary Shteyngart
Putovanje + slobodno vrijeme
"Maksimalni Bombaj"

Pokrivenost hrane u publikaciji od općeg interesa

Pobjednik: The Wall Street Journal
Odeljak "Van dužnosti"
Beth Kracklauer

San Francisco Chronicle
Odeljak "Hrana i vino"
Michael Bauer, Jon Bonné i Miriam Morgan

Washington
Odeljak "Ukus"
Todd Kliman i Ann Limpert

Politika hrane, politika i okoliš

Pobjednik: Eli Saslow
Washington Post
"Marke za hranu"

Maryn McKenna
Food & amp Environment Reporting NetworkandMedium
"Zamislite budućnost nakon antibiotika"

Craig Welch
Seattle Times
"Promjena mora: opasan zaokret Pacifika"

Kolone vezane za hranu

Pobjednik: Adam Sachs
Prijatno
Obsessivore

Tamar Haspel
Washington Post
Unearthed

Kristen Miglore
Hrana52
Genijalni recepti

Blog o grupnoj hrani

Pobjednik: Prva gozba

Zdravlje i blagostanje

Pobjednik: Rachael Moeller Gorman
EatingWell
"Cijela žitarica, sa smanjenom masnoćom, nula kalorija, visoko vlaknasta, blago zaslađena istina o oznakama hrane"

Elizabeth Gunnison Dunn
The Wall Street Journal
"Ovo nije karbonara"

Sidney Fry, MS, RD
Svjetlo za kuhanje
"Sol"

Pobjednik: Lisa Hanawalt
Lucky Peach
"Na tragu s Wylie"

Ira Chute i Chris Ying
Tamna raž
"Vizija postapokaliptične kuhinje: Frankenchicken"

Monica Hesse
Washington Post
"Gwyneth Paltrow: Volimo je mrziti, ali svejedno ćemo joj kupiti kuharicu"

Individualni blog o hrani

Pobjednik: Homesick Texan
Lisa Fain

Hrana za bezumne
Michael Procopio

Slava siromaha
Elissa Altman

Lični esej

Pobjednik: Fuchsia Dunlop
Lucky Peach
"Dick čorba"

Elizabeth Gilbert
Spolja
"Ne petljaj sa savršenim"

Gabrielle Hamilton
Prijatno
"Pogodite ko dolazi na večeru?"

Pobjednik: Francis Lam
Lucky Peach
"Dan na Long Islandu s Alex Leejem"

Alex Halberstadt
Magazin New York Times
"Transformacijska moć pravog začina"

Peter Meehan
Lucky Peach
"Život i kako se to događa s kuharom"

Vizuelno pripovijedanje

Pobjednik: James Maikowski, Patricia Sanchez, Stephen Scoble i Fredrika Stjärne
Hrana i vino
"Najbolji novi kuhar All-Stars", "Oysters & amp Gumbo: Chef's New Orleans Party", "Vegetables Now"

Jeff Allen, Jonathan Boncek, Andrew Cebulka, Langdon Clay, Tim Hussey, Allston McCrady i Susan Puckett
Lokalno nepce
"Dinin 'Down in the Delta", "Ferm Belief", "Fire It Up"

Chris Higdon, Jessie Kriech-Higdon i Jen White
Spenser Magazine
"Kontrolisano sagorijevanje", "Vodi nas u iskušenje", "Slatki eliksir juga"

Vino, žestoka pića i druga pića

Pobjednik: Besha Rodell
Punch
"40 unci do slobode"

Ray Isle
Hrana i vino
"Bitka za najstarije američke loze"

Josh Ozersky
The Wall Street Journal
"Bourbon Mania!"

Nagrada Craig Claiborne za ugledni restoran

Pobjednik: Alan Richman
GQ
"Alan Richman ušetao u jevrejsku poslasticu." "Brijest: Je li Brooklyn spreman za sofisticiranu trpezu?", "ZZ -ovi, najskupljih 58 minuta u New Yorku"

Alison Cook
Houston Chronicle
"Roštilj s vadičepom, nova klasika Houstona", "Kozmička juha Pho Hung", "Prolaz oslobađa ploče razigranosti"

Besha Rodell
L.A. sedmično
"Black Hogg Down", "Outback Steakhouse Review: Please Don't nazivajte ovu hranu australijskom", "Sqirl Review: Mali restoran Jessice Koslow poslužuje neke od najboljih jela u LA -u."

Nagrada MFK Fisher za istaknuto pisanje

Pobjednik: John Jeremiah Sullivan
Lucky Peach
"Stavio sam teglu u Tennessee"

Francis Lam
Prijatno
"Poboljšava se sa godinama"

Guy Martin
Garden & amp Gun
"Priča o dvije kuhinje"

Publikacija godine

2014 Knjižne nagrade Fondacije James Beard

American Cooking

Pobjednik: Tabela Novog Srednjeg Zapada: 200 Heartland recepata
Amy Thielen
(Slučajna kuća)

Volim New York: Sastojci i recepti
Daniel Humm i Will Guidara
(Pritisnite deset brzina)

Kiseli krastavci, svinje i viski: recepti iz moje tri omiljene grupe hrane, a zatim i neki
John Currence
(Andrews McMeel Publishing)

Pečenje i desert

Pobjednik: Umjetnost francuskog peciva
Jacquy Pfeiffer sa Marthom Rose Shulman
(Knopf)

Slatko
Valerie Gordon
(Zanatlija)

Tartinska knjiga br. 3: Moderna antička klasična cjelina
Chad Robertson
(Ljetopisne knjige)

Pobjednik: Laboratorij za koktele: otkrivanje misterija okusa i arome u piću, s receptima
Tony Conigliaro
(Pritisnite deset brzina)

Pijani botaničar: biljke koje stvaraju najveća svjetska pića
Amy Stewart

(Algonquin knjige)

Novo kalifornijsko vino: Vodič za proizvođače i vina iza revolucije u okusu
Jon Bonne
(Pritisnite deset brzina)

Kuvanje sa profesionalne tačke gledišta

Pobjednik: Historijski Heston
Heston Blumenthal
(Bloomsbury SAD)

Manresa: jestivo odraz
David Kinch sa Christine Muhlke
(Pritisnite deset brzina)

René Redzepi: Rad u tijeku
René Redzepi
(Phaidon Press)

Fokus na zdravlje

Pobjednik: Djevojka bez glutena svaki dan
Shauna James Ahern i Daniel Ahern
(Houghton Mifflin Harcourt)

VB6: Jedite veganski prije 6:00 kako biste smršavjeli i povratili zdravlje. . . za dobro
Mark Bittman
(Izdavači Clarkson Potter)

Čudesa tokom noći: Ukusne, zdrave večere za 30 minuta ili manje
Ellie Krieger
(Houghton Mifflin Harcourt)

Opće kuhanje

Pobjednik: Dim: Nova drva za kuhanje
Tim Byres
(Rizzoli New York)

Jedno dobro jelo
David Tanis
(Zanatlija)

Isprobajte ovo kod kuće: recepti od moje glave do tanjura
Richard Blais
(Izdavači Clarkson Potter)

Međunarodni

Pobjednik: Svako zrno pirinča: Jednostavno kinesko kuvanje kod kuće
Fuchsia Dunlop
(W. W. Norton & amp Company)

Povratak rijekama: recepti i sjećanja na doline rijeka Himalaje
Vikas Khanna s Andrewom Blackmore-Dobbynom
(Lake Isle Press)

Umaci i oblici: Pasta na italijanski način
Oretta Zanini DeVita i Maureen B. Fant
(W. W. Norton & amp Company)

Fotografija

Pobjednik: René Redzepi: Rad u tijeku
Fotografi: Ali Kurshat Altinsoy, Ditte Isager, René Redzepi, Lars Williams i tim Noma
(Phaidon Press)

Historijski Heston
Fotograf: Romas Foord
(Bloomsbury SAD)

Mast Brothers Chocolate
Fotograf: Tuukka Koski
(Little, Brown and Company)

Reference i stipendije

Pobjednik: Soul Food: Iznenađujuća priča o jednoj kuhinji jedne američke kuhinje
Adrian Miller
(Press Univerziteta u Sjevernoj Karolini)

Povijest hrane u 100 recepata
William Sitwell
(Little, Brown and Company)

Moderna hrana, moralna hrana: samokontrola, nauka i uspon moderne američke prehrane u ranom dvadesetom stoljeću
Helen Zoe Veit
(Press Univerziteta u Sjevernoj Karolini)

Single Subject

Pobjednik: Culinary Birds: The Ultimate Poultry Cookbook
John Ash s Jamesom O. Fraiolijem
(Running Press)

Ribe: 54 blagdana morskih plodova
Cree LeFavour
(Ljetopisne knjige)

U šargarepi: Vodič za utovljeno tele za izradu kobasica, salumija, pašteta, pečenja, konfita i druge mesne robe
Taylor Boetticher i Toponia Miller
(Pritisnite deset brzina)

Fokusirano na povrće i vegetarijansko

Pobjednik: Povrće pismenosti
Deborah Madison
(Pritisnite deset brzina)

Gozba: Velikodušni vegetarijanski obroci za sve koji jedu i za svaki apetit
Sarah Copeland
(Ljetopisne knjige)

River Cottage Veg
Hugh Fearnley-Whittingstall
(Pritisnite deset brzina)

Pisanje i književnost

Pobjednik: Slana šećerna mast: Kako su nas navukli divovi hrane
Michael Moss
(Slučajna kuća)

Vila na putu: Priče o hrani, zadovoljstvu i otkrićima na cesti
Uredio James Oseland
(Usamljena planeta)

Provence, 1970: M. F. K. Fisher, Julia Child, James Beard i Reinvention of American Taste
Luke Barr
(Izdavači Clarkson Potter)

Kuhara Kuće slavnih

Kuvar godine

Historijski Heston
Heston Blumenthal
(Bloomsbury SAD)

2014 James Beard Foundation dodjeljuje nagrade za izvanredan dizajn restorana

75 sedišta i ispod (Za najbolji dizajn ili renoviranje restorana u Sjevernoj Americi od 1. januara 2011.)

Pobjednik: Dizajn firma: Lawton Stanley Architects
Dizajneri: Maria Contreras, Christopher Lawton i Micah Stanley
Projekt: Grace, Chicago

Dizajnerska firma: Assimilation Design Lab LLC i Otto Architects LLC
Dizajneri: Josh Otto i David Whipple
Projekt: Tria Taproom, Philadelphia

Dizajnerska firma: The Huxley Wallace Collective i Graham Baba Architects
Dizajneri: Joshua Henderson i Matthew Parker
Projekat: Westward, Seattle

76 Sedišta i više (Za najbolji dizajn ili renoviranje restorana u Sjevernoj Americi od 1. januara 2011.)

Pobjednik: Dizajnerska firma: Jensen Architects
Dizajneri: Scott Davis, Mark Jensen, Lincoln Lighthill, Dean Orr i Andy Pluess
Projekat: Shed, Healdsburg, CA

Dizajnerska firma: Munge Leung
Dizajner: Sai Leung i Alessandro Munge
Projekat: Restoran Hawksworth, Vancouver

Dizajnerska firma: Slade arhitektura
Dizajneri: Hayes Slade i James Slade
Projekat: Klubska kuća Virgin Atlantic Airway -a na međunarodnom aerodromu Newark Liberty, Newark, NJ

2014 James Beard Foundation Restaurant and Chef Awards

Najbolji kuhar: Velika jezera (IL, IN, MI, OH)

Pobjednik: Dave Beran, Next, Chicago

Curtis Duffy, Grace, Chicago

Jonathon Sawyer, The Greenhouse Tavern, Cleveland

Paul Virant, restoran Vie, Western Springs, IL

Andrew Zimmerman, Sepia, Chicago

Najbolji kuhar: Mid-Atlantic (D.C., DE, MD, NJ, PA, VA)

Pobjednik: Vikram Sunderam, Rasika, Washington, D.C.

Cathal Armstrong, Restaurant Eve, Alexandria, VA

Spike Gjerde, Woodberry Kitchen, Baltimore

Brad Spence, Amis, Philadelphia

Cindy Wolf, Charleston, Baltimore

Najbolji kuhar: Srednji zapad (IA, KS, MN, MO, ND, NE, SD, WI)

Pobjednik: Justin Aprahamian, Sanford, Milwaukee

Paul Berglund, neženja farmer, Minneapolis

Gerard Craft, Niche, Clayton, MO

Michelle Gayer, Salty Tart, Minneapolis

Kevin Nashan, Sidney Street Café, St. Louis

Lenny Russo, Heartland Restaurant & amp Farm Direct Market, St. Paul, MN

Najbolji kuhar: New York City (pet okruga)

Pobjednik: April Bloomfield, Pjegava svinja

Najbolji kuhar: Sjeveroistok (CT, MA, ME, NH, NY STATE, RI, VT)

Pobjednik: Jamie Bissonnette, Coppa, Boston

Joanne Chang, Flour Bakery + Café, Boston

Gerry Hayden, The North Fork Table & amp Inn, Southold, NY

Matt Jennings, Farmstead Inc., Providence, RI

Michael Leviton, Lumière, Newton, MA

Barry Maiden, Hungry Mother, Cambridge, MA

Najbolji kuhar: Sjeverozapadni (AK, ID, MT, OR, WA, WY)

Pobjednik: Naomi Pomeroy, Beast, Portland, OR

Renee Erickson, The Whale Wins, Seattle

Jason Franey, Canlis, Seattle

Ethan Stowell, Staple & amp Fancy, Seattle

Cathy Whims, Nostrana, Portland, OR

Najbolji kuhar: Jug (AL, AR, FL, LA, MS, PR)

Pobjednik: Ryan Prewitt, Pêche Seafood Grill, New Orleans

Pobjednik: Sue Zemanick, Gautreau's, New Orleans

Vishwesh Bhatt, Snackbar, Oxford, MS

Justin Devillier, La Petite Grocery, New Orleans

Alon Shaya, Domenica, New Orleans

Najbolji kuhar: Jugoistok (GA, KY, NC, SC, TN, WV)

Pobjednik: Ashley Christensen, Poole's Downtown Diner, Raleigh, NC

Kathy Cary, Lilly's, Louisville, KY

Edward Lee, 610 Magnolia, Louisville, KY

Steven Satterfield, Miller Union, Atlanta

Tandy Wilson, Gradska kuća, Nashville

Najbolji kuhar: jugozapad (AZ, CO, NM, OK, TX, UT)

Pobjednik: Chris Shepherd, Underbelly, Houston

Kevin Binkley, Binkley's, Cave Creek, AZ

Bryce Gilmore, Barley Swine, Austin

Hugo Ortega, Hugo's, Houston

Justin Yu, Oxheart, Houston

Pobjednik: Daniel Patterson, Coi, San Francisco

Stuart Brioza i Nicole Krasinski, State Bird Provision, San Francisco

Michael Cimarusti, Providence, Los Angeles

Corey Lee, Benu, San Francisco

Jon Shook i Vinny Dotolo, Animal, Los Angeles

Najbolji novi restoran

Pobjednik: Pêche Seafood Grill, New Orleans

Izuzetno profesionalno vino, pivo ili žestoka pića

Pobjednik: Garrett Oliver, Brooklyn Brewery, Brooklyn, NY

Sam Calagione, Dogfish Head Craft Brewery, Milton, DE

Ron Cooper, Del Maguey Single Village Mezcal, Ranchos de Taos, NM

Harlen Wheatley, Destilerija Buffalo Trace, Frankfort, KY

David Wondrich, pedagog duhova, Brooklyn, NY

Izvanredan vinski program

Pobjednik: Barn at Blackberry Farm, Walland, TN

Izvanredan barski program

Pobjednik: Bar u hotelu NoMad, NYC

Bar Agricole, San Francisko

Maison Premiere, Brooklyn, NY

Izuzetna usluga
Predstavlja Stella Artois®
Restoran koji pokazuje visoke standarde gostoprimstva i usluge. Kandidati moraju biti u funkciji najmanje posljednjih 5 godina.

Pobjednik: Restoran u Meadowoodu, Sveta Helena, CA

Izuzetan kuhar
Kuhar ili pekar koji priprema deserte, peciva ili kruh i koji služi kao nosilac standarda za izvrsnost. Kandidati moraju biti slastičari ili pekari najmanje posljednjih 5 godina.

Pobjednik: Dominique Ansel, pekara Dominique Ansel, NYC

Dana Cree, Blackbird, Chicago

Belinda Leong, rođ. slastičarna, San Francisco

Dahlia Narvaez, Osteria Mozza, Los Angeles

Christina Tosi, Momofuku, NYC

Izuzetan restoran
Radni ugostitelj koji postavlja visoke nacionalne standarde u poslovanju restorana i poduzetništvu. Kandidati moraju biti zaposleni u restoranu najmanje 10 godina. Kandidati nisu smjeli biti nominirani za nagradu kuhara Fondacije James Beard u posljednjih 10 godina.

Pobjednik: Barbara Lynch, Barbara Lynch Gruppo (br. 9 Park, Menton, B & ampG Oysters i drugi), Boston

Donnie Madia, One Off Hospitality Group, (Blackbird, Avec, The Publican i drugi), Chicago

Cindy Pawlcyn, Mustards Grill i Cindy's Back Street Kitchen, Napa Valley, CA

Caroline Styne, Lucques, A.O.C., Tavern i drugi, Los Angeles

Phil Suarez, Suarez Restaurant Group, NYC (ABC Kitchen, Jean-Georges, wd

Zvjezdani kuhar u usponu godine
Predstavlja gazirana prirodna mineralna voda S.Pellegrino®
Kuhar star 30 godina ili mlađi koji pokazuje impresivan talent i koji će vjerovatno imati značajan utjecaj na industriju u godinama koje dolaze.

Pobjednik: Jimmy Bannos Jr., The Purple Pig, Chicago

Pobjednik: Blaine Wetzel, The Willows Inn na otoku Lummi, otok Lummi, WA

Katie Button, Cúrate, Asheville, NC

Jessica Largey, Manresa, Los Gatos, CA

David Posey, Blackbird, Chicago

Izuzetan restoran
Predstavlja Acqua Panna® prirodna izvorska voda
Restoran u Sjedinjenim Državama koji služi kao nacionalni nosilac standarda za dosljedan kvalitet i izvrsnost u hrani, atmosferi i usluzi.
Kandidati moraju raditi najmanje 10 ili više uzastopnih godina.

Pobjednik: Kosa vrata, San Francisco

Highlands Bar and Grill, Birmingham, AL

Izvanredan kuhar
Predstavljaju All-Clad Metalcrafters
Radni kuhar u Americi čija je karijera postavila nacionalne industrijske standarde i koji je poslužio kao inspiracija drugim profesionalcima u hrani. Kandidati moraju raditi kao kuhari najmanje posljednjih 5 godina.

Pobjednik: Nancy Silverton, Pizzeria Mozza, Los Angeles

Michael Anthony, Gramercy Tavern, NYC

Sean Brock, McCrady's, Charleston, SC

Suzanne Goin, Lucques, Los Angeles

David Kinch, Manresa, Los Gatos, CA

Marc Vetri, Vetri, Philadelphia

2014 James Beard Foundation Američki klasici

Hansenov Sno-Bliz, New Orleans
Vlasnik: Ashley Hansen

Nick's Italian Café, McMinnville, OR
Vlasnici: Nick Peirano, Carmen Peirano i Eric Ferguson

Olneyville New York System, Providence, RI
Vlasnici: Stephanie Stevens Turini i Greg Stevens

Perini Ranch Steakhouse, Buffalo Gap, Teksas
Vlasnici: Lisa i Tom Perini

Sokolowski's University Inn, Cleveland
Vlasnici: Bernard Sokolowski, Mary Balbier i Michael Sokolowski

2014 James Beard Foundation Who's Who za hranu i piće u Americi


Hugh Acheson, Vinny Dotolo i Jon Shook udružili su se za Taste America® Fondacije James Beard Foundation u Los Angelesu - Recepti

2014 Nagrade Fondacije James Beard

Fondacija James Beard će počastiti profesionalce kulinarske industrije iz cijele zemlje dodjelom nagrada JBF za 2014. godinu. Dobitnici nagrada za knjigu, emitiranje i novinarstvo bit će objavljeni večeras u Gotham Hallu, a svečana dodjela nagrada James Beard Awards održat će se u ponedjeljak, 5. maja, u kazalištu David H. Koch u Lincoln Centru. Nabavite karte danas! Čestitamo svim našim kandidatima!

Nagrade za emitiranje i nove medije 2014. godine zaklade James Beard

Radio emisija/audio webcast

Pobjednik: Ovaj američki život
Voditelj: Ben Calhoun
Područje: Javni radio
Producent: Ben Calhoun

Ovdje i sada
Voditelji: MeghnaChakrabarti, Jeremy Hobson i Robin Young
Područje: Javni radio
Proizvođač: KathyGunst

Sjajan sto
Voditelj: Lynne Rossetto Kasper
Područje: Američki javni mediji i javni radio
Producenti: Jennifer Russell i Sally Swift

Posebna/Dokumentarna

Pobjednik: Jedenje Alabama
Mreža: PBS
Producenti: Andrew Beck Grace i Bartley Powers

CBS nedjeljno jutro: "Jedite, pijte i budite veseli"
Domaćin: Charles Osgood
Mreža: CBS
Producenti: Gavin Boyle, Cathy Lewis, Amol Mhatre, Rand Morrison, Amy Rosner, Jason Sacca i Robin Sanders

Djevojke iz Harveyja: Povezane mogućnosti
Mreža: PBS
Producenti: Thaddeus Homan, Katrina Parks i Michael Parks

Televizijski program u studiju ili na fiksnoj lokaciji

Pobjednik: Škola kuhanja Marthe Stewart
Voditeljka: Martha Stewart
Mreža: PBS
Producenti: Greta Anthony, Christina Deyo, Michael Morrison, Olivia Schneider, Martha Stewart, Calia Van Dyk i Lisa Wagner

Heartland Table
Domaćin: Amy Thielen
Mreža: Mreža hrane
Producenti: Lidia Bastianich, Peter Gethers, Tanya Bastianich Manuali i Shelly Burgess Nicotra

Lidijina kuhinja
Domaćin: Lidia Bastianich
Mreža: PBS
Producent: Lidia Bastianich, Tanya Bastianich Manuali, Shelly Burgess Nicotra i John Parry

Televizijski program, na lokaciji

Pobjednik: Um kuhara
Voditelj: Anthony Bourdain
Mreža: PBS
Producenti: Jared Andrukanis, Anthony Bourdain, Joe Caterini, Chris Collins, Michael Steed i Lydia Tenaglia

Kuvarski život
Domaćin: Vivian Howard
Mreža: PBS
Producenti: Cynthia Hill i Markay Media

Lidia slavi Ameriku: sloboda i nezavisnost
Domaćin: Lidia Bastianich
Mreža: PBS
Producenti: Anne Adams, Mimi Adams, Lidia Bastianich, Laurie Donnelly, Shelly Burgess Nicotra i Rob Tate

Televizijski segment

Pobjednik: Friday Arts, Art of Food
Mreža: WHYY-TV
Producent: Monica Rogozinski

American Journey
Voditelj: Tom Foreman
Mreža: CNN i CNN.com
Producenti: Jeremy Harlan i Sarah LeTrent

CBS Sunday Morning
Voditeljka: Martha Teichner
Mreža: CBS
Producenti: Jon Carras i Mary Raffalli

Video webcast, fiksna lokacija i/ili uputstva

Pobjednik: Thirsty For.
youtube.com/tastemade
Producenti: Jay Holzer i Eric Slatkin

ChefSteps
chefsteps.com
Voditelj: Grant Lee Crilly i Christopher Young
Producent: Ryan Matthew Smith

Upwave Eat Videos
upwave.com
Voditelji: Pancho Gatchalian, Sarah Mastracco i Jamie Tiampo
Proizvođači: SeeFood Media, Space Station Media i Upwave

Video webcast, na lokaciji

Pobjednik: Višegodišnja ploča: Evropa i južna Azija
theperennialplate.com
Voditelji: Mirra Fine i Daniel Klein
Producenti: Mirra Fine i Daniel Klein

Tamna raž
darkrye.com
Producenti: Clyde Burley, Ira Chute i Kelly Le Castre

Kuhinjske vinjete
kitchenvignettes.blogspot.com/PBS
Producenti: Aube Giroux i Matt Schoch

Izvanredna ličnost/domaćin

Pobjednik: Domaćin: Ina Garten
Bosonoga Contessa: Povratak na osnove
Mreža: Mreža hrane

Voditeljka: Sara Moulton
Sarini večernji obroci
Mreža: PBS

Voditelj: Andrea Robinson
30-minutni vinski vizur
andreawine.com

Novinarske nagrade Fondacije James Beard 2014

Za članke objavljene na engleskom jeziku 2013.

Kuhanje, recepti ili upute

Pobjednik: Andy Ricker
Saveur
"Siam zvezda"

Scott Mowbray i Ann Taylor Pittman
Svjetlo za kuhanje
"7 jednostavnih načina da postanete bolji kuhar"

Razni urednici
Prijatno
"Kako kuvati odmah"

Hrana i kultura

Pobjednik: John Birdsall
Lucky Peach
"Ameriko, tvoja hrana je tako gay"

Lauren Collins
New Yorker
"Vatrogasci"

Corby Kummer
Smithsonian
"Može li Starbucks učiniti za kroasan ono što je učinio za kavu?"

Hrana i putovanja

Pobjednik: Nick Paumgarten
Prijatno
"Ručak na 8.500 ft."

Greg Larson
Lucky Peach
"Putovanje po sjevernoj zemlji"

Gary Shteyngart
Putovanje + slobodno vrijeme
"Maksimalni Bombaj"

Pokrivenost hrane u publikaciji od općeg interesa

Pobjednik: The Wall Street Journal
Odeljak "Van dužnosti"
Beth Kracklauer

San Francisco Chronicle
Odeljak "Hrana i vino"
Michael Bauer, Jon Bonné i Miriam Morgan

Washington
Odeljak "Ukus"
Todd Kliman i Ann Limpert

Politika hrane, politika i okoliš

Pobjednik: Eli Saslow
Washington Post
"Marke za hranu"

Maryn McKenna
Food & amp Environment Reporting NetworkandMedium
"Zamislite budućnost nakon antibiotika"

Craig Welch
Seattle Times
"Promjena mora: opasan zaokret Pacifika"

Kolone vezane za hranu

Pobjednik: Adam Sachs
Prijatno
Obsessivore

Tamar Haspel
Washington Post
Unearthed

Kristen Miglore
Hrana52
Genijalni recepti

Blog o grupnoj hrani

Pobjednik: Prva gozba

Zdravlje i blagostanje

Pobjednik: Rachael Moeller Gorman
EatingWell
"Cijela žitarica, sa smanjenom masnoćom, nula kalorija, visoko vlaknasta, blago zaslađena istina o oznakama hrane"

Elizabeth Gunnison Dunn
The Wall Street Journal
"Ovo nije karbonara"

Sidney Fry, MS, RD
Svjetlo za kuhanje
"Sol"

Pobjednik: Lisa Hanawalt
Lucky Peach
"Na tragu s Wylie"

Ira Chute i Chris Ying
Tamna raž
"Vizija postapokaliptične kuhinje: Frankenchicken"

Monica Hesse
Washington Post
"Gwyneth Paltrow: Volimo je mrziti, ali svejedno ćemo joj kupiti kuharicu"

Individualni blog o hrani

Pobjednik: Homesick Texan
Lisa Fain

Hrana za bezumne
Michael Procopio

Slava siromaha
Elissa Altman

Lični esej

Pobjednik: Fuchsia Dunlop
Lucky Peach
"Dick čorba"

Elizabeth Gilbert
Spolja
"Ne petljaj sa savršenim"

Gabrielle Hamilton
Prijatno
"Pogodite ko dolazi na večeru?"

Pobjednik: Francis Lam
Lucky Peach
"Dan na Long Islandu s Alex Leejem"

Alex Halberstadt
Magazin New York Times
"Transformacijska moć pravog začina"

Peter Meehan
Lucky Peach
"Život i kako se to događa s kuharom"

Vizuelno pripovijedanje

Pobjednik: James Maikowski, Patricia Sanchez, Stephen Scoble i Fredrika Stjärne
Hrana i vino
"Najbolji novi kuhar All-Stars", "Oysters & amp Gumbo: Chef's New Orleans Party", "Vegetables Now"

Jeff Allen, Jonathan Boncek, Andrew Cebulka, Langdon Clay, Tim Hussey, Allston McCrady i Susan Puckett
Lokalno nepce
"Dinin 'Down in the Delta", "Ferm Belief", "Fire It Up"

Chris Higdon, Jessie Kriech-Higdon i Jen White
Spenser Magazine
"Kontrolisano sagorijevanje", "Vodi nas u iskušenje", "Slatki eliksir juga"

Vino, žestoka pića i druga pića

Pobjednik: Besha Rodell
Punch
"40 unci do slobode"

Ray Isle
Hrana i vino
"Bitka za najstarije američke loze"

Josh Ozersky
The Wall Street Journal
"Bourbon Mania!"

Nagrada Craig Claiborne za ugledni restoran

Pobjednik: Alan Richman
GQ
"Alan Richman ušetao u jevrejsku poslasticu." "Brijest: Je li Brooklyn spreman za sofisticiranu trpezu?", "ZZ -ovi, najskupljih 58 minuta u New Yorku"

Alison Cook
Houston Chronicle
"Roštilj s vadičepom, nova klasika Houstona", "Kozmička juha Pho Hung", "Prolaz oslobađa ploče razigranosti"

Besha Rodell
L.A. sedmično
"Black Hogg Down", "Outback Steakhouse Review: Please Don't nazivajte ovu hranu australijskom", "Sqirl Review: Mali restoran Jessice Koslow poslužuje neke od najboljih jela u LA -u."

Nagrada MFK Fisher za istaknuto pisanje

Pobjednik: John Jeremiah Sullivan
Lucky Peach
"Stavio sam teglu u Tennessee"

Francis Lam
Prijatno
"Poboljšava se sa godinama"

Guy Martin
Garden & amp Gun
"Priča o dvije kuhinje"

Publikacija godine

2014 Knjižne nagrade Fondacije James Beard

American Cooking

Pobjednik: Tabela Novog Srednjeg Zapada: 200 Heartland recepata
Amy Thielen
(Slučajna kuća)

Volim New York: Sastojci i recepti
Daniel Humm i Will Guidara
(Pritisnite deset brzina)

Kiseli krastavci, svinje i viski: recepti iz moje tri omiljene grupe hrane, a zatim i neki
John Currence
(Andrews McMeel Publishing)

Pečenje i desert

Pobjednik: Umjetnost francuskog peciva
Jacquy Pfeiffer sa Marthom Rose Shulman
(Knopf)

Slatko
Valerie Gordon
(Zanatlija)

Tartinska knjiga br. 3: Moderna antička klasična cjelina
Chad Robertson
(Ljetopisne knjige)

Pobjednik: Laboratorij za koktele: otkrivanje misterija okusa i arome u piću, s receptima
Tony Conigliaro
(Pritisnite deset brzina)

Pijani botaničar: biljke koje stvaraju najveća svjetska pića
Amy Stewart

(Algonquin knjige)

Novo kalifornijsko vino: Vodič za proizvođače i vina iza revolucije u okusu
Jon Bonne
(Pritisnite deset brzina)

Kuvanje sa profesionalne tačke gledišta

Pobjednik: Historijski Heston
Heston Blumenthal
(Bloomsbury SAD)

Manresa: jestivo odraz
David Kinch sa Christine Muhlke
(Pritisnite deset brzina)

René Redzepi: Rad u tijeku
René Redzepi
(Phaidon Press)

Fokus na zdravlje

Pobjednik: Djevojka bez glutena svaki dan
Shauna James Ahern i Daniel Ahern
(Houghton Mifflin Harcourt)

VB6: Jedite veganski prije 6:00 kako biste smršavjeli i povratili zdravlje. . . za dobro
Mark Bittman
(Izdavači Clarkson Potter)

Čudesa tokom noći: Ukusne, zdrave večere za 30 minuta ili manje
Ellie Krieger
(Houghton Mifflin Harcourt)

Opće kuhanje

Pobjednik: Dim: Nova drva za kuhanje
Tim Byres
(Rizzoli New York)

Jedno dobro jelo
David Tanis
(Zanatlija)

Isprobajte ovo kod kuće: recepti od moje glave do tanjura
Richard Blais
(Izdavači Clarkson Potter)

Međunarodni

Pobjednik: Svako zrno pirinča: Jednostavno kinesko kuvanje kod kuće
Fuchsia Dunlop
(W. W. Norton & amp Company)

Povratak rijekama: recepti i sjećanja na doline rijeka Himalaje
Vikas Khanna s Andrewom Blackmore-Dobbynom
(Lake Isle Press)

Umaci i oblici: Pasta na italijanski način
Oretta Zanini DeVita i Maureen B. Fant
(W. W. Norton & amp Company)

Fotografija

Pobjednik: René Redzepi: Rad u tijeku
Fotografi: Ali Kurshat Altinsoy, Ditte Isager, René Redzepi, Lars Williams i tim Noma
(Phaidon Press)

Historijski Heston
Fotograf: Romas Foord
(Bloomsbury SAD)

Mast Brothers Chocolate
Fotograf: Tuukka Koski
(Little, Brown and Company)

Reference i stipendije

Pobjednik: Soul Food: Iznenađujuća priča o jednoj kuhinji jedne američke kuhinje
Adrian Miller
(Press Univerziteta u Sjevernoj Karolini)

Povijest hrane u 100 recepata
William Sitwell
(Little, Brown and Company)

Moderna hrana, moralna hrana: samokontrola, nauka i uspon moderne američke prehrane u ranom dvadesetom stoljeću
Helen Zoe Veit
(Press Univerziteta u Sjevernoj Karolini)

Single Subject

Pobjednik: Culinary Birds: The Ultimate Poultry Cookbook
John Ash s Jamesom O. Fraiolijem
(Running Press)

Ribe: 54 blagdana morskih plodova
Cree LeFavour
(Ljetopisne knjige)

U šargarepi: Vodič za utovljeno tele za izradu kobasica, salumija, pašteta, pečenja, konfita i druge mesne robe
Taylor Boetticher i Toponia Miller
(Pritisnite deset brzina)

Fokusirano na povrće i vegetarijansko

Pobjednik: Povrće pismenosti
Deborah Madison
(Pritisnite deset brzina)

Gozba: Velikodušni vegetarijanski obroci za sve koji jedu i za svaki apetit
Sarah Copeland
(Ljetopisne knjige)

River Cottage Veg
Hugh Fearnley-Whittingstall
(Pritisnite deset brzina)

Pisanje i književnost

Pobjednik: Slana šećerna mast: Kako su nas navukli divovi hrane
Michael Moss
(Slučajna kuća)

Vila na putu: Priče o hrani, zadovoljstvu i otkrićima na cesti
Uredio James Oseland
(Usamljena planeta)

Provence, 1970: M. F. K. Fisher, Julia Child, James Beard i Reinvention of American Taste
Luke Barr
(Izdavači Clarkson Potter)

Kuhara Kuće slavnih

Kuvar godine

Historijski Heston
Heston Blumenthal
(Bloomsbury SAD)

2014 James Beard Foundation dodjeljuje nagrade za izvanredan dizajn restorana

75 sedišta i ispod (Za najbolji dizajn ili renoviranje restorana u Sjevernoj Americi od 1. januara 2011.)

Pobjednik: Dizajn firma: Lawton Stanley Architects
Dizajneri: Maria Contreras, Christopher Lawton i Micah Stanley
Projekt: Grace, Chicago

Dizajnerska firma: Assimilation Design Lab LLC i Otto Architects LLC
Dizajneri: Josh Otto i David Whipple
Projekt: Tria Taproom, Philadelphia

Dizajnerska firma: The Huxley Wallace Collective i Graham Baba Architects
Dizajneri: Joshua Henderson i Matthew Parker
Projekat: Westward, Seattle

76 Sedišta i više (Za najbolji dizajn ili renoviranje restorana u Sjevernoj Americi od 1. januara 2011.)

Pobjednik: Dizajnerska firma: Jensen Architects
Dizajneri: Scott Davis, Mark Jensen, Lincoln Lighthill, Dean Orr i Andy Pluess
Projekat: Shed, Healdsburg, CA

Dizajnerska firma: Munge Leung
Dizajner: Sai Leung i Alessandro Munge
Projekat: Restoran Hawksworth, Vancouver

Dizajnerska firma: Slade arhitektura
Dizajneri: Hayes Slade i James Slade
Projekat: Klubska kuća Virgin Atlantic Airway -a na međunarodnom aerodromu Newark Liberty, Newark, NJ

2014 James Beard Foundation Restaurant and Chef Awards

Najbolji kuhar: Velika jezera (IL, IN, MI, OH)

Pobjednik: Dave Beran, Next, Chicago

Curtis Duffy, Grace, Chicago

Jonathon Sawyer, The Greenhouse Tavern, Cleveland

Paul Virant, restoran Vie, Western Springs, IL

Andrew Zimmerman, Sepia, Chicago

Najbolji kuhar: Mid-Atlantic (D.C., DE, MD, NJ, PA, VA)

Pobjednik: Vikram Sunderam, Rasika, Washington, D.C.

Cathal Armstrong, Restaurant Eve, Alexandria, VA

Spike Gjerde, Woodberry Kitchen, Baltimore

Brad Spence, Amis, Philadelphia

Cindy Wolf, Charleston, Baltimore

Najbolji kuhar: Srednji zapad (IA, KS, MN, MO, ND, NE, SD, WI)

Pobjednik: Justin Aprahamian, Sanford, Milwaukee

Paul Berglund, neženja farmer, Minneapolis

Gerard Craft, Niche, Clayton, MO

Michelle Gayer, Salty Tart, Minneapolis

Kevin Nashan, Sidney Street Café, St. Louis

Lenny Russo, Heartland Restaurant & amp Farm Direct Market, St. Paul, MN

Najbolji kuhar: New York City (pet okruga)

Pobjednik: April Bloomfield, Pjegava svinja

Najbolji kuhar: Sjeveroistok (CT, MA, ME, NH, NY STATE, RI, VT)

Pobjednik: Jamie Bissonnette, Coppa, Boston

Joanne Chang, Flour Bakery + Café, Boston

Gerry Hayden, The North Fork Table & amp Inn, Southold, NY

Matt Jennings, Farmstead Inc., Providence, RI

Michael Leviton, Lumière, Newton, MA

Barry Maiden, Hungry Mother, Cambridge, MA

Najbolji kuhar: Sjeverozapadni (AK, ID, MT, OR, WA, WY)

Pobjednik: Naomi Pomeroy, Beast, Portland, OR

Renee Erickson, The Whale Wins, Seattle

Jason Franey, Canlis, Seattle

Ethan Stowell, Staple & amp Fancy, Seattle

Cathy Whims, Nostrana, Portland, OR

Najbolji kuhar: Jug (AL, AR, FL, LA, MS, PR)

Pobjednik: Ryan Prewitt, Pêche Seafood Grill, New Orleans

Pobjednik: Sue Zemanick, Gautreau's, New Orleans

Vishwesh Bhatt, Snackbar, Oxford, MS

Justin Devillier, La Petite Grocery, New Orleans

Alon Shaya, Domenica, New Orleans

Najbolji kuhar: Jugoistok (GA, KY, NC, SC, TN, WV)

Pobjednik: Ashley Christensen, Poole's Downtown Diner, Raleigh, NC

Kathy Cary, Lilly's, Louisville, KY

Edward Lee, 610 Magnolia, Louisville, KY

Steven Satterfield, Miller Union, Atlanta

Tandy Wilson, Gradska kuća, Nashville

Najbolji kuhar: jugozapad (AZ, CO, NM, OK, TX, UT)

Pobjednik: Chris Shepherd, Underbelly, Houston

Kevin Binkley, Binkley's, Cave Creek, AZ

Bryce Gilmore, Barley Swine, Austin

Hugo Ortega, Hugo's, Houston

Justin Yu, Oxheart, Houston

Pobjednik: Daniel Patterson, Coi, San Francisco

Stuart Brioza i Nicole Krasinski, State Bird Provision, San Francisco

Michael Cimarusti, Providence, Los Angeles

Corey Lee, Benu, San Francisco

Jon Shook i Vinny Dotolo, Animal, Los Angeles

Najbolji novi restoran

Pobjednik: Pêche Seafood Grill, New Orleans

Izuzetno profesionalno vino, pivo ili žestoka pića

Pobjednik: Garrett Oliver, Brooklyn Brewery, Brooklyn, NY

Sam Calagione, Dogfish Head Craft Brewery, Milton, DE

Ron Cooper, Del Maguey Single Village Mezcal, Ranchos de Taos, NM

Harlen Wheatley, Destilerija Buffalo Trace, Frankfort, KY

David Wondrich, pedagog duhova, Brooklyn, NY

Izvanredan vinski program

Pobjednik: Barn at Blackberry Farm, Walland, TN

Izvanredan barski program

Pobjednik: Bar u hotelu NoMad, NYC

Bar Agricole, San Francisko

Maison Premiere, Brooklyn, NY

Izuzetna usluga
Predstavlja Stella Artois®
Restoran koji pokazuje visoke standarde gostoprimstva i usluge. Kandidati moraju biti u funkciji najmanje posljednjih 5 godina.

Pobjednik: Restoran u Meadowoodu, Sveta Helena, CA

Izuzetan kuhar
Kuhar ili pekar koji priprema deserte, peciva ili kruh i koji služi kao nosilac standarda za izvrsnost. Kandidati moraju biti slastičari ili pekari najmanje posljednjih 5 godina.

Pobjednik: Dominique Ansel, pekara Dominique Ansel, NYC

Dana Cree, Blackbird, Chicago

Belinda Leong, rođ. slastičarna, San Francisco

Dahlia Narvaez, Osteria Mozza, Los Angeles

Christina Tosi, Momofuku, NYC

Izuzetan restoran
Radni ugostitelj koji postavlja visoke nacionalne standarde u poslovanju restorana i poduzetništvu. Kandidati moraju biti zaposleni u restoranu najmanje 10 godina. Kandidati nisu smjeli biti nominirani za nagradu kuhara Fondacije James Beard u posljednjih 10 godina.

Pobjednik: Barbara Lynch, Barbara Lynch Gruppo (br. 9 Park, Menton, B & ampG Oysters i drugi), Boston

Donnie Madia, One Off Hospitality Group, (Blackbird, Avec, The Publican i drugi), Chicago

Cindy Pawlcyn, Mustards Grill i Cindy's Back Street Kitchen, Napa Valley, CA

Caroline Styne, Lucques, A.O.C., Tavern i drugi, Los Angeles

Phil Suarez, Suarez Restaurant Group, NYC (ABC Kitchen, Jean-Georges, wd

Zvjezdani kuhar u usponu godine
Predstavlja gazirana prirodna mineralna voda S.Pellegrino®
Kuhar star 30 godina ili mlađi koji pokazuje impresivan talent i koji će vjerovatno imati značajan utjecaj na industriju u godinama koje dolaze.

Pobjednik: Jimmy Bannos Jr., The Purple Pig, Chicago

Pobjednik: Blaine Wetzel, The Willows Inn na otoku Lummi, otok Lummi, WA

Katie Button, Cúrate, Asheville, NC

Jessica Largey, Manresa, Los Gatos, CA

David Posey, Blackbird, Chicago

Izuzetan restoran
Predstavlja Acqua Panna® prirodna izvorska voda
Restoran u Sjedinjenim Državama koji služi kao nacionalni nosilac standarda za dosljedan kvalitet i izvrsnost u hrani, atmosferi i usluzi.
Kandidati moraju raditi najmanje 10 ili više uzastopnih godina.

Pobjednik: Kosa vrata, San Francisco

Highlands Bar and Grill, Birmingham, AL

Izvanredan kuhar
Predstavljaju All-Clad Metalcrafters
Radni kuhar u Americi čija je karijera postavila nacionalne industrijske standarde i koji je poslužio kao inspiracija drugim profesionalcima u hrani. Kandidati moraju raditi kao kuhari najmanje posljednjih 5 godina.

Pobjednik: Nancy Silverton, Pizzeria Mozza, Los Angeles

Michael Anthony, Gramercy Tavern, NYC

Sean Brock, McCrady's, Charleston, SC

Suzanne Goin, Lucques, Los Angeles

David Kinch, Manresa, Los Gatos, CA

Marc Vetri, Vetri, Philadelphia

2014 James Beard Foundation Američki klasici

Hansenov Sno-Bliz, New Orleans
Vlasnik: Ashley Hansen

Nick's Italian Café, McMinnville, OR
Vlasnici: Nick Peirano, Carmen Peirano i Eric Ferguson

Olneyville New York System, Providence, RI
Vlasnici: Stephanie Stevens Turini i Greg Stevens

Perini Ranch Steakhouse, Buffalo Gap, Teksas
Vlasnici: Lisa i Tom Perini

Sokolowski's University Inn, Cleveland
Vlasnici: Bernard Sokolowski, Mary Balbier i Michael Sokolowski

2014 James Beard Foundation Who's Who za hranu i piće u Americi


Hugh Acheson, Vinny Dotolo i Jon Shook udružili su se za Taste America® Fondacije James Beard Foundation u Los Angelesu - Recepti

2014 Nagrade Fondacije James Beard

Fondacija James Beard će počastiti profesionalce kulinarske industrije iz cijele zemlje dodjelom nagrada JBF za 2014. godinu. Dobitnici nagrada za knjigu, emitiranje i novinarstvo bit će objavljeni večeras u Gotham Hallu, a svečana dodjela nagrada James Beard Awards održat će se u ponedjeljak, 5. maja, u kazalištu David H. Koch u Lincoln Centru. Nabavite karte danas! Čestitamo svim našim kandidatima!

Nagrade za emitiranje i nove medije 2014. godine zaklade James Beard

Radio emisija/audio webcast

Pobjednik: Ovaj američki život
Voditelj: Ben Calhoun
Područje: Javni radio
Producent: Ben Calhoun

Ovdje i sada
Voditelji: MeghnaChakrabarti, Jeremy Hobson i Robin Young
Područje: Javni radio
Proizvođač: KathyGunst

Sjajan sto
Voditelj: Lynne Rossetto Kasper
Područje: Američki javni mediji i javni radio
Producenti: Jennifer Russell i Sally Swift

Posebna/Dokumentarna

Pobjednik: Jedenje Alabama
Mreža: PBS
Producenti: Andrew Beck Grace i Bartley Powers

CBS nedjeljno jutro: "Jedite, pijte i budite veseli"
Domaćin: Charles Osgood
Mreža: CBS
Producenti: Gavin Boyle, Cathy Lewis, Amol Mhatre, Rand Morrison, Amy Rosner, Jason Sacca i Robin Sanders

Djevojke iz Harveyja: Povezane mogućnosti
Mreža: PBS
Producenti: Thaddeus Homan, Katrina Parks i Michael Parks

Televizijski program u studiju ili na fiksnoj lokaciji

Pobjednik: Škola kuhanja Marthe Stewart
Voditeljka: Martha Stewart
Mreža: PBS
Producenti: Greta Anthony, Christina Deyo, Michael Morrison, Olivia Schneider, Martha Stewart, Calia Van Dyk i Lisa Wagner

Heartland Table
Domaćin: Amy Thielen
Mreža: Mreža hrane
Producenti: Lidia Bastianich, Peter Gethers, Tanya Bastianich Manuali i Shelly Burgess Nicotra

Lidijina kuhinja
Domaćin: Lidia Bastianich
Mreža: PBS
Producent: Lidia Bastianich, Tanya Bastianich Manuali, Shelly Burgess Nicotra i John Parry

Televizijski program, na lokaciji

Pobjednik: Um kuhara
Voditelj: Anthony Bourdain
Mreža: PBS
Producenti: Jared Andrukanis, Anthony Bourdain, Joe Caterini, Chris Collins, Michael Steed i Lydia Tenaglia

Kuvarski život
Domaćin: Vivian Howard
Mreža: PBS
Producenti: Cynthia Hill i Markay Media

Lidia slavi Ameriku: sloboda i nezavisnost
Domaćin: Lidia Bastianich
Mreža: PBS
Producenti: Anne Adams, Mimi Adams, Lidia Bastianich, Laurie Donnelly, Shelly Burgess Nicotra i Rob Tate

Televizijski segment

Pobjednik: Friday Arts, Art of Food
Mreža: WHYY-TV
Producent: Monica Rogozinski

American Journey
Voditelj: Tom Foreman
Mreža: CNN i CNN.com
Producenti: Jeremy Harlan i Sarah LeTrent

CBS Sunday Morning
Voditeljka: Martha Teichner
Mreža: CBS
Producenti: Jon Carras i Mary Raffalli

Video webcast, fiksna lokacija i/ili uputstva

Pobjednik: Thirsty For.
youtube.com/tastemade
Producenti: Jay Holzer i Eric Slatkin

ChefSteps
chefsteps.com
Voditelj: Grant Lee Crilly i Christopher Young
Producent: Ryan Matthew Smith

Upwave Eat Videos
upwave.com
Voditelji: Pancho Gatchalian, Sarah Mastracco i Jamie Tiampo
Proizvođači: SeeFood Media, Space Station Media i Upwave

Video webcast, na lokaciji

Pobjednik: Višegodišnja ploča: Evropa i južna Azija
theperennialplate.com
Voditelji: Mirra Fine i Daniel Klein
Producenti: Mirra Fine i Daniel Klein

Tamna raž
darkrye.com
Producenti: Clyde Burley, Ira Chute i Kelly Le Castre

Kuhinjske vinjete
kitchenvignettes.blogspot.com/PBS
Producenti: Aube Giroux i Matt Schoch

Izvanredna ličnost/domaćin

Pobjednik: Domaćin: Ina Garten
Bosonoga Contessa: Povratak na osnove
Mreža: Mreža hrane

Voditeljka: Sara Moulton
Sarini večernji obroci
Mreža: PBS

Voditelj: Andrea Robinson
30-minutni vinski vizur
andreawine.com

Novinarske nagrade Fondacije James Beard 2014

Za članke objavljene na engleskom jeziku 2013.

Kuhanje, recepti ili upute

Pobjednik: Andy Ricker
Saveur
"Siam zvezda"

Scott Mowbray i Ann Taylor Pittman
Svjetlo za kuhanje
"7 jednostavnih načina da postanete bolji kuhar"

Razni urednici
Prijatno
"Kako kuvati odmah"

Hrana i kultura

Pobjednik: John Birdsall
Lucky Peach
"Ameriko, tvoja hrana je tako gay"

Lauren Collins
New Yorker
"Vatrogasci"

Corby Kummer
Smithsonian
"Može li Starbucks učiniti za kroasan ono što je učinio za kavu?"

Hrana i putovanja

Pobjednik: Nick Paumgarten
Prijatno
"Ručak na 8.500 ft."

Greg Larson
Lucky Peach
"Putovanje po sjevernoj zemlji"

Gary Shteyngart
Putovanje + slobodno vrijeme
"Maksimalni Bombaj"

Pokrivenost hrane u publikaciji od općeg interesa

Pobjednik: The Wall Street Journal
Odeljak "Van dužnosti"
Beth Kracklauer

San Francisco Chronicle
Odeljak "Hrana i vino"
Michael Bauer, Jon Bonné i Miriam Morgan

Washington
Odeljak "Ukus"
Todd Kliman i Ann Limpert

Politika hrane, politika i okoliš

Pobjednik: Eli Saslow
Washington Post
"Marke za hranu"

Maryn McKenna
Food & amp Environment Reporting NetworkandMedium
"Zamislite budućnost nakon antibiotika"

Craig Welch
Seattle Times
"Promjena mora: opasan zaokret Pacifika"

Kolone vezane za hranu

Pobjednik: Adam Sachs
Prijatno
Obsessivore

Tamar Haspel
Washington Post
Unearthed

Kristen Miglore
Hrana52
Genijalni recepti

Blog o grupnoj hrani

Pobjednik: Prva gozba

Zdravlje i blagostanje

Pobjednik: Rachael Moeller Gorman
EatingWell
"Cijela žitarica, sa smanjenom masnoćom, nula kalorija, visoko vlaknasta, blago zaslađena istina o oznakama hrane"

Elizabeth Gunnison Dunn
The Wall Street Journal
"Ovo nije karbonara"

Sidney Fry, MS, RD
Svjetlo za kuhanje
"Sol"

Pobjednik: Lisa Hanawalt
Lucky Peach
"Na tragu s Wylie"

Ira Chute i Chris Ying
Tamna raž
"Vizija postapokaliptične kuhinje: Frankenchicken"

Monica Hesse
Washington Post
"Gwyneth Paltrow: Volimo je mrziti, ali svejedno ćemo joj kupiti kuharicu"

Individualni blog o hrani

Pobjednik: Homesick Texan
Lisa Fain

Hrana za bezumne
Michael Procopio

Slava siromaha
Elissa Altman

Lični esej

Pobjednik: Fuchsia Dunlop
Lucky Peach
"Dick čorba"

Elizabeth Gilbert
Spolja
"Ne petljaj sa savršenim"

Gabrielle Hamilton
Prijatno
"Pogodite ko dolazi na večeru?"

Pobjednik: Francis Lam
Lucky Peach
"Dan na Long Islandu s Alex Leejem"

Alex Halberstadt
Magazin New York Times
"Transformacijska moć pravog začina"

Peter Meehan
Lucky Peach
"Život i kako se to događa s kuharom"

Vizuelno pripovijedanje

Pobjednik: James Maikowski, Patricia Sanchez, Stephen Scoble i Fredrika Stjärne
Hrana i vino
"Najbolji novi kuhar All-Stars", "Oysters & amp Gumbo: Chef's New Orleans Party", "Vegetables Now"

Jeff Allen, Jonathan Boncek, Andrew Cebulka, Langdon Clay, Tim Hussey, Allston McCrady i Susan Puckett
Lokalno nepce
"Dinin 'Down in the Delta", "Ferm Belief", "Fire It Up"

Chris Higdon, Jessie Kriech-Higdon i Jen White
Spenser Magazine
"Kontrolisano sagorijevanje", "Vodi nas u iskušenje", "Slatki eliksir juga"

Vino, žestoka pića i druga pića

Pobjednik: Besha Rodell
Punch
"40 unci do slobode"

Ray Isle
Hrana i vino
"Bitka za najstarije američke loze"

Josh Ozersky
The Wall Street Journal
"Bourbon Mania!"

Nagrada Craig Claiborne za ugledni restoran

Pobjednik: Alan Richman
GQ
"Alan Richman ušetao u jevrejsku poslasticu." "Brijest: Je li Brooklyn spreman za sofisticiranu trpezu?", "ZZ -ovi, najskupljih 58 minuta u New Yorku"

Alison Cook
Houston Chronicle
"Roštilj s vadičepom, nova klasika Houstona", "Kozmička juha Pho Hung", "Prolaz oslobađa ploče razigranosti"

Besha Rodell
L.A. sedmično
"Black Hogg Down", "Outback Steakhouse Review: Please Don't nazivajte ovu hranu australijskom", "Sqirl Review: Mali restoran Jessice Koslow poslužuje neke od najboljih jela u LA -u."

Nagrada MFK Fisher za istaknuto pisanje

Pobjednik: John Jeremiah Sullivan
Lucky Peach
"Stavio sam teglu u Tennessee"

Francis Lam
Prijatno
"Poboljšava se sa godinama"

Guy Martin
Garden & amp Gun
"Priča o dvije kuhinje"

Publikacija godine

2014 Knjižne nagrade Fondacije James Beard

American Cooking

Pobjednik: Tabela Novog Srednjeg Zapada: 200 Heartland recepata
Amy Thielen
(Slučajna kuća)

Volim New York: Sastojci i recepti
Daniel Humm i Will Guidara
(Pritisnite deset brzina)

Kiseli krastavci, svinje i viski: recepti iz moje tri omiljene grupe hrane, a zatim i neki
John Currence
(Andrews McMeel Publishing)

Pečenje i desert

Pobjednik: Umjetnost francuskog peciva
Jacquy Pfeiffer sa Marthom Rose Shulman
(Knopf)

Slatko
Valerie Gordon
(Zanatlija)

Tartinska knjiga br. 3: Moderna antička klasična cjelina
Chad Robertson
(Ljetopisne knjige)

Pobjednik: Laboratorij za koktele: otkrivanje misterija okusa i arome u piću, s receptima
Tony Conigliaro
(Pritisnite deset brzina)

Pijani botaničar: biljke koje stvaraju najveća svjetska pića
Amy Stewart

(Algonquin knjige)

Novo kalifornijsko vino: Vodič za proizvođače i vina iza revolucije u okusu
Jon Bonne
(Pritisnite deset brzina)

Kuvanje sa profesionalne tačke gledišta

Pobjednik: Historijski Heston
Heston Blumenthal
(Bloomsbury SAD)

Manresa: jestivo odraz
David Kinch sa Christine Muhlke
(Pritisnite deset brzina)

René Redzepi: Rad u tijeku
René Redzepi
(Phaidon Press)

Fokus na zdravlje

Pobjednik: Djevojka bez glutena svaki dan
Shauna James Ahern i Daniel Ahern
(Houghton Mifflin Harcourt)

VB6: Jedite veganski prije 6:00 kako biste smršavjeli i povratili zdravlje. . . za dobro
Mark Bittman
(Izdavači Clarkson Potter)

Čudesa tokom noći: Ukusne, zdrave večere za 30 minuta ili manje
Ellie Krieger
(Houghton Mifflin Harcourt)

Opće kuhanje

Pobjednik: Dim: Nova drva za kuhanje
Tim Byres
(Rizzoli New York)

Jedno dobro jelo
David Tanis
(Zanatlija)

Isprobajte ovo kod kuće: recepti od moje glave do tanjura
Richard Blais
(Izdavači Clarkson Potter)

Međunarodni

Pobjednik: Svako zrno pirinča: Jednostavno kinesko kuvanje kod kuće
Fuchsia Dunlop
(W. W. Norton & amp Company)

Povratak rijekama: recepti i sjećanja na doline rijeka Himalaje
Vikas Khanna s Andrewom Blackmore-Dobbynom
(Lake Isle Press)

Umaci i oblici: Pasta na italijanski način
Oretta Zanini DeVita i Maureen B. Fant
(W. W. Norton & amp Company)

Fotografija

Pobjednik: René Redzepi: Rad u tijeku
Fotografi: Ali Kurshat Altinsoy, Ditte Isager, René Redzepi, Lars Williams i tim Noma
(Phaidon Press)

Historijski Heston
Fotograf: Romas Foord
(Bloomsbury SAD)

Mast Brothers Chocolate
Fotograf: Tuukka Koski
(Little, Brown and Company)

Reference i stipendije

Pobjednik: Soul Food: Iznenađujuća priča o jednoj kuhinji jedne američke kuhinje
Adrian Miller
(Press Univerziteta u Sjevernoj Karolini)

Povijest hrane u 100 recepata
William Sitwell
(Little, Brown and Company)

Moderna hrana, moralna hrana: samokontrola, nauka i uspon moderne američke prehrane u ranom dvadesetom stoljeću
Helen Zoe Veit
(Press Univerziteta u Sjevernoj Karolini)

Single Subject

Pobjednik: Culinary Birds: The Ultimate Poultry Cookbook
John Ash s Jamesom O. Fraiolijem
(Running Press)

Ribe: 54 blagdana morskih plodova
Cree LeFavour
(Ljetopisne knjige)

U šargarepi: Vodič za utovljeno tele za izradu kobasica, salumija, pašteta, pečenja, konfita i druge mesne robe
Taylor Boetticher i Toponia Miller
(Pritisnite deset brzina)

Fokusirano na povrće i vegetarijansko

Pobjednik: Povrće pismenosti
Deborah Madison
(Pritisnite deset brzina)

Gozba: Velikodušni vegetarijanski obroci za sve koji jedu i za svaki apetit
Sarah Copeland
(Ljetopisne knjige)

River Cottage Veg
Hugh Fearnley-Whittingstall
(Pritisnite deset brzina)

Pisanje i književnost

Pobjednik: Slana šećerna mast: Kako su nas navukli divovi hrane
Michael Moss
(Slučajna kuća)

Vila na putu: Priče o hrani, zadovoljstvu i otkrićima na cesti
Uredio James Oseland
(Usamljena planeta)

Provence, 1970: M. F. K. Fisher, Julia Child, James Beard i Reinvention of American Taste
Luke Barr
(Izdavači Clarkson Potter)

Kuhara Kuće slavnih

Kuvar godine

Historijski Heston
Heston Blumenthal
(Bloomsbury SAD)

2014 James Beard Foundation dodjeljuje nagrade za izvanredan dizajn restorana

75 sedišta i ispod (Za najbolji dizajn ili renoviranje restorana u Sjevernoj Americi od 1. januara 2011.)

Pobjednik: Dizajn firma: Lawton Stanley Architects
Dizajneri: Maria Contreras, Christopher Lawton i Micah Stanley
Projekt: Grace, Chicago

Dizajnerska firma: Assimilation Design Lab LLC i Otto Architects LLC
Dizajneri: Josh Otto i David Whipple
Projekt: Tria Taproom, Philadelphia

Dizajnerska firma: The Huxley Wallace Collective i Graham Baba Architects
Dizajneri: Joshua Henderson i Matthew Parker
Projekat: Westward, Seattle

76 Sedišta i više (Za najbolji dizajn ili renoviranje restorana u Sjevernoj Americi od 1. januara 2011.)

Pobjednik: Dizajnerska firma: Jensen Architects
Dizajneri: Scott Davis, Mark Jensen, Lincoln Lighthill, Dean Orr i Andy Pluess
Projekat: Shed, Healdsburg, CA

Dizajnerska firma: Munge Leung
Dizajner: Sai Leung i Alessandro Munge
Projekat: Restoran Hawksworth, Vancouver

Dizajnerska firma: Slade arhitektura
Dizajneri: Hayes Slade i James Slade
Projekat: Klubska kuća Virgin Atlantic Airway -a na međunarodnom aerodromu Newark Liberty, Newark, NJ

2014 James Beard Foundation Restaurant and Chef Awards

Najbolji kuhar: Velika jezera (IL, IN, MI, OH)

Pobjednik: Dave Beran, Next, Chicago

Curtis Duffy, Grace, Chicago

Jonathon Sawyer, The Greenhouse Tavern, Cleveland

Paul Virant, restoran Vie, Western Springs, IL

Andrew Zimmerman, Sepia, Chicago

Najbolji kuhar: Mid-Atlantic (D.C., DE, MD, NJ, PA, VA)

Pobjednik: Vikram Sunderam, Rasika, Washington, D.C.

Cathal Armstrong, Restaurant Eve, Alexandria, VA

Spike Gjerde, Woodberry Kitchen, Baltimore

Brad Spence, Amis, Philadelphia

Cindy Wolf, Charleston, Baltimore

Najbolji kuhar: Srednji zapad (IA, KS, MN, MO, ND, NE, SD, WI)

Pobjednik: Justin Aprahamian, Sanford, Milwaukee

Paul Berglund, neženja farmer, Minneapolis

Gerard Craft, Niche, Clayton, MO

Michelle Gayer, Salty Tart, Minneapolis

Kevin Nashan, Sidney Street Café, St. Louis

Lenny Russo, Heartland Restaurant & amp Farm Direct Market, St. Paul, MN

Najbolji kuhar: New York City (pet okruga)

Pobjednik: April Bloomfield, Pjegava svinja

Najbolji kuhar: Sjeveroistok (CT, MA, ME, NH, NY STATE, RI, VT)

Pobjednik: Jamie Bissonnette, Coppa, Boston

Joanne Chang, Flour Bakery + Café, Boston

Gerry Hayden, The North Fork Table & amp Inn, Southold, NY

Matt Jennings, Farmstead Inc., Providence, RI

Michael Leviton, Lumière, Newton, MA

Barry Maiden, Hungry Mother, Cambridge, MA

Najbolji kuhar: Sjeverozapadni (AK, ID, MT, OR, WA, WY)

Pobjednik: Naomi Pomeroy, Beast, Portland, OR

Renee Erickson, The Whale Wins, Seattle

Jason Franey, Canlis, Seattle

Ethan Stowell, Staple & amp Fancy, Seattle

Cathy Whims, Nostrana, Portland, OR

Najbolji kuhar: Jug (AL, AR, FL, LA, MS, PR)

Pobjednik: Ryan Prewitt, Pêche Seafood Grill, New Orleans

Pobjednik: Sue Zemanick, Gautreau's, New Orleans

Vishwesh Bhatt, Snackbar, Oxford, MS

Justin Devillier, La Petite Grocery, New Orleans

Alon Shaya, Domenica, New Orleans

Najbolji kuhar: Jugoistok (GA, KY, NC, SC, TN, WV)

Pobjednik: Ashley Christensen, Poole's Downtown Diner, Raleigh, NC

Kathy Cary, Lilly's, Louisville, KY

Edward Lee, 610 Magnolia, Louisville, KY

Steven Satterfield, Miller Union, Atlanta

Tandy Wilson, Gradska kuća, Nashville

Najbolji kuhar: jugozapad (AZ, CO, NM, OK, TX, UT)

Pobjednik: Chris Shepherd, Underbelly, Houston

Kevin Binkley, Binkley's, Cave Creek, AZ

Bryce Gilmore, Barley Swine, Austin

Hugo Ortega, Hugo's, Houston

Justin Yu, Oxheart, Houston

Pobjednik: Daniel Patterson, Coi, San Francisco

Stuart Brioza i Nicole Krasinski, State Bird Provision, San Francisco

Michael Cimarusti, Providence, Los Angeles

Corey Lee, Benu, San Francisco

Jon Shook i Vinny Dotolo, Animal, Los Angeles

Najbolji novi restoran

Pobjednik: Pêche Seafood Grill, New Orleans

Izuzetno profesionalno vino, pivo ili žestoka pića

Pobjednik: Garrett Oliver, Brooklyn Brewery, Brooklyn, NY

Sam Calagione, Dogfish Head Craft Brewery, Milton, DE

Ron Cooper, Del Maguey Single Village Mezcal, Ranchos de Taos, NM

Harlen Wheatley, Destilerija Buffalo Trace, Frankfort, KY

David Wondrich, pedagog duhova, Brooklyn, NY

Izvanredan vinski program

Pobjednik: Barn at Blackberry Farm, Walland, TN

Izvanredan barski program

Pobjednik: Bar u hotelu NoMad, NYC

Bar Agricole, San Francisko

Maison Premiere, Brooklyn, NY

Izuzetna usluga
Predstavlja Stella Artois®
Restoran koji pokazuje visoke standarde gostoprimstva i usluge. Kandidati moraju biti u funkciji najmanje posljednjih 5 godina.

Pobjednik: Restoran u Meadowoodu, Sveta Helena, CA

Izuzetan kuhar
Kuhar ili pekar koji priprema deserte, peciva ili kruh i koji služi kao nosilac standarda za izvrsnost. Kandidati moraju biti slastičari ili pekari najmanje posljednjih 5 godina.

Pobjednik: Dominique Ansel, pekara Dominique Ansel, NYC

Dana Cree, Blackbird, Chicago

Belinda Leong, rođ. slastičarna, San Francisco

Dahlia Narvaez, Osteria Mozza, Los Angeles

Christina Tosi, Momofuku, NYC

Izuzetan restoran
Radni ugostitelj koji postavlja visoke nacionalne standarde u poslovanju restorana i poduzetništvu. Kandidati moraju biti zaposleni u restoranu najmanje 10 godina. Kandidati nisu smjeli biti nominirani za nagradu kuhara Fondacije James Beard u posljednjih 10 godina.

Pobjednik: Barbara Lynch, Barbara Lynch Gruppo (br. 9 Park, Menton, B & ampG Oysters i drugi), Boston

Donnie Madia, One Off Hospitality Group, (Blackbird, Avec, The Publican i drugi), Chicago

Cindy Pawlcyn, Mustards Grill i Cindy's Back Street Kitchen, Napa Valley, CA

Caroline Styne, Lucques, A.O.C., Tavern i drugi, Los Angeles

Phil Suarez, Suarez Restaurant Group, NYC (ABC Kitchen, Jean-Georges, wd

Zvjezdani kuhar u usponu godine
Predstavlja gazirana prirodna mineralna voda S.Pellegrino®
Kuhar star 30 godina ili mlađi koji pokazuje impresivan talent i koji će vjerovatno imati značajan utjecaj na industriju u godinama koje dolaze.

Pobjednik: Jimmy Bannos Jr., The Purple Pig, Chicago

Pobjednik: Blaine Wetzel, The Willows Inn na otoku Lummi, otok Lummi, WA

Katie Button, Cúrate, Asheville, NC

Jessica Largey, Manresa, Los Gatos, CA

David Posey, Blackbird, Chicago

Izuzetan restoran
Predstavlja Acqua Panna® prirodna izvorska voda
Restoran u Sjedinjenim Državama koji služi kao nacionalni nosilac standarda za dosljedan kvalitet i izvrsnost u hrani, atmosferi i usluzi.
Kandidati moraju raditi najmanje 10 ili više uzastopnih godina.

Pobjednik: Kosa vrata, San Francisco

Highlands Bar and Grill, Birmingham, AL

Izvanredan kuhar
Predstavljaju All-Clad Metalcrafters
Radni kuhar u Americi čija je karijera postavila nacionalne industrijske standarde i koji je poslužio kao inspiracija drugim profesionalcima u hrani. Kandidati moraju raditi kao kuhari najmanje posljednjih 5 godina.

Pobjednik: Nancy Silverton, Pizzeria Mozza, Los Angeles

Michael Anthony, Gramercy Tavern, NYC

Sean Brock, McCrady's, Charleston, SC

Suzanne Goin, Lucques, Los Angeles

David Kinch, Manresa, Los Gatos, CA

Marc Vetri, Vetri, Philadelphia

2014 James Beard Foundation Američki klasici

Hansenov Sno-Bliz, New Orleans
Vlasnik: Ashley Hansen

Nick's Italian Café, McMinnville, OR
Vlasnici: Nick Peirano, Carmen Peirano i Eric Ferguson

Olneyville New York System, Providence, RI
Vlasnici: Stephanie Stevens Turini i Greg Stevens

Perini Ranch Steakhouse, Buffalo Gap, Teksas
Vlasnici: Lisa i Tom Perini

Sokolowski's University Inn, Cleveland
Vlasnici: Bernard Sokolowski, Mary Balbier i Michael Sokolowski

2014 James Beard Foundation Who's Who za hranu i piće u Americi


Hugh Acheson, Vinny Dotolo i Jon Shook udružili su se za Taste America® Fondacije James Beard Foundation u Los Angelesu - Recepti

2014 Nagrade Fondacije James Beard

Fondacija James Beard će počastiti profesionalce kulinarske industrije iz cijele zemlje dodjelom nagrada JBF za 2014. godinu. Dobitnici nagrada za knjigu, emitiranje i novinarstvo bit će objavljeni večeras u Gotham Hallu, a svečana dodjela nagrada James Beard Awards održat će se u ponedjeljak, 5. maja, u kazalištu David H. Koch u Lincoln Centru. Nabavite karte danas! Čestitamo svim našim kandidatima!

Nagrade za emitiranje i nove medije 2014. godine zaklade James Beard

Radio emisija/audio webcast

Pobjednik: Ovaj američki život
Voditelj: Ben Calhoun
Područje: Javni radio
Producent: Ben Calhoun

Ovdje i sada
Voditelji: MeghnaChakrabarti, Jeremy Hobson i Robin Young
Područje: Javni radio
Proizvođač: KathyGunst

Sjajan sto
Voditelj: Lynne Rossetto Kasper
Područje: Američki javni mediji i javni radio
Producenti: Jennifer Russell i Sally Swift

Posebna/Dokumentarna

Pobjednik: Jedenje Alabama
Mreža: PBS
Producenti: Andrew Beck Grace i Bartley Powers

CBS nedjeljno jutro: "Jedite, pijte i budite veseli"
Domaćin: Charles Osgood
Mreža: CBS
Producenti: Gavin Boyle, Cathy Lewis, Amol Mhatre, Rand Morrison, Amy Rosner, Jason Sacca i Robin Sanders

Djevojke iz Harveyja: Povezane mogućnosti
Mreža: PBS
Producenti: Thaddeus Homan, Katrina Parks i Michael Parks

Televizijski program u studiju ili na fiksnoj lokaciji

Pobjednik: Škola kuhanja Marthe Stewart
Voditeljka: Martha Stewart
Mreža: PBS
Producenti: Greta Anthony, Christina Deyo, Michael Morrison, Olivia Schneider, Martha Stewart, Calia Van Dyk i Lisa Wagner

Heartland Table
Domaćin: Amy Thielen
Mreža: Mreža hrane
Producenti: Lidia Bastianich, Peter Gethers, Tanya Bastianich Manuali i Shelly Burgess Nicotra

Lidijina kuhinja
Domaćin: Lidia Bastianich
Mreža: PBS
Producent: Lidia Bastianich, Tanya Bastianich Manuali, Shelly Burgess Nicotra i John Parry

Televizijski program, na lokaciji

Pobjednik: Um kuhara
Voditelj: Anthony Bourdain
Mreža: PBS
Producenti: Jared Andrukanis, Anthony Bourdain, Joe Caterini, Chris Collins, Michael Steed i Lydia Tenaglia

Kuvarski život
Domaćin: Vivian Howard
Mreža: PBS
Producenti: Cynthia Hill i Markay Media

Lidia slavi Ameriku: sloboda i nezavisnost
Domaćin: Lidia Bastianich
Mreža: PBS
Producenti: Anne Adams, Mimi Adams, Lidia Bastianich, Laurie Donnelly, Shelly Burgess Nicotra i Rob Tate

Televizijski segment

Pobjednik: Friday Arts, Art of Food
Mreža: WHYY-TV
Producent: Monica Rogozinski

American Journey
Voditelj: Tom Foreman
Mreža: CNN i CNN.com
Producenti: Jeremy Harlan i Sarah LeTrent

CBS Sunday Morning
Voditeljka: Martha Teichner
Mreža: CBS
Producenti: Jon Carras i Mary Raffalli

Video webcast, fiksna lokacija i/ili uputstva

Pobjednik: Thirsty For.
youtube.com/tastemade
Producenti: Jay Holzer i Eric Slatkin

ChefSteps
chefsteps.com
Voditelj: Grant Lee Crilly i Christopher Young
Producent: Ryan Matthew Smith

Upwave Eat Videos
upwave.com
Voditelji: Pancho Gatchalian, Sarah Mastracco i Jamie Tiampo
Proizvođači: SeeFood Media, Space Station Media i Upwave

Video webcast, na lokaciji

Pobjednik: Višegodišnja ploča: Evropa i južna Azija
theperennialplate.com
Voditelji: Mirra Fine i Daniel Klein
Producenti: Mirra Fine i Daniel Klein

Tamna raž
darkrye.com
Producenti: Clyde Burley, Ira Chute i Kelly Le Castre

Kuhinjske vinjete
kitchenvignettes.blogspot.com/PBS
Producenti: Aube Giroux i Matt Schoch

Izvanredna ličnost/domaćin

Pobjednik: Domaćin: Ina Garten
Bosonoga Contessa: Povratak na osnove
Mreža: Mreža hrane

Voditeljka: Sara Moulton
Sarini večernji obroci
Mreža: PBS

Voditelj: Andrea Robinson
30-minutni vinski vizur
andreawine.com

Novinarske nagrade Fondacije James Beard 2014

Za članke objavljene na engleskom jeziku 2013.

Kuhanje, recepti ili upute

Pobjednik: Andy Ricker
Saveur
"Siam zvezda"

Scott Mowbray i Ann Taylor Pittman
Svjetlo za kuhanje
"7 jednostavnih načina da postanete bolji kuhar"

Razni urednici
Prijatno
"Kako kuvati odmah"

Hrana i kultura

Pobjednik: John Birdsall
Lucky Peach
"Ameriko, tvoja hrana je tako gay"

Lauren Collins
New Yorker
"Vatrogasci"

Corby Kummer
Smithsonian
"Može li Starbucks učiniti za kroasan ono što je učinio za kavu?"

Hrana i putovanja

Pobjednik: Nick Paumgarten
Prijatno
"Ručak na 8.500 ft."

Greg Larson
Lucky Peach
"Putovanje po sjevernoj zemlji"

Gary Shteyngart
Putovanje + slobodno vrijeme
"Maksimalni Bombaj"

Pokrivenost hrane u publikaciji od općeg interesa

Pobjednik: The Wall Street Journal
Odeljak "Van dužnosti"
Beth Kracklauer

San Francisco Chronicle
Odeljak "Hrana i vino"
Michael Bauer, Jon Bonné i Miriam Morgan

Washington
Odeljak "Ukus"
Todd Kliman i Ann Limpert

Politika hrane, politika i okoliš

Pobjednik: Eli Saslow
Washington Post
"Marke za hranu"

Maryn McKenna
Food & amp Environment Reporting NetworkandMedium
"Zamislite budućnost nakon antibiotika"

Craig Welch
Seattle Times
"Promjena mora: opasan zaokret Pacifika"

Kolone vezane za hranu

Pobjednik: Adam Sachs
Prijatno
Obsessivore

Tamar Haspel
Washington Post
Unearthed

Kristen Miglore
Hrana52
Genijalni recepti

Blog o grupnoj hrani

Pobjednik: Prva gozba

Zdravlje i blagostanje

Pobjednik: Rachael Moeller Gorman
EatingWell
"Cijela žitarica, sa smanjenom masnoćom, nula kalorija, visoko vlaknasta, blago zaslađena istina o oznakama hrane"

Elizabeth Gunnison Dunn
The Wall Street Journal
"Ovo nije karbonara"

Sidney Fry, MS, RD
Svjetlo za kuhanje
"Sol"

Pobjednik: Lisa Hanawalt
Lucky Peach
"Na tragu s Wylie"

Ira Chute i Chris Ying
Tamna raž
"Vizija postapokaliptične kuhinje: Frankenchicken"

Monica Hesse
Washington Post
"Gwyneth Paltrow: Volimo je mrziti, ali svejedno ćemo joj kupiti kuharicu"

Individualni blog o hrani

Pobjednik: Homesick Texan
Lisa Fain

Hrana za bezumne
Michael Procopio

Slava siromaha
Elissa Altman

Lični esej

Pobjednik: Fuchsia Dunlop
Lucky Peach
"Dick čorba"

Elizabeth Gilbert
Spolja
"Ne petljaj sa savršenim"

Gabrielle Hamilton
Prijatno
"Pogodite ko dolazi na večeru?"

Pobjednik: Francis Lam
Lucky Peach
"Dan na Long Islandu s Alex Leejem"

Alex Halberstadt
Magazin New York Times
"Transformacijska moć pravog začina"

Peter Meehan
Lucky Peach
"Život i kako se to događa s kuharom"

Vizuelno pripovijedanje

Pobjednik: James Maikowski, Patricia Sanchez, Stephen Scoble i Fredrika Stjärne
Hrana i vino
"Najbolji novi kuhar All-Stars", "Oysters & amp Gumbo: Chef's New Orleans Party", "Vegetables Now"

Jeff Allen, Jonathan Boncek, Andrew Cebulka, Langdon Clay, Tim Hussey, Allston McCrady i Susan Puckett
Lokalno nepce
"Dinin 'Down in the Delta", "Ferm Belief", "Fire It Up"

Chris Higdon, Jessie Kriech-Higdon i Jen White
Spenser Magazine
"Kontrolisano sagorijevanje", "Vodi nas u iskušenje", "Slatki eliksir juga"

Vino, žestoka pića i druga pića

Pobjednik: Besha Rodell
Punch
"40 unci do slobode"

Ray Isle
Hrana i vino
"Bitka za najstarije američke loze"

Josh Ozersky
The Wall Street Journal
"Bourbon Mania!"

Nagrada Craig Claiborne za ugledni restoran

Pobjednik: Alan Richman
GQ
"Alan Richman ušetao u jevrejsku poslasticu." "Brijest: Je li Brooklyn spreman za sofisticiranu trpezu?", "ZZ -ovi, najskupljih 58 minuta u New Yorku"

Alison Cook
Houston Chronicle
"Roštilj s vadičepom, nova klasika Houstona", "Kozmička juha Pho Hung", "Prolaz oslobađa ploče razigranosti"

Besha Rodell
L.A. sedmično
"Black Hogg Down", "Outback Steakhouse Review: Please Don't nazivajte ovu hranu australijskom", "Sqirl Review: Mali restoran Jessice Koslow poslužuje neke od najboljih jela u LA -u."

Nagrada MFK Fisher za istaknuto pisanje

Pobjednik: John Jeremiah Sullivan
Lucky Peach
"Stavio sam teglu u Tennessee"

Francis Lam
Prijatno
"Poboljšava se sa godinama"

Guy Martin
Garden & amp Gun
"Priča o dvije kuhinje"

Publikacija godine

2014 Knjižne nagrade Fondacije James Beard

American Cooking

Pobjednik: Tabela Novog Srednjeg Zapada: 200 Heartland recepata
Amy Thielen
(Slučajna kuća)

Volim New York: Sastojci i recepti
Daniel Humm i Will Guidara
(Pritisnite deset brzina)

Kiseli krastavci, svinje i viski: recepti iz moje tri omiljene grupe hrane, a zatim i neki
John Currence
(Andrews McMeel Publishing)

Pečenje i desert

Pobjednik: Umjetnost francuskog peciva
Jacquy Pfeiffer sa Marthom Rose Shulman
(Knopf)

Slatko
Valerie Gordon
(Zanatlija)

Tartinska knjiga br. 3: Moderna antička klasična cjelina
Chad Robertson
(Ljetopisne knjige)

Pobjednik: Laboratorij za koktele: otkrivanje misterija okusa i arome u piću, s receptima
Tony Conigliaro
(Pritisnite deset brzina)

Pijani botaničar: biljke koje stvaraju najveća svjetska pića
Amy Stewart

(Algonquin knjige)

Novo kalifornijsko vino: Vodič za proizvođače i vina iza revolucije u okusu
Jon Bonne
(Pritisnite deset brzina)

Kuvanje sa profesionalne tačke gledišta

Pobjednik: Historijski Heston
Heston Blumenthal
(Bloomsbury SAD)

Manresa: jestivo odraz
David Kinch sa Christine Muhlke
(Pritisnite deset brzina)

René Redzepi: Rad u tijeku
René Redzepi
(Phaidon Press)

Fokus na zdravlje

Pobjednik: Djevojka bez glutena svaki dan
Shauna James Ahern i Daniel Ahern
(Houghton Mifflin Harcourt)

VB6: Jedite veganski prije 6:00 kako biste smršavjeli i povratili zdravlje. . . za dobro
Mark Bittman
(Izdavači Clarkson Potter)

Čudesa tokom noći: Ukusne, zdrave večere za 30 minuta ili manje
Ellie Krieger
(Houghton Mifflin Harcourt)

Opće kuhanje

Pobjednik: Dim: Nova drva za kuhanje
Tim Byres
(Rizzoli New York)

Jedno dobro jelo
David Tanis
(Zanatlija)

Isprobajte ovo kod kuće: recepti od moje glave do tanjura
Richard Blais
(Izdavači Clarkson Potter)

Međunarodni

Pobjednik: Svako zrno pirinča: Jednostavno kinesko kuvanje kod kuće
Fuchsia Dunlop
(W. W. Norton & amp Company)

Povratak rijekama: recepti i sjećanja na doline rijeka Himalaje
Vikas Khanna s Andrewom Blackmore-Dobbynom
(Lake Isle Press)

Umaci i oblici: Pasta na italijanski način
Oretta Zanini DeVita i Maureen B. Fant
(W. W. Norton & amp Company)

Fotografija

Pobjednik: René Redzepi: Rad u tijeku
Fotografi: Ali Kurshat Altinsoy, Ditte Isager, René Redzepi, Lars Williams i tim Noma
(Phaidon Press)

Historijski Heston
Fotograf: Romas Foord
(Bloomsbury SAD)

Mast Brothers Chocolate
Fotograf: Tuukka Koski
(Little, Brown and Company)

Reference i stipendije

Pobjednik: Soul Food: Iznenađujuća priča o jednoj kuhinji jedne američke kuhinje
Adrian Miller
(Press Univerziteta u Sjevernoj Karolini)

Povijest hrane u 100 recepata
William Sitwell
(Little, Brown and Company)

Moderna hrana, moralna hrana: samokontrola, nauka i uspon moderne američke prehrane u ranom dvadesetom stoljeću
Helen Zoe Veit
(Press Univerziteta u Sjevernoj Karolini)

Single Subject

Pobjednik: Culinary Birds: The Ultimate Poultry Cookbook
John Ash s Jamesom O. Fraiolijem
(Running Press)

Ribe: 54 blagdana morskih plodova
Cree LeFavour
(Ljetopisne knjige)

U šargarepi: Vodič za utovljeno tele za izradu kobasica, salumija, pašteta, pečenja, konfita i druge mesne robe
Taylor Boetticher i Toponia Miller
(Pritisnite deset brzina)

Fokusirano na povrće i vegetarijansko

Pobjednik: Povrće pismenosti
Deborah Madison
(Pritisnite deset brzina)

Gozba: Velikodušni vegetarijanski obroci za sve koji jedu i za svaki apetit
Sarah Copeland
(Ljetopisne knjige)

River Cottage Veg
Hugh Fearnley-Whittingstall
(Pritisnite deset brzina)

Pisanje i književnost

Pobjednik: Slana šećerna mast: Kako su nas navukli divovi hrane
Michael Moss
(Slučajna kuća)

Vila na putu: Priče o hrani, zadovoljstvu i otkrićima na cesti
Uredio James Oseland
(Usamljena planeta)

Provence, 1970: M. F. K. Fisher, Julia Child, James Beard i Reinvention of American Taste
Luke Barr
(Izdavači Clarkson Potter)

Kuhara Kuće slavnih

Kuvar godine

Historijski Heston
Heston Blumenthal
(Bloomsbury SAD)

2014 James Beard Foundation dodjeljuje nagrade za izvanredan dizajn restorana

75 sedišta i ispod (Za najbolji dizajn ili renoviranje restorana u Sjevernoj Americi od 1. januara 2011.)

Pobjednik: Dizajn firma: Lawton Stanley Architects
Dizajneri: Maria Contreras, Christopher Lawton i Micah Stanley
Projekt: Grace, Chicago

Dizajnerska firma: Assimilation Design Lab LLC i Otto Architects LLC
Dizajneri: Josh Otto i David Whipple
Projekt: Tria Taproom, Philadelphia

Dizajnerska firma: The Huxley Wallace Collective i Graham Baba Architects
Dizajneri: Joshua Henderson i Matthew Parker
Projekat: Westward, Seattle

76 Sedišta i više (Za najbolji dizajn ili renoviranje restorana u Sjevernoj Americi od 1. januara 2011.)

Pobjednik: Dizajnerska firma: Jensen Architects
Dizajneri: Scott Davis, Mark Jensen, Lincoln Lighthill, Dean Orr i Andy Pluess
Projekat: Shed, Healdsburg, CA

Dizajnerska firma: Munge Leung
Dizajner: Sai Leung i Alessandro Munge
Projekat: Restoran Hawksworth, Vancouver

Dizajnerska firma: Slade arhitektura
Dizajneri: Hayes Slade i James Slade
Projekat: Klubska kuća Virgin Atlantic Airway -a na međunarodnom aerodromu Newark Liberty, Newark, NJ

2014 James Beard Foundation Restaurant and Chef Awards

Najbolji kuhar: Velika jezera (IL, IN, MI, OH)

Pobjednik: Dave Beran, Next, Chicago

Curtis Duffy, Grace, Chicago

Jonathon Sawyer, The Greenhouse Tavern, Cleveland

Paul Virant, restoran Vie, Western Springs, IL

Andrew Zimmerman, Sepia, Chicago

Najbolji kuhar: Mid-Atlantic (D.C., DE, MD, NJ, PA, VA)

Pobjednik: Vikram Sunderam, Rasika, Washington, D.C.

Cathal Armstrong, Restaurant Eve, Alexandria, VA

Spike Gjerde, Woodberry Kitchen, Baltimore

Brad Spence, Amis, Philadelphia

Cindy Wolf, Charleston, Baltimore

Najbolji kuhar: Srednji zapad (IA, KS, MN, MO, ND, NE, SD, WI)

Pobjednik: Justin Aprahamian, Sanford, Milwaukee

Paul Berglund, neženja farmer, Minneapolis

Gerard Craft, Niche, Clayton, MO

Michelle Gayer, Salty Tart, Minneapolis

Kevin Nashan, Sidney Street Café, St. Louis

Lenny Russo, Heartland Restaurant & amp Farm Direct Market, St. Paul, MN

Najbolji kuhar: New York City (pet okruga)

Pobjednik: April Bloomfield, Pjegava svinja

Najbolji kuhar: Sjeveroistok (CT, MA, ME, NH, NY STATE, RI, VT)

Pobjednik: Jamie Bissonnette, Coppa, Boston

Joanne Chang, Flour Bakery + Café, Boston

Gerry Hayden, The North Fork Table & amp Inn, Southold, NY

Matt Jennings, Farmstead Inc., Providence, RI

Michael Leviton, Lumière, Newton, MA

Barry Maiden, Hungry Mother, Cambridge, MA

Najbolji kuhar: Sjeverozapadni (AK, ID, MT, OR, WA, WY)

Pobjednik: Naomi Pomeroy, Beast, Portland, OR

Renee Erickson, The Whale Wins, Seattle

Jason Franey, Canlis, Seattle

Ethan Stowell, Staple & amp Fancy, Seattle

Cathy Whims, Nostrana, Portland, OR

Najbolji kuhar: Jug (AL, AR, FL, LA, MS, PR)

Pobjednik: Ryan Prewitt, Pêche Seafood Grill, New Orleans

Pobjednik: Sue Zemanick, Gautreau's, New Orleans

Vishwesh Bhatt, Snackbar, Oxford, MS

Justin Devillier, La Petite Grocery, New Orleans

Alon Shaya, Domenica, New Orleans

Najbolji kuhar: Jugoistok (GA, KY, NC, SC, TN, WV)

Pobjednik: Ashley Christensen, Poole's Downtown Diner, Raleigh, NC

Kathy Cary, Lilly's, Louisville, KY

Edward Lee, 610 Magnolia, Louisville, KY

Steven Satterfield, Miller Union, Atlanta

Tandy Wilson, Gradska kuća, Nashville

Najbolji kuhar: jugozapad (AZ, CO, NM, OK, TX, UT)

Pobjednik: Chris Shepherd, Underbelly, Houston

Kevin Binkley, Binkley's, Cave Creek, AZ

Bryce Gilmore, Barley Swine, Austin

Hugo Ortega, Hugo's, Houston

Justin Yu, Oxheart, Houston

Pobjednik: Daniel Patterson, Coi, San Francisco

Stuart Brioza i Nicole Krasinski, State Bird Provision, San Francisco

Michael Cimarusti, Providence, Los Angeles

Corey Lee, Benu, San Francisco

Jon Shook i Vinny Dotolo, Animal, Los Angeles

Najbolji novi restoran

Pobjednik: Pêche Seafood Grill, New Orleans

Izuzetno profesionalno vino, pivo ili žestoka pića

Pobjednik: Garrett Oliver, Brooklyn Brewery, Brooklyn, NY

Sam Calagione, Dogfish Head Craft Brewery, Milton, DE

Ron Cooper, Del Maguey Single Village Mezcal, Ranchos de Taos, NM

Harlen Wheatley, Destilerija Buffalo Trace, Frankfort, KY

David Wondrich, pedagog duhova, Brooklyn, NY

Izvanredan vinski program

Pobjednik: Barn at Blackberry Farm, Walland, TN

Izvanredan barski program

Pobjednik: Bar u hotelu NoMad, NYC

Bar Agricole, San Francisko

Maison Premiere, Brooklyn, NY

Izuzetna usluga
Predstavlja Stella Artois®
Restoran koji pokazuje visoke standarde gostoprimstva i usluge. Kandidati moraju biti u funkciji najmanje posljednjih 5 godina.

Pobjednik: Restoran u Meadowoodu, Sveta Helena, CA

Izuzetan kuhar
Kuhar ili pekar koji priprema deserte, peciva ili kruh i koji služi kao nosilac standarda za izvrsnost. Kandidati moraju biti slastičari ili pekari najmanje posljednjih 5 godina.

Pobjednik: Dominique Ansel, pekara Dominique Ansel, NYC

Dana Cree, Blackbird, Chicago

Belinda Leong, rođ. slastičarna, San Francisco

Dahlia Narvaez, Osteria Mozza, Los Angeles

Christina Tosi, Momofuku, NYC

Izuzetan restoran
Radni ugostitelj koji postavlja visoke nacionalne standarde u poslovanju restorana i poduzetništvu. Kandidati moraju biti zaposleni u restoranu najmanje 10 godina. Kandidati nisu smjeli biti nominirani za nagradu kuhara Fondacije James Beard u posljednjih 10 godina.

Pobjednik: Barbara Lynch, Barbara Lynch Gruppo (br. 9 Park, Menton, B & ampG Oysters i drugi), Boston

Donnie Madia, One Off Hospitality Group, (Blackbird, Avec, The Publican i drugi), Chicago

Cindy Pawlcyn, Mustards Grill i Cindy's Back Street Kitchen, Napa Valley, CA

Caroline Styne, Lucques, A.O.C., Tavern i drugi, Los Angeles

Phil Suarez, Suarez Restaurant Group, NYC (ABC Kitchen, Jean-Georges, wd

Zvjezdani kuhar u usponu godine
Predstavlja gazirana prirodna mineralna voda S.Pellegrino®
Kuhar star 30 godina ili mlađi koji pokazuje impresivan talent i koji će vjerovatno imati značajan utjecaj na industriju u godinama koje dolaze.

Pobjednik: Jimmy Bannos Jr., The Purple Pig, Chicago

Pobjednik: Blaine Wetzel, The Willows Inn na otoku Lummi, otok Lummi, WA

Katie Button, Cúrate, Asheville, NC

Jessica Largey, Manresa, Los Gatos, CA

David Posey, Blackbird, Chicago

Izuzetan restoran
Predstavlja Acqua Panna® prirodna izvorska voda
Restoran u Sjedinjenim Državama koji služi kao nacionalni nosilac standarda za dosljedan kvalitet i izvrsnost u hrani, atmosferi i usluzi.
Kandidati moraju raditi najmanje 10 ili više uzastopnih godina.

Pobjednik: Kosa vrata, San Francisco

Highlands Bar and Grill, Birmingham, AL

Izvanredan kuhar
Predstavljaju All-Clad Metalcrafters
Radni kuhar u Americi čija je karijera postavila nacionalne industrijske standarde i koji je poslužio kao inspiracija drugim profesionalcima u hrani. Kandidati moraju raditi kao kuhari najmanje posljednjih 5 godina.

Pobjednik: Nancy Silverton, Pizzeria Mozza, Los Angeles

Michael Anthony, Gramercy Tavern, NYC

Sean Brock, McCrady's, Charleston, SC

Suzanne Goin, Lucques, Los Angeles

David Kinch, Manresa, Los Gatos, CA

Marc Vetri, Vetri, Philadelphia

2014 James Beard Foundation Američki klasici

Hansenov Sno-Bliz, New Orleans
Vlasnik: Ashley Hansen

Nick's Italian Café, McMinnville, OR
Vlasnici: Nick Peirano, Carmen Peirano i Eric Ferguson

Olneyville New York System, Providence, RI
Vlasnici: Stephanie Stevens Turini i Greg Stevens

Perini Ranch Steakhouse, Buffalo Gap, Teksas
Vlasnici: Lisa i Tom Perini

Sokolowski's University Inn, Cleveland
Vlasnici: Bernard Sokolowski, Mary Balbier i Michael Sokolowski

2014 James Beard Foundation Who's Who za hranu i piće u Americi


Hugh Acheson, Vinny Dotolo i Jon Shook udružili su se za Taste America® Fondacije James Beard Foundation u Los Angelesu - Recepti

2014 Nagrade Fondacije James Beard

Fondacija James Beard će počastiti profesionalce kulinarske industrije iz cijele zemlje dodjelom nagrada JBF za 2014. godinu.Dobitnici nagrada za knjigu, emitiranje i novinarstvo bit će objavljeni večeras u Gotham Hallu, a svečana dodjela nagrada James Beard Awards održat će se u ponedjeljak, 5. maja, u kazalištu David H. Koch u Lincoln Centru. Nabavite karte danas! Čestitamo svim našim kandidatima!

Nagrade za emitiranje i nove medije 2014. godine zaklade James Beard

Radio emisija/audio webcast

Pobjednik: Ovaj američki život
Voditelj: Ben Calhoun
Područje: Javni radio
Producent: Ben Calhoun

Ovdje i sada
Voditelji: MeghnaChakrabarti, Jeremy Hobson i Robin Young
Područje: Javni radio
Proizvođač: KathyGunst

Sjajan sto
Voditelj: Lynne Rossetto Kasper
Područje: Američki javni mediji i javni radio
Producenti: Jennifer Russell i Sally Swift

Posebna/Dokumentarna

Pobjednik: Jedenje Alabama
Mreža: PBS
Producenti: Andrew Beck Grace i Bartley Powers

CBS nedjeljno jutro: "Jedite, pijte i budite veseli"
Domaćin: Charles Osgood
Mreža: CBS
Producenti: Gavin Boyle, Cathy Lewis, Amol Mhatre, Rand Morrison, Amy Rosner, Jason Sacca i Robin Sanders

Djevojke iz Harveyja: Povezane mogućnosti
Mreža: PBS
Producenti: Thaddeus Homan, Katrina Parks i Michael Parks

Televizijski program u studiju ili na fiksnoj lokaciji

Pobjednik: Škola kuhanja Marthe Stewart
Voditeljka: Martha Stewart
Mreža: PBS
Producenti: Greta Anthony, Christina Deyo, Michael Morrison, Olivia Schneider, Martha Stewart, Calia Van Dyk i Lisa Wagner

Heartland Table
Domaćin: Amy Thielen
Mreža: Mreža hrane
Producenti: Lidia Bastianich, Peter Gethers, Tanya Bastianich Manuali i Shelly Burgess Nicotra

Lidijina kuhinja
Domaćin: Lidia Bastianich
Mreža: PBS
Producent: Lidia Bastianich, Tanya Bastianich Manuali, Shelly Burgess Nicotra i John Parry

Televizijski program, na lokaciji

Pobjednik: Um kuhara
Voditelj: Anthony Bourdain
Mreža: PBS
Producenti: Jared Andrukanis, Anthony Bourdain, Joe Caterini, Chris Collins, Michael Steed i Lydia Tenaglia

Kuvarski život
Domaćin: Vivian Howard
Mreža: PBS
Producenti: Cynthia Hill i Markay Media

Lidia slavi Ameriku: sloboda i nezavisnost
Domaćin: Lidia Bastianich
Mreža: PBS
Producenti: Anne Adams, Mimi Adams, Lidia Bastianich, Laurie Donnelly, Shelly Burgess Nicotra i Rob Tate

Televizijski segment

Pobjednik: Friday Arts, Art of Food
Mreža: WHYY-TV
Producent: Monica Rogozinski

American Journey
Voditelj: Tom Foreman
Mreža: CNN i CNN.com
Producenti: Jeremy Harlan i Sarah LeTrent

CBS Sunday Morning
Voditeljka: Martha Teichner
Mreža: CBS
Producenti: Jon Carras i Mary Raffalli

Video webcast, fiksna lokacija i/ili uputstva

Pobjednik: Thirsty For.
youtube.com/tastemade
Producenti: Jay Holzer i Eric Slatkin

ChefSteps
chefsteps.com
Voditelj: Grant Lee Crilly i Christopher Young
Producent: Ryan Matthew Smith

Upwave Eat Videos
upwave.com
Voditelji: Pancho Gatchalian, Sarah Mastracco i Jamie Tiampo
Proizvođači: SeeFood Media, Space Station Media i Upwave

Video webcast, na lokaciji

Pobjednik: Višegodišnja ploča: Evropa i južna Azija
theperennialplate.com
Voditelji: Mirra Fine i Daniel Klein
Producenti: Mirra Fine i Daniel Klein

Tamna raž
darkrye.com
Producenti: Clyde Burley, Ira Chute i Kelly Le Castre

Kuhinjske vinjete
kitchenvignettes.blogspot.com/PBS
Producenti: Aube Giroux i Matt Schoch

Izvanredna ličnost/domaćin

Pobjednik: Domaćin: Ina Garten
Bosonoga Contessa: Povratak na osnove
Mreža: Mreža hrane

Voditeljka: Sara Moulton
Sarini večernji obroci
Mreža: PBS

Voditelj: Andrea Robinson
30-minutni vinski vizur
andreawine.com

Novinarske nagrade Fondacije James Beard 2014

Za članke objavljene na engleskom jeziku 2013.

Kuhanje, recepti ili upute

Pobjednik: Andy Ricker
Saveur
"Siam zvezda"

Scott Mowbray i Ann Taylor Pittman
Svjetlo za kuhanje
"7 jednostavnih načina da postanete bolji kuhar"

Razni urednici
Prijatno
"Kako kuvati odmah"

Hrana i kultura

Pobjednik: John Birdsall
Lucky Peach
"Ameriko, tvoja hrana je tako gay"

Lauren Collins
New Yorker
"Vatrogasci"

Corby Kummer
Smithsonian
"Može li Starbucks učiniti za kroasan ono što je učinio za kavu?"

Hrana i putovanja

Pobjednik: Nick Paumgarten
Prijatno
"Ručak na 8.500 ft."

Greg Larson
Lucky Peach
"Putovanje po sjevernoj zemlji"

Gary Shteyngart
Putovanje + slobodno vrijeme
"Maksimalni Bombaj"

Pokrivenost hrane u publikaciji od općeg interesa

Pobjednik: The Wall Street Journal
Odeljak "Van dužnosti"
Beth Kracklauer

San Francisco Chronicle
Odeljak "Hrana i vino"
Michael Bauer, Jon Bonné i Miriam Morgan

Washington
Odeljak "Ukus"
Todd Kliman i Ann Limpert

Politika hrane, politika i okoliš

Pobjednik: Eli Saslow
Washington Post
"Marke za hranu"

Maryn McKenna
Food & amp Environment Reporting NetworkandMedium
"Zamislite budućnost nakon antibiotika"

Craig Welch
Seattle Times
"Promjena mora: opasan zaokret Pacifika"

Kolone vezane za hranu

Pobjednik: Adam Sachs
Prijatno
Obsessivore

Tamar Haspel
Washington Post
Unearthed

Kristen Miglore
Hrana52
Genijalni recepti

Blog o grupnoj hrani

Pobjednik: Prva gozba

Zdravlje i blagostanje

Pobjednik: Rachael Moeller Gorman
EatingWell
"Cijela žitarica, sa smanjenom masnoćom, nula kalorija, visoko vlaknasta, blago zaslađena istina o oznakama hrane"

Elizabeth Gunnison Dunn
The Wall Street Journal
"Ovo nije karbonara"

Sidney Fry, MS, RD
Svjetlo za kuhanje
"Sol"

Pobjednik: Lisa Hanawalt
Lucky Peach
"Na tragu s Wylie"

Ira Chute i Chris Ying
Tamna raž
"Vizija postapokaliptične kuhinje: Frankenchicken"

Monica Hesse
Washington Post
"Gwyneth Paltrow: Volimo je mrziti, ali svejedno ćemo joj kupiti kuharicu"

Individualni blog o hrani

Pobjednik: Homesick Texan
Lisa Fain

Hrana za bezumne
Michael Procopio

Slava siromaha
Elissa Altman

Lični esej

Pobjednik: Fuchsia Dunlop
Lucky Peach
"Dick čorba"

Elizabeth Gilbert
Spolja
"Ne petljaj sa savršenim"

Gabrielle Hamilton
Prijatno
"Pogodite ko dolazi na večeru?"

Pobjednik: Francis Lam
Lucky Peach
"Dan na Long Islandu s Alex Leejem"

Alex Halberstadt
Magazin New York Times
"Transformacijska moć pravog začina"

Peter Meehan
Lucky Peach
"Život i kako se to događa s kuharom"

Vizuelno pripovijedanje

Pobjednik: James Maikowski, Patricia Sanchez, Stephen Scoble i Fredrika Stjärne
Hrana i vino
"Najbolji novi kuhar All-Stars", "Oysters & amp Gumbo: Chef's New Orleans Party", "Vegetables Now"

Jeff Allen, Jonathan Boncek, Andrew Cebulka, Langdon Clay, Tim Hussey, Allston McCrady i Susan Puckett
Lokalno nepce
"Dinin 'Down in the Delta", "Ferm Belief", "Fire It Up"

Chris Higdon, Jessie Kriech-Higdon i Jen White
Spenser Magazine
"Kontrolisano sagorijevanje", "Vodi nas u iskušenje", "Slatki eliksir juga"

Vino, žestoka pića i druga pića

Pobjednik: Besha Rodell
Punch
"40 unci do slobode"

Ray Isle
Hrana i vino
"Bitka za najstarije američke loze"

Josh Ozersky
The Wall Street Journal
"Bourbon Mania!"

Nagrada Craig Claiborne za ugledni restoran

Pobjednik: Alan Richman
GQ
"Alan Richman ušetao u jevrejsku poslasticu." "Brijest: Je li Brooklyn spreman za sofisticiranu trpezu?", "ZZ -ovi, najskupljih 58 minuta u New Yorku"

Alison Cook
Houston Chronicle
"Roštilj s vadičepom, nova klasika Houstona", "Kozmička juha Pho Hung", "Prolaz oslobađa ploče razigranosti"

Besha Rodell
L.A. sedmično
"Black Hogg Down", "Outback Steakhouse Review: Please Don't nazivajte ovu hranu australijskom", "Sqirl Review: Mali restoran Jessice Koslow poslužuje neke od najboljih jela u LA -u."

Nagrada MFK Fisher za istaknuto pisanje

Pobjednik: John Jeremiah Sullivan
Lucky Peach
"Stavio sam teglu u Tennessee"

Francis Lam
Prijatno
"Poboljšava se sa godinama"

Guy Martin
Garden & amp Gun
"Priča o dvije kuhinje"

Publikacija godine

2014 Knjižne nagrade Fondacije James Beard

American Cooking

Pobjednik: Tabela Novog Srednjeg Zapada: 200 Heartland recepata
Amy Thielen
(Slučajna kuća)

Volim New York: Sastojci i recepti
Daniel Humm i Will Guidara
(Pritisnite deset brzina)

Kiseli krastavci, svinje i viski: recepti iz moje tri omiljene grupe hrane, a zatim i neki
John Currence
(Andrews McMeel Publishing)

Pečenje i desert

Pobjednik: Umjetnost francuskog peciva
Jacquy Pfeiffer sa Marthom Rose Shulman
(Knopf)

Slatko
Valerie Gordon
(Zanatlija)

Tartinska knjiga br. 3: Moderna antička klasična cjelina
Chad Robertson
(Ljetopisne knjige)

Pobjednik: Laboratorij za koktele: otkrivanje misterija okusa i arome u piću, s receptima
Tony Conigliaro
(Pritisnite deset brzina)

Pijani botaničar: biljke koje stvaraju najveća svjetska pića
Amy Stewart

(Algonquin knjige)

Novo kalifornijsko vino: Vodič za proizvođače i vina iza revolucije u okusu
Jon Bonne
(Pritisnite deset brzina)

Kuvanje sa profesionalne tačke gledišta

Pobjednik: Historijski Heston
Heston Blumenthal
(Bloomsbury SAD)

Manresa: jestivo odraz
David Kinch sa Christine Muhlke
(Pritisnite deset brzina)

René Redzepi: Rad u tijeku
René Redzepi
(Phaidon Press)

Fokus na zdravlje

Pobjednik: Djevojka bez glutena svaki dan
Shauna James Ahern i Daniel Ahern
(Houghton Mifflin Harcourt)

VB6: Jedite veganski prije 6:00 kako biste smršavjeli i povratili zdravlje. . . za dobro
Mark Bittman
(Izdavači Clarkson Potter)

Čudesa tokom noći: Ukusne, zdrave večere za 30 minuta ili manje
Ellie Krieger
(Houghton Mifflin Harcourt)

Opće kuhanje

Pobjednik: Dim: Nova drva za kuhanje
Tim Byres
(Rizzoli New York)

Jedno dobro jelo
David Tanis
(Zanatlija)

Isprobajte ovo kod kuće: recepti od moje glave do tanjura
Richard Blais
(Izdavači Clarkson Potter)

Međunarodni

Pobjednik: Svako zrno pirinča: Jednostavno kinesko kuvanje kod kuće
Fuchsia Dunlop
(W. W. Norton & amp Company)

Povratak rijekama: recepti i sjećanja na doline rijeka Himalaje
Vikas Khanna s Andrewom Blackmore-Dobbynom
(Lake Isle Press)

Umaci i oblici: Pasta na italijanski način
Oretta Zanini DeVita i Maureen B. Fant
(W. W. Norton & amp Company)

Fotografija

Pobjednik: René Redzepi: Rad u tijeku
Fotografi: Ali Kurshat Altinsoy, Ditte Isager, René Redzepi, Lars Williams i tim Noma
(Phaidon Press)

Historijski Heston
Fotograf: Romas Foord
(Bloomsbury SAD)

Mast Brothers Chocolate
Fotograf: Tuukka Koski
(Little, Brown and Company)

Reference i stipendije

Pobjednik: Soul Food: Iznenađujuća priča o jednoj kuhinji jedne američke kuhinje
Adrian Miller
(Press Univerziteta u Sjevernoj Karolini)

Povijest hrane u 100 recepata
William Sitwell
(Little, Brown and Company)

Moderna hrana, moralna hrana: samokontrola, nauka i uspon moderne američke prehrane u ranom dvadesetom stoljeću
Helen Zoe Veit
(Press Univerziteta u Sjevernoj Karolini)

Single Subject

Pobjednik: Culinary Birds: The Ultimate Poultry Cookbook
John Ash s Jamesom O. Fraiolijem
(Running Press)

Ribe: 54 blagdana morskih plodova
Cree LeFavour
(Ljetopisne knjige)

U šargarepi: Vodič za utovljeno tele za izradu kobasica, salumija, pašteta, pečenja, konfita i druge mesne robe
Taylor Boetticher i Toponia Miller
(Pritisnite deset brzina)

Fokusirano na povrće i vegetarijansko

Pobjednik: Povrće pismenosti
Deborah Madison
(Pritisnite deset brzina)

Gozba: Velikodušni vegetarijanski obroci za sve koji jedu i za svaki apetit
Sarah Copeland
(Ljetopisne knjige)

River Cottage Veg
Hugh Fearnley-Whittingstall
(Pritisnite deset brzina)

Pisanje i književnost

Pobjednik: Slana šećerna mast: Kako su nas navukli divovi hrane
Michael Moss
(Slučajna kuća)

Vila na putu: Priče o hrani, zadovoljstvu i otkrićima na cesti
Uredio James Oseland
(Usamljena planeta)

Provence, 1970: M. F. K. Fisher, Julia Child, James Beard i Reinvention of American Taste
Luke Barr
(Izdavači Clarkson Potter)

Kuhara Kuće slavnih

Kuvar godine

Historijski Heston
Heston Blumenthal
(Bloomsbury SAD)

2014 James Beard Foundation dodjeljuje nagrade za izvanredan dizajn restorana

75 sedišta i ispod (Za najbolji dizajn ili renoviranje restorana u Sjevernoj Americi od 1. januara 2011.)

Pobjednik: Dizajn firma: Lawton Stanley Architects
Dizajneri: Maria Contreras, Christopher Lawton i Micah Stanley
Projekt: Grace, Chicago

Dizajnerska firma: Assimilation Design Lab LLC i Otto Architects LLC
Dizajneri: Josh Otto i David Whipple
Projekt: Tria Taproom, Philadelphia

Dizajnerska firma: The Huxley Wallace Collective i Graham Baba Architects
Dizajneri: Joshua Henderson i Matthew Parker
Projekat: Westward, Seattle

76 Sedišta i više (Za najbolji dizajn ili renoviranje restorana u Sjevernoj Americi od 1. januara 2011.)

Pobjednik: Dizajnerska firma: Jensen Architects
Dizajneri: Scott Davis, Mark Jensen, Lincoln Lighthill, Dean Orr i Andy Pluess
Projekat: Shed, Healdsburg, CA

Dizajnerska firma: Munge Leung
Dizajner: Sai Leung i Alessandro Munge
Projekat: Restoran Hawksworth, Vancouver

Dizajnerska firma: Slade arhitektura
Dizajneri: Hayes Slade i James Slade
Projekat: Klubska kuća Virgin Atlantic Airway -a na međunarodnom aerodromu Newark Liberty, Newark, NJ

2014 James Beard Foundation Restaurant and Chef Awards

Najbolji kuhar: Velika jezera (IL, IN, MI, OH)

Pobjednik: Dave Beran, Next, Chicago

Curtis Duffy, Grace, Chicago

Jonathon Sawyer, The Greenhouse Tavern, Cleveland

Paul Virant, restoran Vie, Western Springs, IL

Andrew Zimmerman, Sepia, Chicago

Najbolji kuhar: Mid-Atlantic (D.C., DE, MD, NJ, PA, VA)

Pobjednik: Vikram Sunderam, Rasika, Washington, D.C.

Cathal Armstrong, Restaurant Eve, Alexandria, VA

Spike Gjerde, Woodberry Kitchen, Baltimore

Brad Spence, Amis, Philadelphia

Cindy Wolf, Charleston, Baltimore

Najbolji kuhar: Srednji zapad (IA, KS, MN, MO, ND, NE, SD, WI)

Pobjednik: Justin Aprahamian, Sanford, Milwaukee

Paul Berglund, neženja farmer, Minneapolis

Gerard Craft, Niche, Clayton, MO

Michelle Gayer, Salty Tart, Minneapolis

Kevin Nashan, Sidney Street Café, St. Louis

Lenny Russo, Heartland Restaurant & amp Farm Direct Market, St. Paul, MN

Najbolji kuhar: New York City (pet okruga)

Pobjednik: April Bloomfield, Pjegava svinja

Najbolji kuhar: Sjeveroistok (CT, MA, ME, NH, NY STATE, RI, VT)

Pobjednik: Jamie Bissonnette, Coppa, Boston

Joanne Chang, Flour Bakery + Café, Boston

Gerry Hayden, The North Fork Table & amp Inn, Southold, NY

Matt Jennings, Farmstead Inc., Providence, RI

Michael Leviton, Lumière, Newton, MA

Barry Maiden, Hungry Mother, Cambridge, MA

Najbolji kuhar: Sjeverozapadni (AK, ID, MT, OR, WA, WY)

Pobjednik: Naomi Pomeroy, Beast, Portland, OR

Renee Erickson, The Whale Wins, Seattle

Jason Franey, Canlis, Seattle

Ethan Stowell, Staple & amp Fancy, Seattle

Cathy Whims, Nostrana, Portland, OR

Najbolji kuhar: Jug (AL, AR, FL, LA, MS, PR)

Pobjednik: Ryan Prewitt, Pêche Seafood Grill, New Orleans

Pobjednik: Sue Zemanick, Gautreau's, New Orleans

Vishwesh Bhatt, Snackbar, Oxford, MS

Justin Devillier, La Petite Grocery, New Orleans

Alon Shaya, Domenica, New Orleans

Najbolji kuhar: Jugoistok (GA, KY, NC, SC, TN, WV)

Pobjednik: Ashley Christensen, Poole's Downtown Diner, Raleigh, NC

Kathy Cary, Lilly's, Louisville, KY

Edward Lee, 610 Magnolia, Louisville, KY

Steven Satterfield, Miller Union, Atlanta

Tandy Wilson, Gradska kuća, Nashville

Najbolji kuhar: jugozapad (AZ, CO, NM, OK, TX, UT)

Pobjednik: Chris Shepherd, Underbelly, Houston

Kevin Binkley, Binkley's, Cave Creek, AZ

Bryce Gilmore, Barley Swine, Austin

Hugo Ortega, Hugo's, Houston

Justin Yu, Oxheart, Houston

Pobjednik: Daniel Patterson, Coi, San Francisco

Stuart Brioza i Nicole Krasinski, State Bird Provision, San Francisco

Michael Cimarusti, Providence, Los Angeles

Corey Lee, Benu, San Francisco

Jon Shook i Vinny Dotolo, Animal, Los Angeles

Najbolji novi restoran

Pobjednik: Pêche Seafood Grill, New Orleans

Izuzetno profesionalno vino, pivo ili žestoka pića

Pobjednik: Garrett Oliver, Brooklyn Brewery, Brooklyn, NY

Sam Calagione, Dogfish Head Craft Brewery, Milton, DE

Ron Cooper, Del Maguey Single Village Mezcal, Ranchos de Taos, NM

Harlen Wheatley, Destilerija Buffalo Trace, Frankfort, KY

David Wondrich, pedagog duhova, Brooklyn, NY

Izvanredan vinski program

Pobjednik: Barn at Blackberry Farm, Walland, TN

Izvanredan barski program

Pobjednik: Bar u hotelu NoMad, NYC

Bar Agricole, San Francisko

Maison Premiere, Brooklyn, NY

Izuzetna usluga
Predstavlja Stella Artois®
Restoran koji pokazuje visoke standarde gostoprimstva i usluge. Kandidati moraju biti u funkciji najmanje posljednjih 5 godina.

Pobjednik: Restoran u Meadowoodu, Sveta Helena, CA

Izuzetan kuhar
Kuhar ili pekar koji priprema deserte, peciva ili kruh i koji služi kao nosilac standarda za izvrsnost. Kandidati moraju biti slastičari ili pekari najmanje posljednjih 5 godina.

Pobjednik: Dominique Ansel, pekara Dominique Ansel, NYC

Dana Cree, Blackbird, Chicago

Belinda Leong, rođ. slastičarna, San Francisco

Dahlia Narvaez, Osteria Mozza, Los Angeles

Christina Tosi, Momofuku, NYC

Izuzetan restoran
Radni ugostitelj koji postavlja visoke nacionalne standarde u poslovanju restorana i poduzetništvu. Kandidati moraju biti zaposleni u restoranu najmanje 10 godina. Kandidati nisu smjeli biti nominirani za nagradu kuhara Fondacije James Beard u posljednjih 10 godina.

Pobjednik: Barbara Lynch, Barbara Lynch Gruppo (br. 9 Park, Menton, B & ampG Oysters i drugi), Boston

Donnie Madia, One Off Hospitality Group, (Blackbird, Avec, The Publican i drugi), Chicago

Cindy Pawlcyn, Mustards Grill i Cindy's Back Street Kitchen, Napa Valley, CA

Caroline Styne, Lucques, A.O.C., Tavern i drugi, Los Angeles

Phil Suarez, Suarez Restaurant Group, NYC (ABC Kitchen, Jean-Georges, wd

Zvjezdani kuhar u usponu godine
Predstavlja gazirana prirodna mineralna voda S.Pellegrino®
Kuhar star 30 godina ili mlađi koji pokazuje impresivan talent i koji će vjerovatno imati značajan utjecaj na industriju u godinama koje dolaze.

Pobjednik: Jimmy Bannos Jr., The Purple Pig, Chicago

Pobjednik: Blaine Wetzel, The Willows Inn na otoku Lummi, otok Lummi, WA

Katie Button, Cúrate, Asheville, NC

Jessica Largey, Manresa, Los Gatos, CA

David Posey, Blackbird, Chicago

Izuzetan restoran
Predstavlja Acqua Panna® prirodna izvorska voda
Restoran u Sjedinjenim Državama koji služi kao nacionalni nosilac standarda za dosljedan kvalitet i izvrsnost u hrani, atmosferi i usluzi.
Kandidati moraju raditi najmanje 10 ili više uzastopnih godina.

Pobjednik: Kosa vrata, San Francisco

Highlands Bar and Grill, Birmingham, AL

Izvanredan kuhar
Predstavljaju All-Clad Metalcrafters
Radni kuhar u Americi čija je karijera postavila nacionalne industrijske standarde i koji je poslužio kao inspiracija drugim profesionalcima u hrani. Kandidati moraju raditi kao kuhari najmanje posljednjih 5 godina.

Pobjednik: Nancy Silverton, Pizzeria Mozza, Los Angeles

Michael Anthony, Gramercy Tavern, NYC

Sean Brock, McCrady's, Charleston, SC

Suzanne Goin, Lucques, Los Angeles

David Kinch, Manresa, Los Gatos, CA

Marc Vetri, Vetri, Philadelphia

2014 James Beard Foundation Američki klasici

Hansenov Sno-Bliz, New Orleans
Vlasnik: Ashley Hansen

Nick's Italian Café, McMinnville, OR
Vlasnici: Nick Peirano, Carmen Peirano i Eric Ferguson

Olneyville New York System, Providence, RI
Vlasnici: Stephanie Stevens Turini i Greg Stevens

Perini Ranch Steakhouse, Buffalo Gap, Teksas
Vlasnici: Lisa i Tom Perini

Sokolowski's University Inn, Cleveland
Vlasnici: Bernard Sokolowski, Mary Balbier i Michael Sokolowski

2014 James Beard Foundation Who's Who za hranu i piće u Americi


Pogledajte video: Taste America 2020 (Januar 2022).